Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 16:57:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neptun  (Pročitano 46348 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Neptun mi je u 4.kuci u Strelcu ali je retrogradan na 9 step.??Inace pravi trigon sa Venerom koja je u 12 kuci u Lvu na 13 step.? Smile

Nisi napisala koje ti je kuće vladar ... Smiley
Retrogradni Neptun u Strelcu govori o uzvišenoj svesti, o slobodnom duhu, vrlo malo ljubavnih veza koje su značajne na fizičkom planu, sa gotovo proročkim uvidom budućnosti osoba može u trenutku shvatiti suštinu stvari ali ima teškoća da se ustali u svakodnevnim praktičnim stvarima. Drugima bezgranično pruža informacije i znanje. Tokom prve faze retrogradnog procesa može osetiti udaljene mogućnosti kao vrlo realne verovatnoće ovde i sada. Na prvom mestu ona je sanjar, snovi su više vizija za čovečanstvo nego ispunjenje ličnih želja. Na karmičkom planu ne treba da bude privržena samo onome što doživljava kao duboku istinu u sebi. Izbegavaće masovne pokrete, organizacije, klubove, instituciju braka i sve ostale institucije koje je čovek formirao a koje je sprečavaju da iskusi sve što oseća u sebi.

Retrogradni Neptun u IV kući: moguća su velika razočaranja us vom porodičnom okruženju. Ove osobe se sa teškoćom indentifikuje sa strukturama porodičnih uloga jer konačno treba da podigne temelje na univerzalnijoj realnosti. Životne stubove na koje neko normalno pokušava da se osloni, ona ne može istinski da priušti. Zbog toga ona mora da pronadje neku drugu univerzalniju realnost u kojoj je njen temelj podignut na iluzijama, pre nego na čvrstini stvari i stabilnim vezama. Dok to ne nauči dosta vremena provodi u trećoj fazi retrogradnog kretanja oplakujući samu sebe dok posmatra da joj se koreni gube ispod nogu. Često bi želela da se vrati u prošlost i postane ono što nikada nije bila. Na karmičkom nivou mora da shvati da njena duša nikada zaista nije imala potrebu za čvrstim temeljom koji vidi kod drugih. Svake godine se povećava potreba za manjom zavisnošću pa može doneti probleme u braku.

Neptun trigon Venera je aspekt svojevrsne dubine, otvorenog zanosa i uzdrhtale strasti, daje egzotičnu, noćnu lepotu, erotski šarm, ovaj aspekt se može naći kod najvećih umetnika... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Tamo gde Bog zatvori vrata,odskrine prozor

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung E360
Neptun mi je u 4.kuci u Strelcu ali je retrogradan na 9 step.??Inace pravi trigon sa Venerom koja je u 12 kuci u Lvu na 13 step.? Smile

Nisi napisala koje ti je kuće vladar ... Smiley
Retrogradni Neptun u Strelcu govori o uzvišenoj svesti, o slobodnom duhu, vrlo malo ljubavnih veza koje su značajne na fizičkom planu, sa gotovo proročkim uvidom budućnosti osoba može u trenutku shvatiti suštinu stvari ali ima teškoća da se ustali u svakodnevnim praktičnim stvarima. Drugima bezgranično pruža informacije i znanje. Tokom prve faze retrogradnog procesa može osetiti udaljene mogućnosti kao vrlo realne verovatnoće ovde i sada. Na prvom mestu ona je sanjar, snovi su više vizija za čovečanstvo nego ispunjenje ličnih želja. Na karmičkom planu ne treba da bude privržena samo onome što doživljava kao duboku istinu u sebi. Izbegavaće masovne pokrete, organizacije, klubove, instituciju braka i sve ostale institucije koje je čovek formirao a koje je sprečavaju da iskusi sve što oseća u sebi.

Retrogradni Neptun u IV kući: moguća su velika razočaranja us vom porodičnom okruženju. Ove osobe se sa teškoćom indentifikuje sa strukturama porodičnih uloga jer konačno treba da podigne temelje na univerzalnijoj realnosti. Životne stubove na koje neko normalno pokušava da se osloni, ona ne može istinski da priušti. Zbog toga ona mora da pronadje neku drugu univerzalniju realnost u kojoj je njen temelj podignut na iluzijama, pre nego na čvrstini stvari i stabilnim vezama. Dok to ne nauči dosta vremena provodi u trećoj fazi retrogradnog kretanja oplakujući samu sebe dok posmatra da joj se koreni gube ispod nogu. Često bi želela da se vrati u prošlost i postane ono što nikada nije bila. Na karmičkom nivou mora da shvati da njena duša nikada zaista nije imala potrebu za čvrstim temeljom koji vidi kod drugih. Svake godine se povećava potreba za manjom zavisnošću pa može doneti probleme u braku.

Neptun trigon Venera je aspekt svojevrsne dubine, otvorenog zanosa i uzdrhtale strasti, daje egzotičnu, noćnu lepotu, erotski šarm, ovaj aspekt se može naći kod najvećih umetnika... Smile Smile

Makison....e srce si...hvala...ima tu istine ...inace Neptun je vladar moje 8.kuce!!! Smile
veliki pozdrav... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Malo nezgodno za porodicu, sukobi i svadje...možda se malo teže dolazi do krova nad glavom...možda rat u zemlji u kojoj si rodjena... ne mogu još sve to da povežem. Smile Ali da se srediti stvar, kao što si pročitala gore Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Tamo gde Bog zatvori vrata,odskrine prozor

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung E360
Malo nezgodno za porodicu, sukobi i svadje...možda se malo teže dolazi do krova nad glavom...možda rat u zemlji u kojoj si rodjena... ne mogu još sve to da povežem. Smile Ali da se srediti stvar, kao što si pročitala gore Smile

sve je ISTINA!!!!! Smile
jesam u Bosni sam zivela i kad je poceo rat tek kasnije sam izbegla....
thanks! Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Biće bolje, loše stvari su prošle... Nema na čemu. Ljubac Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 113
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
hajde reci meni nesto za moj neptun...u sedmoj je kuci vladar je desete,aspekti su sekstil sa plutonom iz pete, sekstil sa mesecom iz devete i opozicija sa venerom iz prve.. Smile
samo da podsetim Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 

Retrogradni Neptun u Strelcu govori o uzvišenoj svesti, o slobodnom duhu, vrlo malo ljubavnih veza koje su značajne na fizičkom planu, sa gotovo proročkim uvidom budućnosti osoba može u trenutku shvatiti suštinu stvari ali ima teškoća da se ustali u svakodnevnim praktičnim stvarima.

 Drugima bezgranično pruža informacije i znanje. Tokom prve faze retrogradnog procesa može osetiti udaljene mogućnosti kao vrlo realne verovatnoće ovde i sada. Na prvom mestu ona je sanjar, snovi su više vizija za čovečanstvo nego ispunjenje ličnih želja. Na karmičkom planu ne treba da bude privržena samo onome što doživljava kao duboku istinu u sebi. Izbegavaće masovne pokrete, organizacije, klubove, instituciju braka i sve ostale institucije koje je čovek formirao a koje je sprečavaju da iskusi sve što oseća u sebi.

Imam retrogradni Neptun u IX kuci(prirodnoj kuci Strijelca) i potpisujem sve navedeno Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
 Neptun je jako spora, generacijska planetra i kao takav u znacima mu se ne pridaje veliki znacaj, vezano za natal.
Treba obratiti paznju na negov aspekt, pa polja i kljucne tacke horoskopa.

Meni se NE nalazi na ascedentu (25,5 Sag) u 12. polju (sekstil SA,Pl), evo za sve one koji se pronalze sa NE u 12. sta kaze Dupor:


Zamrsen zivot, osebujna masta, opasnost od lopova, ubica, mesetar, hipnotizer, unutrasnje dusevno svetlo...
Ovaj fluidni zagonetni planet vazan je objekt kod astrologa- mistika. On je vampir, naročito ako je u 8. ili 12.polju kao i IC. Specijalni fenomeni sa mrtvima, npr. nalaz krvi u grobu posle ukopa, verovanje u materijalizaciju, pojava mrtvaca...Ako su vodeni znaci naglaseni a zatim garnirani aspektima NE, onda imamo posla sa čovekom sa drugog sveta, pa se često i snebivamo njegovim sposobnostima. Smile Smile Smile


Ja bas nisam bio odusevljen  Smile Smile, Dupor je "malko" surov, zar ne?






IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
I mene interesuje Neptun u 4.  kuci u Strelcu koji je u trigonu sa konj.  Venere i Merkura u Ovnu u 8.  kuci i konj.  Meseca i Saturna u Lavu u 12.  kuci.  Moze li neko da protumaci ove aspekte :help:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 meni je neptun blizu meseca u skorpiji ,jeli tp lose ili dobro Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 16:57:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.