Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:41:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 318 319 321 322 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neobavezne filmske diskusije  (Pročitano 662792 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Sprema se "Sherlock Holmes 3

Najnovije informacije vezane za film "Sherlock Holmes 3" nedavno je otkrio glumac Jude Law. Snimanje trećeg dela popularne filmske franšize reditelja Guyja Ritchieja, u kojoj je Law u ulozi Dr. Watsona a Robert Downey Jr. u ulozi Sherlocka Holmesa, uskoro će biti i službeno potvrđeno.

- Početkom ove godine imali smo sastanak, nas trojica. Mislim da je do sada scenario finaliziran, a čeka se još Warner Bros da se složi sa finansijama. Mislim da je i to sređeno i da oni žele ponovno taj projekt - otkrio je detalje Law, a poznato je kako je za scenario inače zaslužan Drew Pearce. Produkcija filma će započeti uskoro u Los Angelesu, a film će naravno režirati ponovno Guy Ritchie.

Prvi deo "Sherlock Holmes" izašao je 2009. godine dok je drugi deo "Sherlock Holmes: A Game of Shadows" izašao 2011. godine. Oba su ostvarila sjajan uspeh. finansijski a i kritički. Treći film možemo očekivati krajem 2014. ili možda 2015. i to će biti verovatno ponovo bioskoposki hit.

Izvor http://prolog.rs/Sprema-se-Sherlock-Holmes-3--article-11965.htm
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
da ti nije malo bajata vest  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Citat
14 Nov 2013

Ma kačio sam ja i starije.  Smile

Nego, ako film još nije snimljen, sve je u redu.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Passionate Gamer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1260
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.99
mob
HTC ONE
Zasto je Dracula Untold, imao tako slab budzet i lose odradjen ?
Verujem da je mogla cak i trilogija da se tu napravi, svi vole nabijanje na kolac i vampire realno, a sada kada nema vise hobita i velikih armija, ovo bi bio pun pogodak..  Smile
IP sačuvana
social share
"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.   "
    — Winston Churchill
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.1.25
mob
I-mate 30 Pro
ISTINA JE TAMO NEGDE: Molder i Skali se dižu iz mrtvih!

POP KULTURA10:06, 19.01.2015.
 
Pošalji e-mail
Odštampaj tekst
A
Tačno je da smo razgovarali o novim epizodama "Dosijea iks", rekao je izvor
Molder, Skali, foto FB
Televizija "Foks", posle više od 10 godina, planira da vrati Moldera i Skali na male ekrane tako što će kultnu seriju "Dosije iks" dići iz mrtvih.

Jedan od čelnika ove televizije, Geri Njuman, potvrdo je da razmatraju mogućnost oživljavanje ove izuzetno popularne serije koja se prikazivala od 1993. do 2002. godine pod sloganom "istina je negde tamo".

"Tačno je da smo razgovarali o novim epizodama "Dosijea iks". Nadamo se da će se serija uskoro vratiti", rekao je Geri.

Fokus serije je na specijalnim agentima FBI, Dejnom Skali, koju je igrala Džilijan Anderson i Foksom Molderom, kog je igrao Dejvid Duhovni.

Iako su fanovi očekivali film po ovoj seriji, to se nije desilo. Iz televizije "Foks" su izjavili da traže nove scenariste i nove "ključne igrače", ali im je takođe bitno da unove epizode uključe Dejvida Duhovnija i Džilijan Anderson.

"Molder i Skali su bili jedni od najpopularnijih i najjačih televizijskih parova ikada. Iz "Foksa" veruju da bi njihov povratak doneo veliki novac. Potrebno je samo da nađu dobre scenariste koji će osmisliti nove priče i oživeti staru slavu ove serije", rekao je jedan od izvora bliskih čelnicima "Foksa".
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
skali

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.1.25
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 35.0


Ridley Scott producira 3001: The Final Odyssey


U toku je razvoj mini serije 3001: The Final Odyssey, koja će biti svojevrstan nastavak filma 2001: A Space Odyssey Stanley Kubrick-a. Legenda filmske naučne fantastike Ridley Scott se u okviru ovog projeta prihvatio posla izvršnog producenta, a isti će biti zasnovan na istoimenoj noveli Arthur C. Clarke-a.

Ridley Scott je veoma uzbuđen povodom pridruženja ovom projektu. “Oduvek sam bio veliki obožavalac Clarke-ove Odyssey serije, naročito Kubrick-ove Odiseje 2001. Uzbuđen sam što ću biti deo ekipe za realizovanje ovog projekta”, rekao jeScott u svojoj zvaničnoj izjavi.

Kako navodi SlashFilm, za adaptaciju priče 3001: The Final Odyssey će biti zadužen Stuart Beattie, koga šira publika najviše poznaje po scenariju za film Pirates of the Caribbean. Priča će najverovatnije pratiti astronauta Frank Poole-a, nakon što ga je računar HAL-9000 izbacio u svemir u filmu 2001: A Space Odyssey, nakon čega se Frank ponovo budi nakon hiljadu godina.

Nezvanično, mini serije 3001: The Final Odyssey bi trebala da se pojavi negde u toku 2015. godine.

da ti nije malo bajata vest  Smile Smile Smile

  Predlažem otvaranje ankete tipa da li ste ili niste protiv bajatih vesti Smile Smile Smile
  A sad ozbuljno, Vlasta je u pravu a vest iako bajata ipak je postigla reakciju.
  Ovo gore je još jedna bajata vest  Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Ustvari, to će biti nastavak filma 2010 sa Roj Šajderom, koliko znam tu su stali sa adaptacijama.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 35.0
  Na drugoj temi su pisali o R.Skotu i o tom šta jeste ili nije dobro uradio i tamo sam se držao teme. Što se ovog tiće tu sam u dilemi jer mi je drago kad se nešto radi ali onda se setim onih silnih rimejkova.
  Vreme će pokazati šta će biti.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 318 319 321 322 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:41:27
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.