Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 23:08:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 352 353 355 356 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neobavezne filmske diskusije  (Pročitano 662316 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Vraća se '24'?


Prošle godine je Fox odlučio da prikaže limitiranu sezonu serije 24 pod nazivom 24: Novi dan. Uspeha nije nedostajalo za novu sezonu u kojoj su Jack Bauer (Kiefer Sutherland) i ekipa pokušavali da zaustave teroristički napad na London.

Tokom nedavne konferencije za novinare na kojoj su najavljivali šta nas sve očekuje u narednoj sezoni, Dana Walden i Gary Newman iz Foxa otkrili su kako je novo izdanje 24 u pripremi.

"Radimo na novoj veziji serije 24 ali trenutno je u vrlo ranoj fazi razvoja tako da za sada ne možemo reći baš ništa više osim toga da radimo na nečemu.", rekao je Newman.

Detalji su oskudni u ovom trenu ali možda je detalj o nastavku priče otkrivena u DVD/Blu-ray izdanju. Poseban dodatak na ovom izdanju prikazuje Tonyja Almeidu (Carlos Bernard) u samnici. U zamenu za slobodu spreman je otkriti sve tajne Ministarstvu pravosuđa. Zahtev mu je odbijen ali neko je postavio tajni plan za beg u advokatove naočare te se na kraju vidi kako Tony gleda u plan bega.

Moguće je da će se nova sezona fokusirati na njegov lik s obzirom da Sutherland nije izrazio oduševljenje sa novim nastavcima pa su već i pre iz Foxa spominjali kako bi mogli odlučiti da krenu dalje i bez njega.

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
'Warcraft' ponovno odložen

Nakon najave još jednog nastavka franšize 'Paklenih ulica' i objave datuma premijere (14.4.2017.) iz Universala su objavili i druge promene ranije najavljenih premijera.

Kako se čini, pomerena je premijera već godinama žarko iščekivane adaptacije računarske igre World of Warcraft. Ovakav potez mogao bi pomalo iznervirati do sada jako strpljivu publiku. Warcraft je svoju produkciju započeo, kako se čini, već daleke 2013. godine i čitav proces je završen u maju prošle godine.

Na nezadovoljstvo obožavatelja originalni datum premijere je već jednom menjan, pa je tako u originalu film trebao da ima bioskopsku premijeru u decembru ove godine. Međutim, velika konkurentska premijera Zvezdanih ratova je primorala studio da originalni datum zameni s novim. Premijera zakazana za 11. mart 2016., sada je pomeren za dodatna 3 meseca.

Dakle, svi oni koji žele da Warcraft pogledaju u bioskopskim dvoranama moći će to da učine tek u junu iduće godine, tačnije 10. juna 2016. Glavni razlog još jednog pomeranja nije poznat, ali moglo bi se spekulisati kako je zakazana premijera Batman v Superman (25.3.2016.), najavljena samo dve nedelje nakon "Warcrafta", imala određeni uticaj na pomeranje.

"Wacraft" će se tako naći na samom početku letne sezone, kada će bioskopske dvorane puniti nastavci filmova Prizivanje i Majstori iluzije. Glavna konkurencija "Warcraftu" je za sada još jedna adaptacija računarske igre Uncharted.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Indijana Džouns najbolji filmski lik svih vremena

Najpoznatiji filmski arheolog-avanturista Indijana Džouns najbolji je filmski junak svih vremena, bolji i od Džejmsa Bonda, ako je suditi po istraživanju u kome su učestvovali čitaoci magazina Empajer (Empire).

LOS ANĐELES - Najpoznatiji filmski arheolog-avanturista Indijana Džouns najbolji je filmski junak svih vremena, bolji i od Džejmsa Bonda, ako je suditi po istraživanju u kome su učestvovali čitaoci magazina Empajer (Empire).

Popularnog Indija u četiri filma koja je režirao Džordž Lukas igrao je Harison Ford, koji se na listi Empajera našao opet na trećem mestu sa ulogom Hana Sola iz "Ratova zvezda".

Britanski špijun i ženskaroš Džejms Bond je na drugom mestu, a jedina žena na listi je Elen Ripli koju je Sigurni Viver igrala u "Osmom putniku".

U istraživanju je učestvovalo više od 10.000 ljudi i napravljena je i lista 10 najboljih TV likova na čijem je vrhu Volter Vajt iz serije "Čista hemija" (Breaking Bad).

Top deset najboljih filmskih likova:

1. Indijana Džouns

2. Džejms Bond

3. Han Solo

4. Betmen

5. Elen Ripli

6. Džoker

7. Džon Meklejn (Umri muški)

8. Tajler Darden (Borilački klub)

9. Dart Vejder

10. Dud/Batica (Veliki Lebovski)
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Najavljen nastavak filma "Twins" nazvan "Triplets" sa Schwarzenegger-om i DeVito-m, Eddie Murphy se pridružuje kao treći član porodice.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Smotra filma u Sopotu počinje 7. jula

Festival nacionalnog filma Sofest biće održan od 7. do 11. jula u Centru za kulturu Sopot, a film koji će otvoriti festival je "Branio sam mladu Bosnu" u režiji Srđana Koljevića, rečeno je danas na konferenciji za novinare.
Ovogodišnji festival biće posvećen filmskim profesijama koje nisu u prvom planu kamera, montaža, kostimografija, scenografija i muzika, koja će zauzeti centralno mesto na festivalu.

Predsednica odbora festivala Maja Uzelac kazala je da bi ovakav zaokret konceptu festivala trebalo da doprinese "podizanju profesionalnih standarda". Ona je dodala da će biti dodeljene novčane nagrade i plakete (Sunce Sofesta) za kameru, montažu, scenografiju, kostim i muziku, kao i nagrade Žirija publike (Statuete slobode) za najbolji film, glumicu i glumca.

Na festivalu će biti prikazano 19 filmova. Prvog dana festivala biće prikazan film "Crveni makovi" u režiji Nebojše Nenadića, Sonje Antanasijević i Milana Roganovića.

Filmovi na dečjem programu biće "Zvončica i čudovište iz Nedođije", "Sunđer Bob Kockalone sunđer na suvom" i "U mojoj glavi".



Izvor http://beta.rs/scena/scena-film/6807-festival-filma-sofest-pocinje-7--jula
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Bili jedino održao liniju.  Smile

Matt Damon i Ben Affleck spremaju film o FIFA skandalu.
« Poslednja izmena: 27. Jun 2015, 19:31:45 od Baki1410 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Novi incident na snimanju novog Kusturičinog filma

Tokom snimanja filma 'Na mliječnom putu', reditelj Emir Kusturica doživeo je manju nezgodu - pao je s konja.

Nezgoda se dogodila na setu koji je trenutno smešten na Morinama kod Nevesinja, a Kusturica je prošao bez povreda.

Međutim, „frku“ je digla Monica Bellucci, koja u njegovom filmu tumači jednu od glavnih uloga. 50-godišnja glumica, koja je u regiju stigla početkom ovog meseca, toliko se navodno uplašila da je insistirala da Kusturicu odvedu u bolnicu. Međutim, do toga ipak nije došlo - reditelju su u pomoć priskočili glumci i ekipa koja radi na filmu, a Kusturica je potom smirio Monicu.

"Sve se brzo odigralo. Emir je u brdu jahao konja, koji je u jednom trenutku podivljao i bacio ga na zemlju. Monica se jako preplašila i insistirala je da Kusturicu odmah prebace u bolnicu. Pošto nije doživeo težu povredu, on ju je smirio i rekao da nema potrebe za tim... Saradnici su pomahnitalog konja jedva ukrotili na sledećem brdu. Odmah su pozvali vlasnika i životinja je zamenjena", prepričao je anonimni izvor koji je, kako tvrdi za Slobodnu Hercegovinu, svedočio ovom događaju.

Sam Kusturica, koji je prošle godine pao s magarca, odbio je da za medije komentariše najnoviji pad.

Izvor prolog

Opet peh na snimanju filma “Na mliječnom putu”- magarac pao s konja


Režiser Nemanja Kusturica (60) ponovo je imao peh na snimanju filma “Na mliječnom putu”. Kako piše portal “Slobodna Hercegovina”, Kusturica je na setu pao sa konja koji se uznemirio kad je vidio golog Kusturicu, u blizini Nevesinja, gdje se trenutno snima ova drama u kojoj se prepliću Milorad Dodik, Republika Sumska i srpski nacionalni interes. Pao je na travnati teren, a u pomoć su mu odmah priskočili glumci. Najviše se uplašila Monika, koja, uz Dodika i Nemanju, igra glavnu ulogu u ovom filmu. Pomahnitalog srpskog konja jedva su ukrotili na sljedećem uzvišenju Morina, koje zovu “nevesinjski Tibet”. Podsjetimo, Kusturica se u septembru prošle godine u Trebinju lakše povrijedio kada je na snimanju ovog istog filma magarac pao na njega (vidio golu Moniku) i nagnječio mu desnu stranu mozga samarom.

  Dve verzije istog događaja Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Bili jedino održao liniju.  Smile

Matt Damon i Ben Affleck spremaju film o FIFA skandalu.

Па добро, и Зак је у форми каквој таквој Smile
IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 352 353 355 356 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 23:08:58
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.