Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 03:22:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ne znam ni sam kakav problem imam.  (Pročitano 22209 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.101
mi ''zakinuti'' moramo pricom da se uvucemo zenama u gacice.

to: ''tako si leeeeepa..'' prolazi samo kod onih koje su jako nesigurne u sebe i nisu nesto lepe. one zaista lepe znaju da su lepe jer imaju kuci ogledalo. a njima je dokurcilo da im muskarci stalno govore ''tako si lepaaaaa''. onda kad ova pita ''jel tako?'' najcesce ide ''daaaaaaaa, imas tako lepe ociiiiiiii'',
''pa i ona tamo ima lepe oci sto ne odes sa njom da pricas?''
''da ali ti si bas, bas lepaaaaa''.
...

te ''lepe'' treba bockati (nikako vredjati) a ne uzdizati na pijedastal.


Ima tu istine i logike. Jedan moj drugar koji nije ni lep ni ružan, nije ni zgodan, ali ima priču, tvrdi isto to. Dosta puta sam prisustvovao njegovom obrlaćivanju lepših polovina. One bukvalno blenu u njega dok on besedi. Ume da proceni na početku priče kuda da usmeri razgovor i malo po malo, pršte "emocije" na sve strane. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.101
naravno, ako ume da zabavi citavu grupu drugarica to znaci da je odobren da smuva jednu od njih.
nikad se ne ide direktno na onu najlepsu sa pricom ''ti si tako leepaaaaaaaa''.

sem ako nisi adonis..
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 134
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 36.0
Iz mog skromnog iskustva najbitniji je prvi utisak, ako tu ne ispadne dobro onda moras da vadis i vadis sa pricom, ali ma koliko plitko i materijalisticki zvucalo bitan je izgled jer izgled ostvalja dobar utisak, isto je sa materijalizmom npr kad frajer izlazi i skupih kola cure gledaju, nisu one sponzoruse, lose vaspitane, previse materijalisticki odgojene prosto ostavlja dobar utisak. Problem je kad je izgled sustina, kad su pare sustina kad su to najbitnije stvari, one su bitne ali ne najbitnije, a posle kako veza ide sve bledi i samo duboke emocije i ostale stvari isplivavaju na povrsinu. Pitanje je kako pokazati sebe i osvojiti curu zbog onog sto si a ne sonog sto imas?

Kapirate!
« Poslednja izmena: 04. Apr 2015, 01:50:54 od Bing Bang Men »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 35
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.118
mob
Nokia N97 Mini
Ma moj izgled jeste ispod proseka, ali nisam sad bas ni toliki gabor, ima mnogo ruznijih od mene pa ipak imaju  devojke... Ja spadam u onu vrstu "neznijih", povucenijih muskaraca koji nemaju tu harizmu i sposobnost da zabave veci broj ljudi, jednostavno nije da ja nemam sta da pricam, imam, ali to nikako nije zabavno, posao, faks i tako neke nezanimljive drustvene teme koje definitivno nisu pogodne za upoznavanje. Ja ne znam kako da zapocnem konverzaciju.
Mislim da moja preopterecenost i nezadovoljstvo sobom, nedostatak samopouzdanja a i ostali problemi koje imam u porodici na neku foru isplivavaju na povrsinu i to svi primecuju  Smile Ponasam se ja normalno, opusten sam ali opet nekako u sebi... Valjda zracim negativno. Npr. Svidi mi se neka devojka u kaficu i ja je pogledam (normalno, ne pravim nikakve face) i ona provali da ja cesto pogledam u nju i ona nastavi da prica sa drugaricom i da se ponasa nezainteresovano ili me jednostavno ni neprimecuju, ja mu dodjem nekako kao duh, neki totalno nebitan lik... I tako u 99% slucajeva... Totalni sam anonimus.
IP sačuvana
social share
Mfly         [img][/img]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Шта који курац има да забављаш већи број људи, ниси кловн. То што смоташ преко вечери на дебилне жваке се одмота исто тако брзо. Код нас је кафић задње мјесто гдје ћеш наватати било шта.  Smile Упиши се на језике, плес, библиотеку, био шта гдје се скупљају жене  гдје ћеш имати прилику да се бациш на посо док су издвојене из прирордног окружења брижних другарица које желе да их заштите од таквих ко што си ти.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.89
Npr. Svidi mi se neka devojka u kaficu i ja je pogledam (normalno, ne pravim nikakve face) i ona provali da ja cesto pogledam u nju i ona nastavi da prica sa drugaricom i da se ponasa nezainteresovano ili me jednostavno ni neprimecuju, ja mu dodjem nekako kao duh, neki totalno nebitan lik... I tako u 99% slucajeva... Totalni sam anonimus.
Nisi cuo za taktiku da obicno deluju nezainteresovano iako bi jedva cekale da im neko pridje?  Smile

Inace, naravno da jesi anonimus. Ukoliko nisi bas neko sa "reputacijom" naravno da skoro niko nece da zna ko si i da ih bude nesto briga. Zato i odes pa se npr predstavis i ostavis neki utisak pa makar znaju ko si.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 134
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Ako recimo, samo recimo slucajno sam decko sa reputacijom, sta mislite jer zelim da imam devojku zato jer imam neku reputaiju il zato jer zelim da imamo neku dublju vezu i interesovanja, a i ta reputacija nista ne znaci kad prialzis curi, kod muskarca je bitno da bude uredan i da ima samopouzdanja jer ono cini cuda. Ako neka devojka te odbije zbog izgleda i bolje da te je odbila jer takva cura je povrsna. Inace sa psiholoske strane ta cura ima problem i nece dobro proci u zivotu, sad to je malo dublje i treba dosta znanja da bi se ukapiralo zasto je tako.

Ako oces pristup sa psiholoske strane, uzmi vezbaj jedan ulet sam u prostorji, navezbaj ga do maksimuma, otidji u grad i pridji curi sa tacno isplaniranim tekstom, pokretima ne razmisljajuci na strah od odbijanja tj neuspeha, zanemari sve i samo uradi tj odglumi sta si planirao i navezbao, ako ne uspe iz prve hoce iz trece ili prilazis pogresnim curamo ili si vanzemanjac a vanzemanjac nisi. I na kraju ovo je potvrdjeno u praksi, svaki decko moze naci devojku samo je pitanje koliko mu treba vremena, ko zna mozda ne stavi sociva ili naocare i eto tebi cure. Samopouzdanje i vera u sebe i uspeces a na odijanja gledaj na nesto sto te ojaca i da je iskustvo, na kraju reci sebi svakoj curi kod koje neuspes "ona gubi". glavu gore i cepaj ako ne spavas sa nekom posle ovoga ti si pritajeni peder! Smile

E da vazna napomena ovo vazi za vece gradove, a za manje gradoveovo ne vazi jer je konzervativna sredina sa puno predrasuda i gluposti. Opet treba vise znanja da bi mogao dati ovakov zakljucak, znaci Bg, NS ne znam mozda Nis, ako je manji grad bojim se da si zrtva konzervativnih predrasuda punih gluposti.
« Poslednja izmena: 12. Apr 2015, 21:09:33 od Bing Bang Men »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 41.0.2272.96
Kad ti neko nepoznat pridje, jedini kriterijum za nastavak razgovora je fizicki izgled, pa mozemo do sutra o lepotama duse i dubinama psihe..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 37.0
 Smile

Што убијаш наду одмах?  Smile


Citat
Nisi cuo za taktiku da obicno deluju nezainteresovano iako bi jedva cekale da im neko pridje?  Smile
Тактика ниво Лимени  Smile
« Poslednja izmena: 12. Apr 2015, 22:46:16 od Raven_Claw3190900 »
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 41.0.2272.96
Zene uglavnom deluju nezainteresovano samo onima za koje su nezainteresovane.. ili su zapravo nezainteresovane jer se usudjuju da ih zabole da ulaze u pricu sa bilo kim i biraju da se zezaju sa prijateljima ili sta god ih ispunjava..

Vestice!

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 03:22:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.