Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Navijač Zvezde ubijen u Istanbulu!  (Pročitano 8826 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.111
mob
Qtek 小米
Треба прекинути све односе са Турском, повући амбасадора и дати ултиматум да се зликовци казне на 200 година.

Пошто то они неће урадити, чак је њихов тренер назвао наше навијаче терористима (пошто му је јављено шта се десило) , онда треба ударити на Турску овде.
Протерати њиховог амбасадора, забранити турске серије, забранити турске продавнице, посластичарнице и турску робу, забранити туристичке агенције које рекламирају турски туризам.


Citat
Onaj je mirno sedao u kafani a ovi su lomili i izazivali... sto opet ne govori da je Taton bio miran i normalan, ali i on je bio navijac i za njega me bas briga
Ти си глупи провокатор. У првом делу реченице пишеш мирно седео, у другој није био миран и он је навијач.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 161
OS
Windows
Browser
Chrome 38.0.2125.122
Ne vec nisu iste okolnosti, samo dokaz da smo najgori pa cak i od turaka, oni napadaju isprovocirani dok nama nije potreban povod

A drugi deo recenice samo kaze da je i Taton navijac i da i njega ne jebem 5%, jer normalnih navijaca ne postoji bar ih ja nigde nisam upoznao, sve budala do budale
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 33.0
mob
SonyEricsson W800i
Uclanis se u teroristicku frakciju navijaca i onda ocekujes da ne leti glava na balkanu?
Ja da se pitam tor za sve dok se ne pokolju mutanti navijacki!
А Брис Татон ? Зашто он није био терориста, па да лепо кажемо никоме ништа, потукла се деца терористи ?
Хоће ли ови исламски смрадови да добију 200 година робије, као наши Срби због Татона ?

Onaj je mirno sedao u kafani a ovi su lomili i izazivali... sto opet ne govori da je Taton bio miran i normalan, ali i on je bio navijac i za njega me bas briga
Mirno sedeo u kafani ceo dan, pcelica Maja ... Daj ne lupetaj, i ako nema sta pametno da kazes nemoj da pricas.
Sad cemo videti kako ce drzava,cela javnost i mediji da reaguju. Da vidimo sad novinare da li ce biti onoliko agresivni kao onomad kada su optuzili ljude za nesto sto nisu uradili. Da li ce biti bar desetak hiljada Turaka u setnji kod njih, da li ce uopste biti organizovane setnje kod nas, i da li ce tu biti politicara sa vlasti ?
Ti za koje kazes da su lomili i izazivali mozda ne bi to radili, i ne bi se desila ova tragedija da organizator nije zakazao. Ali ne, ti si samo procitao naslov i dosao si da jedes govna  Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 33.0
mob
SonyEricsson W800i
Ne vec nisu iste okolnosti, samo dokaz da smo najgori pa cak i od turaka, oni napadaju isprovocirani dok nama nije potreban povod

A drugi deo recenice samo kaze da je i Taton navijac i da i njega ne jebem 5%, jer normalnih navijaca ne postoji bar ih ja nigde nisam upoznao, sve budala do budale
Kakva budaletina
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 161
OS
Windows
Browser
Chrome 38.0.2125.122
Uclanis se u teroristicku frakciju navijaca i onda ocekujes da ne leti glava na balkanu?
Ja da se pitam tor za sve dok se ne pokolju mutanti navijacki!
А Брис Татон ? Зашто он није био терориста, па да лепо кажемо никоме ништа, потукла се деца терористи ?
Хоће ли ови исламски смрадови да добију 200 година робије, као наши Срби због Татона ?

Onaj je mirno sedao u kafani a ovi su lomili i izazivali... sto opet ne govori da je Taton bio miran i normalan, ali i on je bio navijac i za njega me bas briga
Mirno sedeo u kafani ceo dan, pcelica Maja ... Daj ne lupetaj, i ako nema sta pametno da kazes nemoj da pricas.
Sad cemo videti kako ce drzava,cela javnost i mediji da reaguju. Da vidimo sad novinare da li ce biti onoliko agresivni kao onomad kada su optuzili ljude za nesto sto nisu uradili. Da li ce biti bar desetak hiljada Turaka u setnji kod njih, da li ce uopste biti organizovane setnje kod nas, i da li ce tu biti politicara sa vlasti ?
Ti za koje kazes da su lomili i izazivali mozda ne bi to radili, i ne bi se desila ova tragedija da organizator nije zakazao. Ali ne, ti si samo procitao naslov i dosao si da jedes govna  Smile

Pa vidis da politicari cute, kad cute znaci da smo 100% provocirali i sad im analiticari i savetnici kalkulisu kako da se postave...
Mi treba da se zapitamo zasto nas na sve cetiri strane sveta svi mrze, a ne svi su krivi samo mi ne!, zato i treba sila da nam pokaze kako se gazi MRAV od srpske nacije bez trunka mozga punog sebe!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 39.0.2171.65
što se foliraš da si Srbin ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 161
OS
Windows
Browser
Chrome 38.0.2125.122
što se foliraš da si Srbin ?

Pa i ja se pitam sta sam, koliko je ovaj narod zaludjen, pun sebe, narcisiodan... pun mrznje prema svima a zeli sebe da prikaze kao da je nebeski, nikako se ne uklapam u tu sliku, mora da sam marsovac
Mada realno pravi srbi su odavno odavde otisli, ostala je samo bagra koja visi ovde
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 38.0.2125.122
Citat
Pa i ja se pitam sta sam

Немој даље да се питаш: Ти си глуп Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1507
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.65
Треба прекинути све односе са Турском, повући амбасадора и дати ултиматум да се зликовци казне на 200 година.

Treba otvoriti racun za prikupljanje sredstava za pomoc ugrozenim Kurdima u Turskoj. Samo ih je 15 miliona.
IP sačuvana
social share
Za rođene tako: Gay je OK!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
Ja mislim da vecu gomilu gluposti na 2 strane u zivotu procitao nisam...navijac galate koji je ubio 2 navijaca lidsa dobio je 15 godina izasao posle 10,isto su ih turci zvala najvecim olosem na planeti,koji je zasluzio da bude ubijen,na sudjenjima su osumnjiceni docekivani uz ovacije itd.
« Poslednja izmena: 22. Nov 2014, 08:53:48 od sergio ramos »
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.058 sec za 13 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.