Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:28:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nevin sa 30 (pitanje za devojke)  (Pročitano 19960 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja ne znam cemu tolika filozofija... pa to se ne vidi na muskarcu, zar ne?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.11
Jeste... pikiraj na vecu rupicu... manja je za pi-pi...

haha, ovo je najsmesniji post na temi. Ti mislis, ako sam nevin da ne znam kako izgleda vagina? Mogu da ti dam latinske nazive svakog regiona pojedinacno. Sexualni odnosi su nesto drugo. U drugom postu pitas da li mi je prva devojka, i zasto sad zurim sa tim. Nije mi prva devojka, bio sam sa jednom muslimankom koja se stvarno cuvala za brak, ali nije islo, pa smo re rastali. Sa njom je samo bilo malo petinga. Dalje pitas, zasto zurim? Treba li odgovoriti? Pogledaj naslov teme.

Sesiric kaze, kao i mnogi drugi da bi odustala od veze, jer joj se namece pitanje "sta nije u redu". Razumem ja donekle zabrinutost, ali zasto svi prvo pomisle da nesto nije u redu, fizicki ili psihicki? Mozda sam ja straromodan, pa se cuvam za brak (kod mene nije slucaj, samo navodim primera radi). Predrasude su veliki problem tu. Cuo sam za jos slucajeva gde su ljudi posle tridesete nevini, jedna baba se udala sa sedamdeset i tada izgubila nevinost, pa to ne znaci da su svi ti ljudi za Lazu Lazarevica, jednostavno nije htela da se upusta u to. Ne opravdavam ja sebe, vec kritikujem taj nacin razmisljanja koji se "namece".

Dzobi, hvala na postu, gotovo kao iz nekog udzbenika. Pitas me kako bih ja reagovao da mi neka devojka kaze da je nevina sa 30? Da li bih pomislio sta nije u redu? Moj najiskreniji odgovor je da bih je pitao zbog cega se odlucila na taj korak. Njen odgovor bi, ili dao neki razlog licne prirode (ako bi resila da se poveri) ili bi odao njen nacin razmisljanja, koji bi mozda bio za zabrinjavanje ako se primeti neka psihicka labilnost, sto bi se, logicno, primetilo valjda prilikom samog upoznavanja, a ne tek kod sexualnog cina. Tek u tom slucaju bih zaista i pomislio ono vase "nesto nije u redu".

Inace, hvala svima na odgovorima, bilo da su saveti bilo reagovanje, jer mi je bilo potrebno saznati kako bi se vecina devojaka (ljudi) postavila pri saznanju problema. Bilo je korisno. Pozdrav.
« Poslednja izmena: 28. Jun 2011, 01:34:13 od CrnaOvca81 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Apple iPhone SE 2020
Jedno je gledati slike, drugo je naci se u realnoj situaciji, posebno kada je u pitanju nevina devojka...
I mnogo iskusnijim muskarcima nije lako kada treba da budu sa devojkom kojoj je himen citav...Mnogo iskusnijim.. Mnogo...

Nije to samo - rke kake - i slobodan prolaz... posebno sto je velicna otvora varijabilna... nekim devojkama himen pokriva skoro citav ulaz u vaginu, nekim je himen elasitcniji...

Neke vise boli, neke manje... kod nekih se probija u jednom momentu, kod nekih je potrebno vise puta...

Sve u svemu... slike i latinski nazivi su jedno, konkretna situacija je drugo..

Ako zuris u sve to zbog sebe, onda... bolje nemoj da sa tobom gubi nevinost...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.11
Jedno je gledati slike, drugo je naci se u realnoj situaciji, posebno kada je u pitanju nevina devojka...
I mnogo iskusnijim muskarcima nije lako kada treba da budu sa devojkom kojoj je himen citav...Mnogo iskusnijim.. Mnogo...

Tezak poso...

U Guamu postoje cak profesionalci koji se time bave. Mislim da ih zovu "Defloratio Maker"-i.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Apple iPhone SE 2020
Zajebavaj se... Wink

Probaj analni seks na suvo (ti da primas), pa mozemo da razgovaramo  Smile


IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.100
batice ti imas retku priliku da zivot prozivis u duhu jevandjelja moj ti je savet da nikako ne cukas pre braka,stupi u bracnu zajednicu sa toj zenom i prozivi svoj zivot uz hrista,mada ima to i drugu stranu medalje evo nas drug sa foruma aca soko tu je negde preko tri banke a jos nije poentirao to je ostavilo velike posledice na njega pa se odao alkoholizmu Smile

Jedini je problem sto je on islamske veroispovesti  Smile
Ali svakako podrzavam predlog Smile

-nije to nikakav problem batice neka onda prozivi zivot u duhu kurana evo sta kazu neki hadisi o braku i zenama:

"Cetiri elementa dolaze u obzir i utjecu na covjeka prilikom odabiranja odredjene osobe za zenu: ljepota, porijeklo, bogatstvo i moralni kvaliteti (vjera). A ja ti preporucujem da pazis na moralne i dusevne kvalitete i da trazis takvu zenu."

"Neka vjernik ne mrzi vjernicu, jer ako nije zadovoljan sa nekim njezinim svojstvom, zadovoljan je sa nekim drugim."

"One su (zene), uistinu, druga polovica muskarcima."

"Gresno je svako oko koje gleda sto je zabranjeno, jer time vrsi cin bluda. Zena koja se namirise i lijepo nakiti u namjeri da zavede grupu ljudi kraj kojih prodje, grijesna je zbog takvog postupka, kojim moze izazvati pobudu i odvesti u blud."

"Dvije vrste ljudi bice stanovnici Dzehennema i ja ih poslije ovozemaljskog zivota, necu vise vidjeti: silnici, u cijim su rukama bicevi debljine kravljih repova, kojima tuku svijet, i zene koje nose prozirnu odjecu kao da su gole, koje okrecu lice od Allahovih zapovijedi i sklone su zlim djelima, a glave su im kao grbe u deva. Takve zene nece uci u Dzennet, niti ce osjetiti njegov miris! A miris njegov se siri na sve strane veoma daleko."  Smile

"Zeni nije dozvoljeno da putuje ni koliko iznose dva dana hoda bez muza ili najblizeg rodjaka (mahrema – sa kojim ne moze stupiti u brak)."

"Zenska ce osoba kod udaje gledati da se uda za pobozna, cudoredna, ljubazna i darezljiva muza, a pazice da se ne uda za pokvarena covjeka. Mlade djevojke ne treba udaviati za stare, niti za pokvarene ljude. Treba da se udaju za svoju priliku."

-i posebno obrati paznju na ovo jel ako se ozenis nemoz da se desi da ostanes bez snosaja:

Zena je duzna na poziv muza stupiti u intimni odnos kad god on to bude trazio. Zena ne smije postiti dobrovoljni post (nafilu) bez muzevog odobrenja, jer ako to uradi samo je gladovala, jer u tom slucaju post nece biti primljen kod Allaha. Duznost joj je da ne izlazi iz kuce bez muzevog znanja i odobrenja, jer ako to radi proklinjace je nebeski meleki, meleki koji donose ljudima Allahovu milost i meleki koji su zaduzeni da izvrse kaznu."

-a posto si mladi junfer pazi se i ovoga:

"Cuvajte se lijepe zene koja je loseg porijekla i odgoja."
i-evo jos jedne potvrde mojih reci o stupanju u brak:

"Zenite se, jer vam zene doista donose blagoslov u kuce."

"Ne uzimajte zene zbog njihove ljepote, jer ih ljepota moze upropastiti; ne uzimajte ih zbog njihova imetka, jer ih imetak moze uciniti obijesnim; uzimajte ih zbog njihove poboznosti, jer cete imati dobro odgojene, solidne i vrijedne supruge."

"Brak je dio mog sunneta; svako ko se udalji od naseg pravca udaljava se od nas."

ovaj hadis ti govori o tome da nisi trebao da svoju intimu dajes na uvid forumskom auditorijumu,sem ako nisi pred stupanjem u brak

"Objelodanite stupanje u brak, a vjeridbu drzite u tajnosti."

-obratri paznju na ovo ,znaci ako suti,stupaj u akciju

"Pristanak za udaju zene koja je ranije udavana je preci od pristanka njezina staratelja, a i od djevojke se trazi pristanak, koji moze biti iskazan i njezinom sutnjom."

"Nema braka bez (privole) staratelja i dvojice pravednih svjedoka."

ovo je malo problematican hadis za tebe koji jos uvek tragas za prvim poenima:

"Kada neko od vas ima spolni odnos sa svojom suprugom, neka se ne udaljuje od nje sve dok i ona ne zadovolji svoje potrebe."

pazi se i ovoga,znaci nikako nam ne govori kako si prosao:

"Kod Allaha na Sudnjem danu najgore mjesto ce imati onaj covjek koji objelodani ono sto mu njegova zena povjeri pri spolnom snosaju kao i on njoj."

-ako dobro zavrsis poso bices nagradjen:

"Covjek ce biti nagradjen i za intimni zivot sa svojom zenom. Jedan od slusatelja, koga je ova rijec Allahova Poslanika ne malo iznenadila, zacudjeno upita:

Zar ce covjek biti nagradjen i za to sto zadovoljava svoju strast? – na sto mu Allahov Poslanik odgovori:
Zar ne znas da bi ucinio haram ako bi svoju strast zadovoljavao na nedozvoljen nacin, zato, ak oje zadovoljava na dozvoljen nacin, bice nagradjen." (Muslim)

-nikako ne jebi u dupe Smile

"Pridji zeni sprijeda ili od pozadi, ali samo u rednji otvor, i ne cini to za vrijeme menstruacija."

"Allah ne gleda u covjeka koji ima odnos sa zenom u straznji, analni otvor."


-pazi se bludnica iz tuzle,narocito onih ciji su klipovi postavljani ovde na nekim temama

"Zena dodje u liku sejtana, i ode u njegovom liku. Zato ako nekom zapne za oko neko zensko, neka ide svojoj zeni i ima sa njom odnos, to ce mu odagnati stvorenu viziju."











IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.11
@ Anea
Ne zurim ja sa tim uopste. Rekao sam da imam godina i da je krajnje vreme za to doslo, ali nikad ne bih ucinio nesto pogresno ili zlonamerno. Koliko je meni taj prvi cin svetinja, toliko smatram da je i za nju. Na pamet mi ne pada da ja nekog povredjujem zbog svoje sujete. Kako Dzobi rece, nevini traze nevine, koliko sam ja neiskusan, toliko je i ona, a to poshtujem.

p.s. jednoj zeni je himen pukao tek prilikom porodjaja, znam sta je himen, nisam balavac. Nisu samo slike u pitanju, to sam studirao (ironicno, zar ne).  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.11
Zajebavaj se... Wink

Sto se zajebavam, nije za zajebanciju i po mojim "saznanjima" ( Smile ) nije uopste prijatno iskustvo za devojke,  nego nego cisto kazem da cak postoji i biznis sa time. Smile

IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.11
Sez, nemojmo o religiji. Apsolutno je nebitno, ne znam ni zasto sam to pominjao uopste. Uostalom ja sam od onih koji veruju da je bog jedan, kako god ga zvali. Ne cini zlo i tako ce ti biti. Ovo je off.

Ok, tema se razvodnjava, dobio sam informacije koje sam trazio, moze lock.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.100
@ Anea
Ne zurim ja sa tim uopste. Rekao sam da imam godina i da je krajnje vreme za to doslo, ali nikad ne bih ucinio nesto pogresno ili zlonamerno. Koliko je meni taj prvi cin svetinja, toliko smatram da je i za nju. Na pamet mi ne pada da ja nekog povredjujem zbog svoje sujete. Kako Dzobi rece, nevini traze nevine, koliko sam ja neiskusan, toliko je i ona, a to poshtujem.

p.s. jednoj zeni je himen pukao tek prilikom porodjaja, znam sta je himen, nisam balavac. Nisu samo slike u pitanju, to sam studirao (ironicno, zar ne).  Smile

ja ti lepo kazem da se uzmes u pamet da nebi zavrio u dzenehemu,ne reci da si studirao vaginekologiju,sto se tice jednog boga hriscanstvo i islam su monoteisticke religije tako da na pravom si putu
« Poslednja izmena: 28. Jun 2011, 02:16:41 od sez »
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:28:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.