Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nepoznati zločinac silovao osmogodišnjeg dečaka  (Pročitano 12187 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Apple iPhone SE 2020
Silovatelj dečaka priznao zločin

SMEDEREVO - Slobodan Janković (30) iz Smedereva uhapšen je zbog osnovane sumnje da je u smederevskom selu Ralja više puta silovao osmogodišnjeg D.J, a nakon dvočasovnog seksualnog iživljavanja dečak je zadobio teške telesne povrede od kojih se prošle nedelje oporavljao na Institutu za majku i dete u Beogradu.

Policija je saopštila da je bludnik uhapšen u subotu pre podne na periferiji Smedereva, u naselju Lipska rampa, dok se skrivao u napuštenom kombiju.

- Slobodan J. osumnjičen je da je 29. maja u prepodnevnim satima u selu Ralja, ispred kuće žene koju je čuvao, a koja se sada nalazi na lečenju u smederevskoj bolnici, presreo osmogodišnjeg D.J, uvukao ga u kuću, tukao ga i više puta silovao. On je tokom predkrivičnog postupka priznao izvršenje tog krivičnog dela, i nakon policijskog pritvora, danas će uz krivičnu prijavu biti predat istražnom sudiji Okružnog suda u Smederevu - saopštio je Dejan Popović, načelnik SUP-a Smederevo.

Prema rečima Popovića, tokom bekstva zločinac je više puta menjao mesta skrivanja, a uglavnom su to bile napuštene kuće i automobili. Policija je, prema tvrdnjama načelnika Popovića, angažovala sve snage u potrazi za bludnikom beguncem, čak se i čitavo selo dalo u potragu za monstrumom koji je počinio zločin nezapamćen u tom kraju. Slobodan Janković zvani Boban, prema navodima policije, do sada nije imao sukoba sa zakonom, a nema indicija da je zlostavljao nepokretnu staricu sa kojom je živeo nekoliko meseci. Nema stalno zaposlenje, a radio je kao nadničar u seoskim domaćinstvima.

Detalje stravičnog zločina koji je potresao nekada mirno selo utvrdiće dalja istraga.

Osmogodišnji D.J. oporavlja se od zadobijenih povreda i, prema saznanjima „Blica“, pušten je na kućno lečenje.



Izvor: Blic \ J. Ilić
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Apple iPhone SE 2020
UHAPŠEN MONSTRUM
Posle šest dana potere policija uhvatila Slobodana Janković (31), koji je silovao osmogodišnjeg dečaka

Manijak rekao da je dete više puta silovao i da ga je terao na oralni seks!

SMEDEREVO - Slobodan Janković (31), koji je silovao osmogodišnjeg dečaka u selu Ralja, uhapšen je posle šest dana potere na periferiji Smedereva. Monstrum je odmah priznao da je počinio monstruozni zločin. On je policiji rekao da je dečaka silovao nekoliko puta i da ga je terao na oralni seks!
Janković je osumnjičen da je 29. maja u prepodnevnim satima na silu uvukao D. J. (Smile u kuću njegove rođake u selu Ralja kod Smedereva, gde se sat vremena seksualno iživljavao nad njim. Slobodan je dečaku pocepao odeću, vezao ga za krevet, tukao i silovao. Mališan je posle sat vremena užasne torture uspeo da nag i krvav pobegne.
- Janković nam je posle hapšenja rekao da je tog dana više puta silovao dečaka, primoravajući ga i na oralni seks! Hirurzi Zdravstvenog centra u Smederevu, u koji je dečak prenet, utvrdili su teške povrede - kaže kapetan Dejan Popović, načelnik smederevske policije.
U potrazi su, prema rečima Popovića, učestvovale sve raspoložive snage smederevskog SUP-a, pripadnici policije, kriminalističke i saobraćajne policije.
- Slobodan se nedelju dana krio po kolibama u smederevskom ataru, napuštenim kućama i automobilima. Uhapšen je dok se krio u napuštenom kombiju na Prvoj lipskoj rampi - kaže Popović.
Policiji je bio otežan posao prilikom potrage za Slobodanom, jer mu je važnost lične karte istekla pre više od deset godina! Policija je imala samo jednu gotovo neupotrebljivu fotografiju stariju od 15 godina. U međuvremenu, Slobodanu se zbog bolesti i načina života lice bitno promenilo. Janković do sada nije bio registrovan u policijskoj evidenciji.
Meštani Ralje koji su proteklih nedelju dana zajedno sa policijom učestvovali u potrazi za manijakom kažu da osećaju veliko olakšanje jer je zločinac konačno uhapšen.
- Nedelju dana tragali smo za manijakom. Bilo smo uplašeni, svoju decu nigde nismo puštali. Konačno, kada su nam javili da je uhapšen, možemo mirno da spavamo - kaže meštanin Ralje.
Mnogi stanovnici ovog sela tek sada se prisećaju da je Slobodan dosta vremena provodio sa decom.
- Videla sam kod moje dece praćke, ali sam mislila da su ih sama napravila. Tek sad su mi sinovi rekli odakle im praćke. Sva se naježim kad pomislim da su bili tako blizu manijaka. Slobodana sam prvi put videla u oktobru, kada je okopavao ljudima bašte, ali sam ga često viđala okruženog decom iz sela. Mislila sam, dobro je, bar su pod kontrolom nekog starijeg. Nisam videla ništa loše u tome, niti sam mogla da pomislim kuda to vodi - kaže Snežana Savić, rođaka silovanog dečaka.
Meštani kažu da Slobodan ima živu ranu na nozi i da se teško kreće. I pored toga, voleo je da priča sa decom, koja ga se nisu plašila.
- Uvek je bio okružen decom kojoj je pričao bajke. Držao je zavrnutu nogavicu dok je rana krvarila. Kod diskonta pića, iza robne kuće "Rodić", često je sunčao tu ranu, koja je zahvatila znatan deo potkolenice. Znao je dosta da popije, ali je bio vredan. Niko nije mogao da nasluti da je manijak - pričaju meštani Ralje.
Dečak koga je silovao Slobodan izašao je sa beogradskog Instituta za majku i dete. Pored teških fizičkih povreda, on je doživeo veliku psihičku traumu, od koje će se još dugo oporavljati.
(M. S. P.)

Gde će mu duša!

Dušanka Maletić iz Ralje kaže da je Slobodan kao dete živeo u Ralji, potom je, kada je došlo vreme za školu, prešao u susedno selo jer je pohađao školu za ometene u razvoju. Zato se odselio sa majkom iz Ralje.
- Pre dva meseca je opet došao da napravi belaj. Da je normalan, ne bi tako nešto uradio. Taj se, izgleda, ne boji ni Boga ni ljudi. Pa, gde će mu duša da tako upropasti dete?! - zgražava se Dušanka.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


ви ар фемили

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 55
Zastava сербиен
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N82
Trebalo bi uvesti kaznu javnog kastriranja za slične postupke. mislim da bi par primera dovelo do nekih ozbiljnijih rezultata. Inače se nebi protivio ni smrtnoj kazno(citiram zivkovic84)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


If i was awake,i would think it was a dream!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1608
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Nokia N95-2 & 5800
Ma nadam se samo da ga je nasa policija dobro izgazila i da ce ga u zatvoru svaki dan silovati svi zatvorenici!!! Jebem li mu mamu bolesnu!!!!!  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
If i was awake, i would think it was a dream!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Ево шта је заслужио :
Прво бих му исекао и ноге и руке (да не би могао да се брани), затим бих му сипао со на живе ране, мало га прскао соном киселином! Ископао очи, исекао језик и онда га бацио испод Бранковог моста. Живог али без могућности да живи.
Мислим да је смртна казна превише блага за овакве дегенерике!
Слаже ли се неко?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


If i was awake,i would think it was a dream!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1608
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia N95-2 & 5800
Ja sam za!!!  Smile
IP sačuvana
social share
If i was awake, i would think it was a dream!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson T28
Slazem se to bi trebalo po kratkom postupku na giljotinu za penis i testise! Pa nek pisa na cjevcicu! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ma smrtna kazna bi samo bilo olaksanje za njega,a ne kazna...
Joj,ja sam za kombinaciju svega navedenog,uh bre,koliko moze covek da se iznervira kada cita ovakve stvari..
a najgore je sto je nas pravni,sudski sistem,sta vec,katastrofa...jer osecam da ce za ovo delo,nedelo,ma uzasnu stvar,dobiti par godina u zatvoru i onda ce kad izadje naravno da nastavi po svome...uh bre..koji uzas!  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ne budite mene,mamurna sam ja,
od rakije ljute.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 1425
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Nokia 1234
toliko toga cujem svaki dan po vestima, toliko bolesnih stvari ali dve su me jako potresle. ovaj dogadjaj me je podsetio na slucaj male katarine o kojoj se toliko pricalo, da bi se na kraju zatrpalo politikom i nista nije ucinilo za bolje. decak ce se oporaviti, ali dusa ce mu ostati osakacena celog zivota, ne mogu da zamislim sa kakvim ce bolom da zivi. jezim se tih bolesnih umova, nismo ni svesni koliko ih oko nas. a drugi dogadjaj je onaj u nishu, kada su dva KLINCA od po 16god ubili 13-ogodisnjaka, zbog para, pa ga bacili u podrum i otisli u kafanu. znaju oni sta je ucena!!! pa kakva je to svest tih "ljudi" pa to ni kod zivotinja nema!
IP sačuvana
social share
povežite:

kako si?                            -pa tu sam, a ti? nema te ovih dana...
e cao gde si ti?                  -eto, nista
cao, sta radis?                   -evo, dobro sam, ti?

Virtuelna galerija ~ mkicus
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
vi biste nekog zapalili..ubili..kastrirali..ne serite bre vishe  Smile Smile
IP sačuvana
social share
"...let me be the voice,and your strenght and your choice..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.