Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ne znate kako se neki film zove? Zatrazite na ovoj temi.  (Pročitano 923648 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 89
Zastava GB
mob
Qtek 
A film o ženi koju neki haker proganja?,šalje joj na mobilni fotografije,koje se same brišu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
Kako se zove ovaj glumac?

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Untitled5.png
(373.78 KB, 1274x546)
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 334
Zastava
Kako se zove ovaj glumac?
Billy Zane
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
Ne mogu da nađem film o opsesivnom tinejdžeru koji se predstavlja kao najbolji drug,popularnog lika iz škole(ragbista i sl) pa ga onda ubije,i to ispadne kao nesreća,onda se sexa sa njegovom kevom,pa se useli u njihovu  kuću...itd

Dark Desire (A Dark Plan) 2012.  Glavna uloga: Kelly Lynch

Trailer: https://youtu.be/3Rb33NjKWrs
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 89
Zastava GB
mob
Qtek 
Taj je.Hvala mnogo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 98
Zastava
mob
Samsung GT-7500
Video sam trejler za film koji je trebao da izadje 2018. Ili 2019. Mislim da je španski, radi se o nekoj usvojenoj zeni koja je zapravo neandertalac (msm nije homo sapiens), neki cudan sf, a zaboravio sam kako se zove.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
Kao sto naslov kaze… zanima me ime filma od kojeg samo znam pocetak ( mislim ) i to onako kroz maglu.
Film je star nekih 10-15 Godina mozda ne secam se dobro Smile
Pocinje tako sto neki "legionar" tako nesto sa svojom vojskom ide kroz neku pustinju ako se ne varam i onda uzima trubu da svira napad ( valjda ) i u tom trenutku dok svira metak ga pogadja pravo u vrat/grlo … bas onako jaka scena.
Samo toga se secam ali znam da je bio dobar film i rado bih da ga pogledam ponovo pa sad ako neko zna koji je film u pitanju…. Unapred bih se zahvalio za ime filma Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 145
Zdravo,

Meni trebaju imena dva filma.

Prvi je kung-fu film gde se pojavljuju nindze u odelima raznih boja, mislim da je u pitanju film B klase i gledao sam ga kao dete tamo 90-tih. Karakteristicno za ovaj film je sto se pojavljuju zlatne nuncoke (nunchucks). I oko njih se vrti radnja filma, inace film je komedija i osim kug-fu ucitelja mislim da niko vise nije bio azijata.

Drugi film je isto komedija, isto period 90-tih kada sam ga gledao. Lik cuva senilnog oca/dedu koji stalno ulazi u neke probleme, a lik pokusava da ga sacuva od nezgode i zbog toga sam upada u iste.
U jednoj sceni pada sa neke zgrade i medjunozjem se nasadjuje na jarbol na zgradi, u nekoj sceni kao lomi ruku dok brani dedicu, a jos jedna scena koje se secam je da se je dekica setio da je ostavio neku kutiju u svom bivsem lokalu i odlazi po nju, a sada je tu kao prodavnica cipela ili tako nesto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


No Mercy for the Merciless

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 26498
Zastava Niš
mob
Samsung J7
Drugi je Folks! (1992)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 145
Drugi je Folks! (1992)

Veliko hvala, da to je taj film. Smiley

Jos samo da nadjem ovaj prvi film. Znam da jedan od glumaca kao saznaje za tu nindza skolu iz nekog casopisa pa se prijavljuje da je pohadja to je jos jedna scena koje se secam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.