Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ne znam da li sam vec gnjavio s net tv playerom  (Pročitano 7129 puta)
21. Dec 2009, 22:22:31
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 280
OS
Windows Vista
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Samsung omniahd
evo ovako gledam streeming tv preko nettvplus, na jednom racunaru nedavno sam instalirao xp sp2 i stvar radi ok. na drugom imam vistu i vecina kanala prekida isto se desava na vin 7, ima li neko poma sta bi to moglo biti, mada  je  jedno vrijeme i na ova druga dva stvar korektno radila, unapred zahvalan. to ce reci da je internet sporiji na ova dva, mada mislim da sve kontrolisem pomocu anti virus paketa. na visti imam normana a na win 7 mccafe.sve je legalimente
« Poslednja izmena: 21. Dec 2009, 22:33:07 od ivan2000 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla (hardy)
mob
Apple iPhone 12, S21
nisam te bas razumeo...
imas tri racunara od kojih dva imaju sporiji net i na njima ti prekida i secka online tv?

tako?
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 280
OS
Windows Vista
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Samsung omniahd
tacno tako  Smile iz nekog razloga wireles je najvjerovatnije sporiji, posto su racunari otprilike tu negdje. i stalno se vraca na punjenje bafera tako da se prakticno ne  moze gledati na ova dva tv, oprostite zbrckano opisivanje problema heh, ali nemam pojma ni sam sta se desava pa nisam bas u stanju da opisem problem
« Poslednja izmena: 22. Dec 2009, 23:22:53 od ivan2000 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Problem je u Visti,jer pri svakom updat-u viste se poremete neki kodeci u windows media player-u i onda NetTV Player nece da radi. A hvala bogu na visti ne mozes da reinstaliras samo WMP nego moras ceo sistem. . to je jedino resenje. . . . zato je XP zakon kod njega sve mozes bez muke.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 280
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung omniahd
to i ja mislim, radi super na jednom racunaru na kom sam instalirao xp ali na win 7 i na visti nece. pokusao sam da ga pokrenem s wine emulatora s ubuntovica ali to se pokazalo kao prilicno komplikovana radnja tj. mogu da ga instaliram ali nece da radi...
mozda je jedino resenje xp i cao djaci sta mislite Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
jel besplatan taj netpleyer i gledanje kanala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 280
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung omniahd
ma jok placa se,ali sada nakvise sumnjam u firewall, sada je situacija sledeca,ovaj rac,sa xp radi ko zmaj,tj tv ide,a na ovom sa sedmicom secka.treci rac s vistom je crko...tako da vista nije problem vise....postoji jo jedna mogucnost da je firewall na ruteru koji ustopava stvar..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
sta se opterecujes oko necekaga sto nije besplatno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 280
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.78
mob
Samsung omniahd
gebiga druze, zivim u inostranstvu, sto vi dobijete u srbiji djaba ja moram da platim, pogotovo sto norveska i svedska tv nije za gledanje, a americki programi bljeste da dobijes mozdani udar. tako da ocu da gledam nasu televiziju a nemogu da stavim satelitsku posto mi to nedozvoljava zakon o stanovanju. elem jedino mi je resenje internet tv.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
menjaj stan,sta da ti kazem
cek,a zasto nedaju satelicku
ti onako krisom kroz prozor uperi satelicku i plati total tv
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.