Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 30. Mar 2024, 00:04:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neiskusan Decko  (Pročitano 36817 puta)
17. Maj 2009, 14:26:00
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
Moj problem je sledeci, uskoro cu napuniti 22 god.   i dosad nikad nisam bio u vezi ( nisam cak ni poljubio neku devojku, a kamoli nesto vise :( ).  
Glavni razlog za to je sto sam veci deo zivota bio stidljiv i povucen i mislio sam da ce takve stvari doci spontano same od sebe.  
Kada sam video da ne dolaze i da sam zaglibio odlucio sam da nesto preduzmem.   Postao sam dosta otvoreniji i pristupacniji za ljude, jos nisam na onom nivou koji bi zeleo, ali dosta sam napredovao i jos uvek se trudim.  
Sto se drugih stvari tice kao sto su fizicki izgled, inteligencija, duhovitost.  .  .   bez lazne skromnosti tu sam u najmanju ruku prosecan, a u vecini stvari i iznad proseka.  

E sad ono sto me najvise sprecava u tom mom napretku je sto sam neiskusan u pogledu veza (od samog upoznavanja do toga kao se treba ponasati u njima) kao i reakcija devojaka kad saznaju da sam takav ( gubitnik  :D ).  

Sad me zanima ISKRENO misljenje pre svega devojaka, o decku u mojoj situaciji (molim bez uteha, naci cese neka i za tebe  Smile ).   Sta bi vi licno mislili o nekom takvom i da li bi zeleli nesto vise od prijateljstva pod uslovo da vam se svidja po ostalim kriterijumima ?

Unapred hvala na odgovorima  :flower:


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Prosto mi deluje neverovatno da postoji momak prosecnih kvaliteta od 22 godine a da nikada nije poljubio devojku!
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
dok cekas i prepustis se da se nesto desi, desice se nista.... samoinicijativno kreni u akciju, pridji, zapocni razgovor....
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Pa meni bi bilo u najmanju ruku cudno kad bi upoznala nekog 22-godisnjaka koji se nikad nije poljubio s djevojkom.

Ne bih ga odbacila u startu zbog toga, pruzila bih sansu, sto da ne. S dozom rezerve doduse, ali ako mi se dopadne, to neiskustvo ne bi predstavljalo neku prepreku.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1215
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S8300
Potpuno cu se sloziti sa cesaricom.
Samo mi nije jasno da za svojih 22god nikada nisi osetio potrebu da budes sa nekom devojkom,poljubis je ili u bilo kom drugom smislu!Dobro je sto si se setio da preduzmes nesto povodom toga Smiley Nema tu mesta stidljivosti,kreni u akciju Smiley A ne moras svakoj devojci na prvom sastanku pricati o svojim neuspesima Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 
A zašto bi ta devojka kojoj prilaziš trebala da zna kako ti nisi imao ranije druge veze? Jednostavno priđi, počni razgovor, raspitaj se da li ima dečka. Ako je slobodna onda učini da joj sa tobom bude zabavno. Posle je otprati kući, uzmi broj mobilnog i dogovori se za sledeći izlazak.

Možeš i da je poljubiš na rastanku ako ona to dozvoli. Samo nemoj da joj napuniš grlo jezikom na prvom sastanku. Pusti nju da vodi igru a ti prati.
« Poslednja izmena: 17. Maj 2009, 20:29:54 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung S8
Da nisi ti medju deset najboljih igraca WoW - a u Srbiji? Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
Da nisi ti medju deset najboljih igraca WoW - a u Srbiji? Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
dobro ti kaze Simijon,pa ne moras bas da budes u toj mjeri iskren na samom pocetku neke veze Smile
mozda razmisljas da nema smisla da to precutis,jer je ocigledno  da si neiskusan u toj mjeri?

prva cijenim iskrenost,ali pravim razliku izmedju takticnosti kada je nekom saopstavamo i bespotrebnog ispovjedanja na prvu loptu na jednoj strani i zdrave iskrenosti i otvorenosti u vezi koja je kompletna na drugoj strani.

neobicno mi je jeste da nisi imao u tim godinama iskustva sa ljubljenjem...makar i u situaciji masnih fota Smile,a opet nema se potrebe za tolikom dramatizacijom tvoje situacije.tacnije,ti to sebi ne smijes da dozvolis,jer u suprotnom to moze biti veliki problem koji ce da te koci u eventualnim odnosima koje moras da zapocnes Smile

mali je broj djevojaka,da budem iskrena,koje ce tvoje priznanje neiskustva na samom pocetku da prihvate na nacin koji nece ugrozavati tvoju muskost Smile
dakle,zadrzi na samom pocetku veze tu informaciju za sebe...

licno,u tvojim godinama mene su uvijek vise privlacili muskarci koji su samouvjereni,ali...obrati paznju na sledecu stvar,to nuzno nije znacilo uvijek i da su zaista i bili iskusni u onoj mjeri u kojoj su to oni i emitovali Smile
nemoj da mislis da ne laska kada zena primjeti da u njenom prisustvu se muskarac zbuni,da se spetlja ili zacrveni u njenom prisustvu u nekoj situaciji...to zna biti simpaticno i zna da laska kada je zena svjesna da na takav nacin djeluje na nekog muskarca Smile...

naravno,niko ne voli...pa ni ti ne bi volio da je neko konstantno u tvom prisustvu zbunjen,zatvoren,smusen i nesposoban za opustenu konverzaciju,ali nemoj da mislis da trenutke zbunjenosti i treme nemaju i oni nevjerovatno samouvjereni pred osobom koja ih obara sa nogu Smile...

kao neko ko je otvoren i ko na trenutke zna da lici na nekog ko savrseno vlada situacijom sa nepoznatim ljudima i u novim okolnostima...jako daleko od toga zna da bude moja unutrasnjost,pa nekome ko me pazljivo posmatra i kome ne promicu detalji...mogao bi da nasluti koliko sam na trenutke zbunjena i usplahirana ako je u mom prisustvu neko ko me "pomjera" na odredjene nacine Smile

nemoj da ti je palo na pamet da mislis da kada dodjes do kreveta neces znati sta da radis Smile i nemoj da mislis da se bas tako lako vidi,makar tokom razgovora,sa koliko smo osoba bili intimni do tog trenutka Smile

vidjece se uglavnom ono sto ti budes htio da se vidi,ako budes dovoljno mudar da ti tvoje vlastito neiskustvo ne bude prepreka da samouvjereno pridjes nekom,vodis normalno razgovor,pustis da se stvari odvijaju u zeljenom toku i ne budes opterecen pitanjima tipa "sta da radim kada dodjemo do kreveta" Smile
ako se dovoljno opustis...vidjeces kako je majka priroda sve fino i lijepo uredila,pod uslovom da se ti ne umjesas sa svojim blokirajucim mislima Smile

sada cu da ti ispricam jedan ekstremni primjer manipulacije u musko- zenskim odnosima...sto ne znaci da ga sugerisem,vec ti na ovom primjeru ukazujem koliko ljudi znaju da emituju ono sto nisu,a da se na to zna nasjesti(a u slavu moje teze da ti na celu ne mora pisati da nisi ni sa kim imao seksualne odnose,ako smatras da bi to moglo odbiti zene...)

ukratko....

moja cimerka sa faksa nailazi na tipa koji joj se uzasno dopada,ali koji je konzervativan kada je u pitanju proslost djevojke i ne voli cure koje su slobodne u seksu i koje su imale vise partnera...
sta ona radi kao neko ko ne odgovara zamisljenoj slici zene obozavajuceg muskarca?
glumi curu koja je imala samo jednu vezu ozbiljnu,a u seksu se ponasa stidljivo...odbijajuci na samom pocetku veze ista osim misionarske poze,gnusajuci se bilo kakvog eksperimentisanja u tom smislu...tvrdeci da ona nikada nije probala i da ne zeli da proba neke stvari Smile
o boze...
znas li sta se desava?
tip potpuno poludi za njom,vidjeci sebe kao nekog ko ce "naivnu" djevojku da poduci tajnama seksa Smile...uzasno mu se dopada cinjenica da je on prvi muskarac sa kojim ce ona da radi neke stvari u seksu prvi put sa njim,a nije sa nekim drugim muskarcem... Smile
dan danas se sjecam scene kako padam sa stolice(u naletima histericnog smijeha) za sankom u jednom pabu,kada mi je podrobno opisala tajnu uspjeha njene veze...jer smo malo vise popile,pa je odlucila da sa mnom podijeli svoju taktiku....

nazalost,ljudi cesto vide ono sto zele da vide,pa nekad...ne moras previse ni da se trudis,a das im ono sto zele.
nauci se samouvjerenosti,cak i kada ona,u ovom slucaju,ne stoji iza tebe u vidu istorije seksualnih odnosa Smile

srecno....
« Poslednja izmena: 17. Maj 2009, 20:14:43 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Pa problem je malo kompleksniji, spletom okolnosti moje prirodne stidljivosti (nikad nisam mogao nekom prvi da pridjem, uvek mi je trebalo vremena da se sa nekim dobro upoznam i pokazem mu kakav stvarno jesam, uvek sam cekao inicijativu drugih),
 a u princip nisam asocijalan (volim drustvo i oni mene kad me upoznaju), sa cinjenicom da sam se bio preselio u tek izgradjeno naselje u kome nije bilo skole, pa sam i u osnovnu i srednju putovao i moj drustveni zivot se zavrsava na nivu skole jer ostali koji su ziveli pored nje nastavljli su da se druze i posle, leta sam provodio van Beograda, a i moja inertnost da preuzmem stvari u svoje ruke me je dovela do situacije
od pre jedno 1,5-2 god.  da sam prekinuo sve veze sa ljudima koje sam znao pre faxa, a nisam upoznao nove ljude te se moj zivot bukvalno sve na 4 zida i PC ( ne, nisam jedano od 10 najboljih igraca WoW-a u Srbiji  :D ).

Znaci situacija je bila naizgled bezizlazna i mogao sam samo da  Smile , e sad skapirao sam da vise ne moze tako i odlucio da se suocim sa problemom, od tad moglo bi se reci da svakog dana napredujem u svakom pogledu  :D ,
prevazisao sam mnoge svoje pre svega problem koji su bili u mojoj glavi, dosta sam vise otvoreni i nisam ni blizu tako stidljiv.

Upoznao sam mnogo novih ljudi od kojih vecina misli da sam extra lik (da me upoznate u rl ne bi ni pomislili da sam ovakav pacenik  :weirdface: ), ali i dalje ne mogu da stvorim neki krug prijatelja jer svi vec imaju neki svoj postojeci i misle da i ja imam svoj.

Sto se tice devojak zbog svoje i dalje u tom pogledu neodlucnosti i nekog (ne)opravdanog straha sam od par devojaka koje su mi se potencijalno svidjale stvorio mnogo dobre drugarice  :[5]:  :D .

Sam ovaj problem znam da cu prevazici, ali nervirame to sto taj proces mnogo sporo ide (cak pomisljam i da me je neko prokleo, imam sve predispozicije, a opet me nesto stalno sprecava i komplikuje stvari), znam da je potrebno strpljenje, ali posle ovih protracenih 15-ak poslednjih god.  zivota, ne zelim da cekam i tracim ni jedan dan, a kamoli mesec, god. . .

Osim ovog po meni najveceg problema svi odtali aspekti zivota porodica, zdravlje, fax da kucnem u drvo , dobro mi idu.

Ako nista olaksao sam dusu  :D i da napomenem cak i u najtezim trenutcima nisam bio depresivan i znao sam da ce na kraju sve dobro ispasti jer sam nepopravljivi optimista  :[115]:

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 30. Mar 2024, 00:04:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.