Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nas dva brata, oba komandanta... na Gamzigradu otvaramo vrata...  (Pročitano 2090 puta)
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.107
треба укинути жандармерију
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 27.0
mob
LG Nexus 5
Da mi je samo znati kakve veze ima Bratislav Dikic sa kompletnom pricom? Iz kog razloga se on neprekidno po medijima satanizuje? Da li njegovu sliku kace u nedostatku slike njegovog brata, posto, jelte, lice? Smiley



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 27.0
Ukinimo i vojsku i policiju i sve ne bi li zaustavili Dikica... Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Nokia 6220
Dobro , melju o tome 6 meseci, i na kraju pebace Bratislava Dikica na bolju funkciju. Trebao im je povod da se Dikuc skloni sa mesta komandanta zandarmerije, to je ucinjeno, e sad sto volu novinari da ruckaju govanca, pa ne umeju da stanu, to je druga prica ...
Sto ne pisu kako drzava reketira ljude koji hoce da pokrenu nesto pametno i korisno, jebe mi se vise ko reketira gazde kafica.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.2
Browser
Chrome 33.0.1750.149
mob
Apple iPhone SE 2020
Telohranitelj porodice Dikić besneo po ulicama

T. M. Subota, I. Anđelković | 17. 03. 2014. - 06:51h | Komentara: 15
Pripadnik niškog odreda Žandarmerije Nikica Ristić (39) udario je službenim „golfom 6“ u „reno klio“, koji je vozio Petar Ljubenović (42) iz Brzog Broda.


Žestoko: Ljubenović pored svog vozila
Ristić trenutno obavlja posao telohranitelja porodice bivšeg komandanta Žandarmerije Bratislava Dikića.

Ljubenovićeva supruga Ljiljana, koja je bila na mestu suvozača, zadobila je lakše povrede i potres mozga, zbog čega je prebačena na Odeljenje hirurgije niškog Kliničkog centra.

Udes se dogodio u noći između subote i nedelje, sat posle ponoći u Pantelejskoj ulici u Nišu. Ljubenović se kretao iz pravca Donje Vrežine ka gradu. Prema njegovim rečima, “golf” Žandarmerije je bio daleko iza njega, a Ljubenović je računao da će uspeti da skrene s puta, kada ga je žandarm sustigao i udario bočno u vrata.

- Hteo sam da skrenem kod “Niteksa”. Okrenuo sam se, video automobil, ali ne blizu. Pretpostavljam da je vozio brzo, jer se sve odigralo u sekundi. Supruga je počela da vrišti, a krv joj je curila sa čela - priča Ljubenović za „Blic“.

Od udarca automobil se okrenuo nekoliko puta a, zatim je udario u žardinjeru.
- Kada smo se zaustavili, vozač “golfa” mi je prišao i pitao me da li smo dobro. Došla je Hitna pomoć i odvezla moju suprugu. Ja sam ostao na uviđaju i vozač “golfa” je sve vreme bio tu, raspitivao se za zdravstveno stanje moje Ljiljane - kaže Ljubenović.

Obojici vozača je urađen alko-test i nezvanično nije im pronađen alkohol u krvi. Policija proverava snimke sa okolnih video-kamera. U Žandarmeriji kažu da će biti utvrđeno da li je Ristić koristio službeno vozilo namenski.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
Citat
a Ljubenović je računao da će uspeti da skrene s puta, kada ga je žandarm sustigao i udario bočno u vrata.

Citat
Okrenuo sam se, video automobil, ali ne blizu. Pretpostavljam da je vozio brzo,

pretpostavlja covjek... nema tu pretpostavke.. Smile ili se vozilo krece brzo ili se ne krece brzo  Smile

pa je on... iako je vidio da se auto  krece "pretpostavljenom" neprilagodjenom brzinom...
procjenio je da ce mati dovoljno vremena  da skrene... Smile
a da nije pri tome pomislio a sta  ako ne uspije...da skrene...
i na taj nacin primora automobil koji se krece velikom brzinom...
da ugrozi "saobracaj" ... Smile

samo eto nazalost... lose je procjenio...

ako je auto bilo oznaceno...kao sluzbeno...
treba mu ( ovom "udarenom" oduzeti vozacku i poslati ga na ponovno polaganje ispita... Smile

u svakom slucaju njegova losa procjena je izazvala nesrecu...i povredila njegovu suprugu....

daleko od toga da opravdavam zandarme...

ali ucestvovanje u saobracaju se ne svodi samo na jednu stranu...i en zavise sve od ostalih ucesnika u saobracaju...nego jarane od tebe zavisi mnogo vise..da li ces nastradati ili ne...

ti vozis svoje auto a on svoje...

nista ne bi izgubio vremena... da je usporio...i sacekao da manijak za volanom projuri kraj njega...
i da je onda skrenuo.... Smile

neprilagodjena brzina...i lose procjene vozaca u saobracaju su  najcesci povodi za saobracajne nesrece...
i u velikom procentu  slucajeva kada se radi o neprilagodjenoj brzini...
udes uzrokuju upravo druga lica koja ucestvuju u saobracaju...
sa svojim losim procjenama nastale situacije i brzine automobila koji se krece prema njima... Smile


« Poslednja izmena: 17. Mar 2014, 10:12:56 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.