Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 14:49:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: nesrecno zaljubljena  (Pročitano 10383 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
Seti se sta si osecala prema muzu kad si ga upoznala, pa to uporedi sa ovim novim. Nije fer da ih uporedjujes u ovom vremenu kad te muz trpi vec 19 godina a ovog jos drzi euforija. Mozda te smori vec posle 3 meseca.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
svašta ljudi nazivaju ljubavlju Smile

a...svašta se i naziva čovjekom svog života Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
SonyEricsson k310i
svašta ljudi nazivaju ljubavlju Smile

a...svašta se i naziva čovjekom svog života Smile
Е свака ти част Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


"Pogledaj sad u moje oci, osmeh je tu samo za raju

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 638
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 
Ja sam dete razvedenih roditelja. Moj savet ti je da se okrenes deci. Ne mogu ti reci da ga zaboravis kada to dobro znas da ne zelis da ucinis. Pomisli na svoju decu, bice jako nesrecna ako ih ostavis. To znam iz licnog iskustva.
A ljubav prema njemu bi trebala da te pokrece. TRebala bi da razmisljas kako je sve to lepo, ali isto tako i kako bi sve to moglo da nestane ako bi odlucila da napustis svoju porodicu. Deca bi ti bila nesrecnija, zar bi ti bila srecna da gledas kako ti deca placu i kako te dozivaju????
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
ni dalje ne znam sta bih mogla da napisem, a da to bude bar donekle ispravno.

koliko se dugo vec cujete, vidjate?

sacekati da prodje zaljubljenost, pa tek onda razmisljati. sta drugo?  Smile
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia E72
To se isto desilo mojoj ujni i ujaku. Isto imaju troje dece, najstarija 19, (isto dve devojčice i dečaka)...

Ona se upoznala sa nekim tipom sa kojim je bila u šemi. To je sve dovelo do razvoda braka. Odselila se od mog ujaka i živi privatno. Međutim, ovaj je sad šutnuo... 20 godina braka upropašteno...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Sudbina meša karte, a mi igramo.

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 59
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 
Baš zamršena situacija... U svakom slučaju, uživaj dok traje i pošto su velika osećanja u pitanju, nastavite da se viđate, ali maximalno oprezno i bez ishitrenih poteza u pogledu zajedničkog života; vreme će pokazati da li je on vredan tvoje tolike žrtve (godine provedene u braku, podizanje dece, odricanje od svega i svačega). I da, kao što spomenu mirjanammm, ipak sačekaj da prođe zaljubljenost - u početku se čini sve blistavim, fantastičnim, savršenim - da bi nakon izvesnog vremena shvatila da ti, u stvari, sa tim čovekom nemaš nikakvih dodirnih tačaka (nekada to traje nedelju dana, nekada mesecima... zavisi). Naročito danas, kada su u igri sve  materijalne "opcije" koje mnogi vešto maskiraju osećanjima. Ipak za upoznavanje treba vremena, a za pravu ljubav - mnogo, mnogo više Smiley
« Poslednja izmena: 11. Dec 2006, 06:32:01 od jackal80 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dovoljno si zrela da bi mogla sama da procenis sta je najbolje uraditi. Rekla si da bi idealno bilo da ostanes u braku, a da se vidjas sa tim tipom... Iskreno, bez ikakve namere da te osudjujem, ne shvatam kako neko u tvojim godinama moze takvu, eventualnu situaciju, da nazove "idealnom"  Smile Dovoljno je da na momenat "zamenis uloge", odnosno da postavis situaciju tako kao da se to sto se tebi desava - desava tvom suprugu. Verujem da bi se osecala prilicno ponizenom i da ne bi mogla da podneses cinjenicu da on, u neku ruku, ima "dvostruki" zivot. Ne mozemo uticati na to "kada ce se ljubav dogoditi" i "da li ce se ljubav dogoditi", jednostavno... desava se, ali u zrelim godinama, kada smo dovoljno svesni da se "ne jede sve sto leti", treba preuzeti odgovornost za svoje postupke, posebno ukoliko se radi o krajnje ozbiljnim stvarima. Niste klinci, iza sebe imate dosta toga izgradjenog, a prvenstveno svoje potomke o kojima najvise treba razmisljati. Naravno, postoji tu i ona strana medalje, koja kaze "da ce deca sutra osnovati svoje porodice i otici svojim putem", a roditelji ostaju u losem braku koji su pokusavali i kako tako uspeli da odrze upravo zbog te svoje dece... a sada su u nekim godinama kada je "kasno" za neke drasticne promene, tipa - razvod braka... Opet, s druge strane, tog tipa si upoznala na odredjeni nacin, koji navodi na to da njemu mozda nije prvi put za takav "izlet", ili mozes postaviti pitanje "a sta ako na isti nacin upozna neku drugu, trecu, cetvrtu... desetu?", kada ukapira da si ti neki "trenutni zanos"... ili... recimo, ti kroz godinu, dve shvatis da on ipak nije taj, pa na isti nacin upoznas nekog drugog, treceg, cetvrtog... Sve ovo sto napisah, moze da bude, a ne mora da znaci... ipak... sve u svemu, vracam se na pocetak svog posta i ponavljam: "Dovoljno si zrela da bi mogla sama da procenis sta je najbolje uraditi".

I jos nesto... po meni kljucno i najbitnije... napisala si "da niste spremni da napustate svoje brakove i prepustite se zajednickom zivotu"...
« Poslednja izmena: 11. Dec 2006, 19:52:34 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

ko zna zasto je to dobro

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5560
Zastava ZEMUN
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6630 bl6c n818gb
Udata sam sa 3 dece Razum diktira jedno a srce drugo.
poslusaj razum  Smile
IP sačuvana
social share
Don't take life to seriously, you're not going to survive it anyway
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Zahvaljujuci vasim misljenjima mislam da sam donela konacnu udluku.
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 14:49:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.