Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 15:47:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neonacizam hara Evropom  (Pročitano 28657 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 98
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Znaci ti si srpski nacional - socijalista i volis svoju zemlju i narod ! Ok, ako si Srbin trebao bi da znas da se znachi pise na srpskom znaci, ovdashnji se pise ovdasnji ! Nash narod se pise nas narod ! Ako si Srbin,kako to da ne postujes (ili ne znas ) srpski jezik i pravopis ! Da ovo cita neki Slovenac bio bi covek u zabludi ! Tu frazu koju si napisao o judeo-liberalnoj svetskoj zaveri sam cuo 1000 puta! I to je obicno smece koju upravo koriste ljudi kojima ovakav sistem odgovara ! Znas nisu krivi oni ,pusti njih to Jese jebu sve ! A ovi samo pune li pune dzepove......Ja sam covek koji je dugo tragao za ljudima koji imaju snage i zelje da promene nesto u ovoj zemlji ali nazalost sve su to uglavnom ljudi koji su ili avanturisti ili likovi koji samo kenjaju po tribinama i forumima .....(ljudi bez vizije i znanja da nesto urade ) i koji svoj bes iskaljuju na slabijima....tako da sam odustao! Ne aludiram na tebe...nemoj pogresno da me shvatis ali nazalost u ovoj zemlji je to tako i nece se nista promeniti u to sam siguran!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
gologuzan

Pa sta si ti ocekivao? Njegov idol je bio priuceni zanatlija (ili tako nesto) Smile Da je upisao onomad Likovnu Akademiju, ne bi ni bilo Holokausta i 2. Sv rata  Smile

Sad, mozes misliti na sta lici Majn Kampf u originalu Smile ... da ne spominjem gramaticke greske i pravopis, naravno ako zanemarimo suludu i bolesnu sadrzinu  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Znaci ti si srpski nacional - socijalista i volis svoju zemlju i narod ! Ok, ako si Srbin trebao bi da znas da se znachi pise na srpskom znaci, ovdashnji se pise ovdasnji !

 znachi se ne pishe znaci nego значи ,ali nemam srpsku tastaru  Smile

inache ,svidelo se to tebi ili ne ,skoro svi problemi koji danas pritiskaju srbiju su bash posledica judeo-liberalnog sistema : od tajkuna do toga da su omladini idoli kriminalci i kurve.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
mob
Qtek 小米
maleckaa и bf_109_g_6 су идеолошки јако слични, користе исто несрпско писмо и симпатизери су оних организација које се финансирају са запада, готово из истог центра.
Немачка , Брисел, Вашингтон.
Обоје имају доста разумевања за српске душмане са запада и те обе изопачене не-српске и анти-српке идеологије (јудео-либерализам и национал-социализам) овде никада неће имати плодно тло.

IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
maleckaa и bf_109_g_6 су идеолошки јако слични, користе исто несрпско писмо

cirilica nije srpsko pismo ,nego grchko , za tvoju informaciju  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
Gambi

Ja bf-a pre svega zalim, nije lako biti on  Smile A to sto ti mi licimo, je dokaz tvog kvazi patriotizma, nista manje, nista vise  Smile

Pa ko je i ocekivao judeo-liberalizam u Srbiji? Smile Ja to nikako ne ocekujem. Medjutim ocekujem demokratizaciju drustva i liberalizaciju, sto ce doci i ovde, mnogo brze nego sto ti msilis  Smile
« Poslednja izmena: 06. Nov 2007, 22:42:19 od maleckaa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
mob
Qtek 小米
maleckaa и bf_109_g_6 су идеолошки јако слични, користе исто несрпско писмо

cirilica nije srpsko pismo ,nego grchko , za tvoju informaciju  Smile Smile
Зато ти преферираш ово западњачко. Smile

Citat
Gambi

Ja bf-a pre svega zalim, nije lako biti on  Smile A to sto ti mi licimo, je dokaz tvog kvazi patriotizma, nista manje, nista vise  Smile

Ма није он толико лош, него је оптерећен расама.
Када се врати наш председник из Хага, оздравиће многи националисти који су у међувремену застранили.
Али сви ви заједно сте маргинална групица која се окупља само по форумима.
« Poslednja izmena: 06. Nov 2007, 23:01:28 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
Ja tebi rekoh, mozda sam ja egzotika u Srbiji, ali vi ste egzotika u svetu, takodje sam ti rkla da se "banjate" u Srbiji jos neko vreme, jer ce srecom i vama doci kraj  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
mob
Qtek 小米
Ja tebi rekoh, mozda sam ja egzotika u Srbiji, ali vi ste egzotika u svetu, takodje sam ti rkla da se "banjate" u Srbiji jos neko vreme, jer ce srecom i vama doci kraj  Smile  Smile
СРС није битна, колико је битна идеологија српског национализма.
Ако Тадић (или неки његов наследник) који се сада позиционира на место ДСС-а, постане већи националиста и русофил од Шешеља, његова странка ће бити убедљиво најјача као данас СРС.
Радикали су тренутно само носиоци те идеологије, то је то.
Значи можете да уништите странку, али не и идеологију.
Ко сада окреће Србију ка Русији, па није ваљда да опозиција води званичну политику ?
« Poslednja izmena: 06. Nov 2007, 23:23:35 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 98
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Najacu i najbrojniju grupu u Srbiji predstavljaju mladi ljudi koji ne glasaju na izborima ! Ove ,,demokrate" dobijaju glasove ljudi koji su se 10 godina borili protiv socijalno-radikalske koalicije! A i oni su besni i na granici strpljenja ! U slucaju da radikali pobede , ti ljudi ce da ustanu jos jednom a onda veruj mi nece biti ponovljene greske koje su nacinjene 6. oktobra ! To ce biti vas konacni kraj .........jer vi niste nikakvi nacionalisti nego obicni manipulatori,to ste dokazali u proslosti bezbroj puta......a to sto izigravate neke vodje nacionalnog bloka u Srbiji i sto ste tako nadmeni po tom pitanju to samo dokazuje koliko ne znate! Lizete dupe onom Putinu a ovamo izigravate Srpske patriote....mrs bre......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 15:47:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.