Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:54:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neptun  (Pročitano 46345 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Ericsson T-68
Moj Neptunko u 7. polju, u Jarcu, retrogradan, otisao u 4. kucu sa sve Sa, Ur i Ju....Ma komplikovano nema sta, nema sanse da ga protumacim, on mi je naj misterija Smile Ako nek` stigne, neka mi virne u karticu u indexu Smile Smile Smile
Neptun- Prevare
Uran - Promene
Saturn - stalnost , duzi period
Sedma kuca - Brak
Cetvrta kuca - rodjenje, zivot, smrt itd..porodica
Neka zenka taji nesto od tebe, nesto skriva ili ce mozda biti otkriveno nesto skriveno? U ako bude imao uticaja bice tu nesto zanimljvo nagla promena koja ce mozda da ti donese neki novi duzi period.  Smile
Mozda ce  muz da te prevari?  Smile

Nisam siguran samo nagadjam, mora tu josh da se proveri.
Interesatna ti je 4 kuca, Uran i Saturn su u njoj a oni su vrlo vazni kad se gleda cetvrta kuca, sudbinski planeti. Tebi su oba u cetvrtoj + neptun koji je vezan za duhovnost i prave konjukcije.
« Poslednja izmena: 25. Dec 2006, 21:43:10 od Aiwass »
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 64
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0

Neptun u ovnu

 
Neptun u znacima nema velikog uticaja na pojedinca. Njegov upliv se može osetiti u retkim slučajevima kod specijalnih tipova. Neptun boravi u jednom znaku od 12 do 15 godina pa njegov položaj određuje osobine čitave generacije i ima veliki uticaj na svetske događaje. Zbog toga je položaj Neptuna u znaku značajan za mundanu astrologiju, a sasvim je periferan za natalnu astrologiju.
Neptun je u Ovnu boravio poslednji put u periodu od 1861. do 1874. godine. Sledeći njegov boravak u ovom znaku če trajati u periodu od 2025. do 2040. Biće to vreme velikog nasilja, žestine i fanatizma. Generacije iz tog perioda će biti neuviđavne i teško će moći da kontrolišu svoju agresivnost.

  Neptun u Biku

  Neptun je u Biku boravio poslednji put u periodu od 1875. do 1889. Sledeći njegov boravak u ovom znaku desiće se u periodu od 2041. do 2054. godine. Generacija rođena u tom periodu imaće sposobnost da intuitivno odgovara na ritmove u sebi i oko sebe. Voleće komoditet i prirodu.

Neptun u Blizancima 
Neptun je u Blizancima boravio u periodu od 1889. do 1901. godine. Generacije rođene u tom periodu su bile suptilne i mudre sa vrlo razvijenom maštom. Imale su literalni talenat i tenedenciju da budu površne. Bile su nerealistične, pa čak i nepoštene.

Neptun u Raku

Neptun je u Raku boravio u periodu od 1901. do 1915. godine. Generacije rođene u tom periodu su imale dobru sposobnost opažanja, prijemčivost i bile su sentimentalne. Bile su veoma vezane za porodicu i domovinu. Praktične stvari im nisu baš polazile za rukom.

Neptun u Lavu

Neptun je u Lavu boravio u periodu od 1915. do 1929. godine. Generacije iz tog perioda su vodile računa šta o njima i njihovom načinu života misli okolina. Bili su dosta tašti i nametljivi. Trudili su se da se stvari odvijaju na način koji njima odgovara i prema tome su imali aktivnu ulogu. Neptun je u znaku Device boravio u periodu od 1929. do 1942. godine. Generacije iz tog vremena su najviše okrenute nauci i tehnici. Najveću radost su osećale na poslu i u prilici kada su zbog posla mogli da koriste svoju maštu. Pokazivale su sklonost ka hipohondriji.

Neptun u Vagi

Neptun je u Vagi boravio u periodu od 1942. do 1957. godine. Generacije rođene u tom periodu su u velikoj meri idealističke. Nezadovoljne su starim zakonima i starim mentalitetom. Žele promene i predvode sve ka u njima. Moralno su elastični, vrlo emotivni i imaju tajne poroke.

Neptun u Škorpionu

Neptun je u znaku Škorpiona boravio u periodu od 1957. do 1970. godine. Ove generacije privlače misterije i nepoznato. Imaju problema da raspoznaju svoje sopstvene emocije i skloni su seksualnim krajnostima. Takođe malo mare za tuđe osećaje i u svemu su dobro emancipovani.

Neptun u Strijelcu

Neptun je u znaku Strelca boravio u periodu od 1970. do 1984. godine. Ove generacije su sklone da daju nepromišljene sudove o svemu što je pre njih stvoreno. Pokazuju dosta egoizma, ali tragaju za novim putevima i teže da se oslobode svih civilizacijskih stegi i normi.

Neptun u Jarcu

Neptun je u znaku Jarca boravio u periodu od 1984. do 1998. godine. Generacije rođene u ovom periodu će biti stabilne, autoritativne i samostalne. Ambiciozne su i pragmatične. Odbaciće stare ideje i ostvarenja, ali će doživeti neželjene promene.

Neptun u Vodenjaku

Neptun je u znaku Vodolije od 1998. i odstaće tamo sve do 2010. godine. Generacije koje se rode u ovom periodu će imati razumevanja za prethodne generacije, biće kreativni, originalni. Biće altruistički orijentisani. Započeće proces naseljavanja Kosmosa.

Neptun u Ribama

Neptun će u znaku Riba boraviti od 2010. do 2025. godine. U tom dobu će se roditi generacije koje će biti mnogo osećajnije od prethodnih. Zbog toga će biti i podložnije raznim utopijama i novim religijama. Takođe će biti još skloniji uživanju u psihodeličnim stimulansima, od narkotika do softwera koji deluje na kompletan centralni i vegetativni nervni sistem.

 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Baby, did you forget to take your meds?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 6oo1
Pu, sto ja mrzim moj Neptun, pa to nije moguce...
Iz 7. doso u 4. i plus katastrofalno aspektovan...
U stvari, vladar je i 7. i 8.  Smile - e tek sad necu da se igram  Smile

Za ovo Neptun u 4. kazu - neka tajna u vezi covekovog porekla, jes' da nisam usvojena, al' bilo je perioda kad sam mastala i o takvim stvarima  Smile
Mada, eto, tek prosle godine izbunarih cas rodjenja, garant je Neptun kriv.
IP sačuvana
social share
See you at the bitter end....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
LiQuid_Dream Neptun je vladar tvog sedmog polja. To što je u četvrtoj je odličan znak za bračni život! Pokazuje jak porodični život i partnera koji je vezan za kuću. Roditelji mogu učestvovati u nalaženju partnera  Smile
Imam i ja Retro Neptuna u strelcu samo mi je u devetom polju (plus vladar horoskopa), pa bih ti preporučila da odeš u temu Astrološki linkovi i e-books i skineš tri poslednje knjige o Karmičkoj astrologiji. U drugom delu (druga knjiga) imaš jako lepo opisan Retro Neptun u svakom polju i znaku. Smile

Inače tvoj Neptunko je lepo aspektovan, jedino što ima opoziciju sa Suncem..što bi moglo da ti donese obmane i samoobmane. Reci ne drogi i lekovima jer možeš imati velikih problema sa tim. Obmane...dolazi iz sedme kuće...pa te obmane mogu biti vezane za sedmu kuću (partneri i protivnici: životni, ljubavni, profesionalni..) Ne mora se uvek raditi o ljudima, mogu to biti i situacije.

Ako želiš mogu ukratko i o ostalim aspektima koje tvoj Neptunko pravi  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Baby, did you forget to take your meds?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 6oo1
Ako želiš mogu ukratko i o ostalim aspektima koje tvoj Neptunko pravi  Smile

Cuj - "ako zelim" - raspaliiiii  Smile
Makishonce, a zar mi nije i 8. u Ribama?  Smile
IP sačuvana
social share
See you at the bitter end....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Jeste boga mi  Smile

Napisaću malo kasnije za aspekte tvog Neptunka...pošto je ovo tema o njemu  Smile
Joj da vidiš kako je moj grozno aspektiran  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Baby, did you forget to take your meds?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 6oo1
Ne pokusavaj da izazoves moje sazaljenje tvog slucaja Maki, "obnovila" sam tvoju kartu u svojoj mozdanoj strukturi - i napisala ti nesto na temi IX kuca, nisi crna ko sto se prikazujes  Smile
IP sačuvana
social share
See you at the bitter end....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Haha  Smile Razotkrivena sam,vidim. Smile Hvala za odgovor Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 100
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja volim taj neptun, nije li on planet umjetnosti, poezije, pjesme, maste, iliuzije, i mora...??

moj je u 10. kuci u strijelcu, ali nije bas najbolje aspektiran, 90 s mjesecom u 1. kuci i 90 s merkurom u 7. kuci, uh, uh
moze li mi netko to malo pojasniti??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Neptun, kao bog mora svoje prebivalište na dnu okeana, u čoveku je pronašao u njegovoj mašti  Smile On je viša oktava Venere i uzvišena ljubav, koju ćemo samo na nebu naći. To je ljubav prema Bogu, amožemo je osetiti i prema drugombiću, ako u njemu vidimo Boga. Nosi u sebi potrebu da vidi najfiniju vrednost u svemu oko sebe. On je priča o Nebu i svim mitovima, bajkama i tajnama. Ljudi koji su idealisti te stoga skloni iluzijama i zabludama - takodje su predstavljeni Neptunom, kao i svi oni koji su okrenuti religiji, molitvama, meditaciji i svemu što teži uzvišenom emotivno-duhovnom iskustvu.
Neptun je svemir i predstavlja sve što je beskonačno - u smislu beskonačno dalekog i velikog.

Imširagić


moj je u 10. kuci u strijelcu, ali nije bas najbolje aspektiran, 90 s mjesecom u 1. kuci i 90 s merkurom u 7. kuci, uh, uh
moze li mi netko to malo pojasniti??

Neptun u destoj kući je znak da nisi sebe jasno izgradila, pa da te mnogi zbog toga vide u pogrešnom svetlu. To je zato što ne znaš kako da predstaviš sebe a i ne nalaziš se u mnogo čemu a najpre ne u poslu kojim se baviš. Izuzetak je ukoliko se baviš nekim duhovnim radom, pa izgradjuješ svoj imidž u tom smeru ili ako svoju karijeru usmeravaš na more i brodove. Smile
U negativnim aspektima, osoba i pored dobrih ideja nikako nije sposobna da skupi dovoljno energije da počne nečim da se bavi ozbiljno.

Neptun u znacima nema velikog uticaja na pojedinca. Njegov upliv se može osetiti u retkim slučajevima kod specijalnih tipova. Neptun boravi u jednom znaku od 12 do 15 godina pa njegov položaj određuje osobine čitave generacije i ima veliki uticaj na svetske događaje. Zbog toga je položaj Neptuna u znaku značajan za mundanu astrologiju, a sasvim je periferan za natalnu astrologiju.
Neptun je u znaku Strelca boravio u periodu od 1970. do 1984. godine. Ove generacije su sklone da daju nepromišljene sudove o svemu što je pre njih stvoreno. Pokazuju dosta egoizma, ali tragaju za novim putevima i teže da se oslobode svih civilizacijskih stegi i normi.
(i moj je Neptun u Strelcu) Smile
« Poslednja izmena: 28. Jan 2007, 18:54:42 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:54:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.