Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:18:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ne upisujte decu ranije u školu!  (Pročitano 25955 puta)
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.106
mob
Samsung S7
Mozda, ali svaka tvoja konstatacija pada u vodu jer si obican demagog i shalabajzer, kad si nasao da mi drzis lekcije iz pismenosti, a demonstrirao si nepismenost sam. Pritom bezobrazno prebacujuci lopticu na sagovornika da ne razume tvoje nebulozne recenice.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 43.0
Držim te lekcije iz karaktera i diskusije, a ne iz pismenosti. U početku sam mislio da ne razumeš, sad vidim da namerno izvrćeš tuđe tvrdnje kako bi ih prilagodio svojim sitnim interesima. Kristal i dabiša plaču za tobom, kažu fali im treći za tarok.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.106
mob
Samsung S7
Lekcije iz karaktera? Samo nemoj ti da mi drzis lekcije iz karaktera, kad drugima ubacujes reci koje nisu rekli, a posto si i slabovid ili lenj, a trazio si da ti napisem gde si to uradio, e pa evo ovde uprosceno i ukratko:

===
Ja: Fond reci se stice citanjem knjiga u slobodno vreme
Ti: Zaista misliš da učenje treba prepustiti slobodnom vremenu? Zašto onda postoje škole?

Ja: Gde sam napisao ucenje?
Ti: To što ti misliš da sticanje fonda reči nije sastavni deo učenja, poseban je problem.

--------------------------------------------------------------

Dakle te jeftine, shibicarske fazone, to mozes u Kamenickoj ulici da prosipash, ovde ne.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 43.0
I šta sam ti ja tu ubacio u usta? Pretpostavljao sam da si, kao i svaka odrasla osoba, svestan činjenice da sticanje fonda reči jeste deo učenja, zato sam te i pitao da li misliš da učenje treba prepustiti slobodnom vremenu i slobodnoj volji đaka. To je bilo pitanje. Kada si svojom tvrdnjom učinio jasnim da ne misliš da je sticanje fonda reči deo učenja, konstatovao sam da je u pitanju problem posebne vrste. Nigde nisam nijednu reč ubacio u tvoja usta, samo sam na osnovu onoga što jesi rekao izvukao logične zaključke. Moja jedina greška je što sam pretpostavio da si iole pametna osoba i da si svestan da je sticanje fonda reči neodvojiv deo učenja, kad sam shvatio da nije tako ispravio sam se i utvrdio činjenično stanje.

Eto, objašnjeno. Sad ti. Gde u ovoj rečenici:

Citat
Treba učiti srpski jezik da se kad odrastu ne bi izražavali kao na forumu.

ja tvrdim ili navodim na zaključak da mi je forum značajan u životu i da bez njega nemam leba? U ovoj rečenici, dakle?

A Kameničku ulicu ostavljam vama beogradskim buržujima, u Despotovcu šibicara nema.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11
Browser
Safari 601.1.56
mob
Apple iPhone SE 2020
Slusaj, bluesoniq... prestani da ides u off... ljudi od tebe ne mogu da pricaju.

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.106
mob
Samsung S7
>>> Treba učiti srpski jezik da se kad odrastu ne bi izražavali kao na forumu.

U gornjoj recenici koja je gramaticki neispravna i kojoj fali subjekat da bi bila cak iole smislena, iako u srpskom jeziku svakako postoje recenice bez subjekta kao sto je "Al se nakad dobro jelo bash", tvoja recenica navodi na zakljucak da je tebi izuzetno vazno da se ljudi pismeno izrazavaju na forumu jer si ga pomenuo.

Eto rekao sam.

Da ti forum nije znacajan ti bi u toj nakaradnoj recenici pomenuo novine, socijalne mreze, zabave, rodjendane itd, ali ne ti si pomenuo forum i time dao do znanja da tebi smeta necije lose izrazavanje, a pri tome demonstrirajuci svoje lose izrazavanje.

A zasto si to napisao? Pa svakako je jasno da je to bio neuki i neprincipijalni pokusaj kritikovanja necijeg pisanja po forumu, verovatno moga.

Jes vala u Despotovcu nema cigana koji vam uzimaju pare na mufte. U gradu koji je manje od 200 km od Rumunije? Ajde...

==================== END  Smile =========================

Dobro Anea, jel sam ja jedini koji drvi ovako? Ionako sam zavrsio sa ovim.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 45.0.2454.94
Covek je napisao da se ljudi na forumu (vecinski) ne izrazavaju ispravno. Recenica je apsolutno nedvosmislena i konkretna.

Bitnost foruma u njegovom zivotu nema nikakve veze sa tom porukom.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.106
mob
Samsung S7
Gde je rec ispravno u toj recenici?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.5
Browser
Safari 601.2.7
mob
I-mate 30 Pro
Znaci opet forma ispred funkcije...opet protiv kosmosa... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 43.0
Citat
tvoja recenica navodi na zakljucak da je tebi izuzetno vazno da se ljudi pismeno izrazavaju na forumu jer si ga pomenuo.

Eto, pogrešno si shvatio, značenje rečenice je bilo da ljudi u stvarnom životu ne bi trebalo da se izražavaju kao na forumu, jer je forum jedno i tu svako može da piše kako hoće, a stvaran život drugo. Važno je priznati grešku. Pomenuo sam forum zato što smo trenutno na forumu, a ne u novinama niti na rođendanu, a nisam mislio na tebe već generalno, ne budi paranoik.

A u cilju završavanja diskusije ovaj pokušaj rasizma vezan za Cigane i Rumuniju ću ovom prilikom preskočiti.

Izvini, Anea. Orfe, hvala, ali vidiš da nema svrhe dalje voditi diskusiju, morao sam očigledno da dodam i ispravno pošto čovek ne zna kako se inače piše na forumu.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:18:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.