Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nastavak odmah u 2018 - Muškarac napao ženu i ćerku, pa pokušao da se ubije  (Pročitano 5422 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Eo,
kristal postuje dva teksta... prvi koji je ok, moze se videti i osetiti u samom drushtvu, mada bih brojke uzeo sa rezervom. Ali sustina je tu negde...
A onda postuje i ovaj drugi, koji je smeshan. Nedostaju sorosh, reptilijanci, kemtrejls, gmo i vakcine koje izazivaju lezbejstvo... sve ostalo je tu...
Drugi tekst koji je kristal postovao je stvarno idiotski. Zbog naslova narocito. Ali da ne ulazimo u kvalitet prvog teksta, na ovoj temi mu nije mesto
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Eo,
kristal postuje dva teksta... prvi koji je ok, moze se videti i osetiti u samom drushtvu, mada bih brojke uzeo sa rezervom. Ali sustina je tu negde...
A onda postuje i ovaj drugi, koji je smeshan. Nedostaju sorosh, reptilijanci, kemtrejls, gmo i vakcine koje izazivaju lezbejstvo... sve ostalo je tu...

I onda je protiv pedera... eh... pa i njega je neka zena rodila... covek bi pomislio da bi mu bilo draze da je izasao na pimpek sa takvim stavovima...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
mob
Nokia 6630, valjda
@ anea... jbg ona koja bi da se pari sa njim... neshto joj ozbiljno fali..
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
sinko moj ...tebe ako jedna zena..(zena covjece  Smile ) toliko iziritira i ispovocira da je moras udariti ...ne znam...onda.... definitivno je bolje da postanes deras...

zveknes dve tri rajkije ...nabacis osmjeh i nek drobi sta hoce...da sam slusao sta one sve pricaju
i da sam se i inace tako lako palio...davno bi se objesio...

to sto izlazi iz njihovih usta to je njihov instinkt..to im je urodjeno... Smile i dok spavaju nesto mrmljaju... Smile
a i kakva je to zena ako nema na svaku tvoju... bar cetri svoje i i 6-7 iz casopisa i knjizurina... Smile
i naravno ako nema za svako tvoje resenje po tri problema..to i nije zena... Smile
poso im je da prave sranja...a tvoj je poso da sutis i cistis sranja... Smile


sve u svemu..nema ni savrsene veze niti braka...i u svakoj vezi dodje do nesuglasica i verbalnih razmirica..
posebno toga ima  dok su ljudi relativno mladi i neiskusni...nenaviknuti na zivot sa onim drugim...
dok ne shvate i jedno i drugo da im partner ili bracni drug nije ni mater a niti otac
sranja ima skoro u svakoj vzi i braku....ali to ne znaci da se trebate tuci  ili poubijati..
ako vidite da ne mozete zajedno..razidjete se i cao...

sinko moj kad on nozinu potegne na zenu i dijete svoje ...
drustvo nije ni svjesno kakvo je i koliko je  to opasno lice...


a sto se tice zakona...
zakoni oduvijek  sluze za ljude koji ih postuju....u njihovoj su sluzbi... i svi  ti silni zakoni sluze da se  razdvoje kukolji od zita...

nijedan zakon ...ne vredi ni pisljivog boba za one koji ne postuju zakone...
niti ce svi ti krsioci zakona da razmisljaju da li je pre 30 godina kazna za nasilje u porodici ili bilo gdje bila mjesec dana zatvora a danas je kao i recimo godina zatvora...

visina kazne moze da sluzi kao psiholoski faktor i moze da odvrati ljude od izvrsenja krivicnih djela ..moze...ali samo razumne ljude...
a ko je jos vidio nekog razumnog covjeka da krsi zakon..
dobro... desi se...ne kazem da se ne desi...ali ..sustina je da u vecini slucajave razumu ni traga nema

zakon i danas 'radi' ono sto je 'radio' i pre 30 i vise godina...
nije to do zakona..to je do svijesti ljudskog bica....
 i ima nesto  i do mentaliteta...i zivotne sredine i naravno i do vaspitanja i nacina odrastanja  itd...
i naravno postoji kategorija ljudi ...kojima glava sluzi da im ne pokisne stomak ili im sluzi kao sredstvo pomocu kojeg ce se kajati.... i to tek onda kad vec nesto urade..


da se ne lazemo puno...ljudi su govna i stoka... i to ti je...
i onaj medjed u sumi znade ko mu je zenka i kad ga napadne stiteci mlade svoje....iz straha.. jer zna da je ovaj trapav...
iako je dvaput veci i tezi i jaci i opasniji od nje...
 podvije repic svoj mali i ode u sumu trazit drugog belaja...zna da je to njegovo ...sta ce.... pusti je kraju takvu nadrndanu... Smile
ali to je zivotinja....medjed....
a ne ljudotina..picka im  materina ljudska...nenormalna..pu...djubrad jedna ljudska Smile


 Smile

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 544
Eo,
kristal postuje dva teksta... prvi koji je ok, moze se videti i osetiti u samom drushtvu, mada bih brojke uzeo sa rezervom. Ali sustina je tu negde...
A onda postuje i ovaj drugi, koji je smeshan. Nedostaju sorosh, reptilijanci, kemtrejls, gmo i vakcine koje izazivaju lezbejstvo... sve ostalo je tu...


I onda je protiv pedera... eh... pa i njega je neka zena rodila... covek bi pomislio da bi mu bilo draze da je izasao na pimpek sa takvim stavovima...
hehe, Ko li tebe izbaci da mi je znati? Ni da te je poplava izbacila ne bi toliko furala mačke : ))
Tvoju sklonost ka ženama, odnosno istom (?) polu si toliko potisnula da sada ideš u krstaški rat protiv muškaraca. Ja ti predlažem da muškarce kazniš tako što ćeš tvoju urođenu čednost da čuvaš samo za sebe i da niti jednom podaš! Muški rod će biti večito osakaćen, i u gorkom ukusu odbačenosti, a ti odlaziš u večnost kao ikona radikalno-feminističkog, lezbejskog pokreta!
Možeš li naći jedan moj post u kom sam "protiv pedera"? Tvoji biznismeni iz NVO i pderi po profesiji sa homoseksualcima nemaju veze

Vladislav Đorđević se ovom temom bavi preko 30 godina i tekstovi su mu odlični, jer ubada u suštinu : )
@ anea... jbg ona koja bi da se pari sa njim... neshto joj ozbiljno fali..
Mislim da tebe ne bi ni Anea : ( Dotero cara do duvara...
« Poslednja izmena: 03. Jan 2018, 13:41:51 od 8Kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
mob
Nokia 6630, valjda
Mislim da tebe ne bi ni Anea : ( Dotero cara do duvara...

Greshish batice, anea i ja zajedno evo vec 5 godina... Zapravo nismo zajedno jerbo ja imam zenu i dete, ali opshtimo preko foruma... trljamo se uz slichice...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 544
Mislim da tebe ne bi ni Anea : ( Dotero cara do duvara...

Greshish batice, anea i ja zajedno evo vec 5 godina...
Da ne pitam ko koga penetrira u toj bespizornoj zajednici?

Citat
Zapravo nismo zajedno jerbo ja imam zenu i dete,
Život piše drame!
Citat
ali opshtimo preko foruma... trljamo se uz slichice...
Dobro ti trljaš, Ali šta trlja Anea?  Smile
« Poslednja izmena: 03. Jan 2018, 14:38:29 od 8Kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
mob
Nokia 6630, valjda
Jbg chist pegging, u sluchaju da nisi probao... al ono, ti navikao sa organskim neprskanim crncima pa ti dodje ko dobar dan, ne bi ti se mnogo dojmila ova zapadnjachka gmo varijanta...

IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Batice, Kristalu... ti ni do muda nisi lerru Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.