Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 03:51:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nas dnevnik  (Pročitano 8257 puta)
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Razumeo sam ali...

Ako imam neki "veliki" problem, otvoricu novu temu, samo o tome.
Sitne problemcice i nedoumice cu da podelim sa ljudima u kafanici...
Malo je glupo da sa 26g pisem online dnevnik Smile
možda se osećaš manje muško u ovakvoj ženskoj temi...ipak je Ana Frank bila žensko?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 18.0.3.7
mob
Samsung SGH-E630
Dragi dnevniče  Smile ,

probudio sam se jutros oko 7h i video da sam opet zaspao ne pokriven i sa dva para čarapa na nogama. Opet me je sinoć prevario san, a hteo sam da se odmorim samo na minut. Otišao sam u WC, oprao zube i seo za komp. Dolazim na Burek, pregledam teme...i tako... Pogledam neke svoje poruke na drugom forumu da vidim da li se neko smilovao da odgovori i  - jeste (!!!!), neverovatno. Obično im treba pisati molbu  Smile To ovde nikad nije bilo. Ako ništa drugo, bar se nađe par chatera koji će nešto da pišu. Ni Burek više nije kao što je bio, čini mi se da je bila "bolja atmosfera" ranije, dok je najveći problem bio Ciklopentanoperhidrofenan, a ovo sada kakvih sve ima...strašno. I PC Klinika se dosta izmenila. Pamtim je kao zanimljivije i druželjubivije mesto, dok su Lazacar i Crowz bili moderatori. Dobra, stara vremena.... Možda ja i grešim dnevniče, ovo je ipak samo moje viđenje. Još uvek se sećam moje i Lazine priče o svinjokolji na jednoj temi u PC klinici Smile
Moraću nešto da odštampam ovih dana, a već mesecima nikako da kupim mastilo. Naručio sam danas, valjda će da pošalju do decembra 2012.  Smile Svuda neozbiljnost, dnevniče moj dragi.... Smiley Svaka generacija gora je od prethodne, a bolja od naredne - svet propada.  Smile
Hteo bih da upišem ETF, a od kada sam video rang listu i preliminarno sračunao svoje bodove matematika me "proganja", a mrzi me da je učim. Šta li sam dobio na kontrolnom  Smile Onoj Goci treba mesec dana dok ih pregleda. Šta da radim, smorio sam se? Mogao bih malo da učim? Ma...neću...mogu i sutra.
I tako polako prolazi i ovaj dan, sličan kao juče, a sutra je već budućnost......



"Ne znam zašto sam vam sve ovo ispričao, u svakom slučaju ne može da škodi"
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


tezi nemogucim da bi ostvario moguce!!!

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
mikimitro,
bez obzira sto je tema dnevnicke koncepcije, pravilnik burek foruma ne dozvoljava korisnicima da zaredjaju postove...

http://forum.burek.com/index.php?action=static&staticpage=1

molim te da ni na ovoj, ni na drugim temama ne pises postove za redom Smile
Izvinjavam se ako sam nekom zasmetala ,ali nevidim zasto se samo meni moraju ponavljati pravila , ako pogledas temu  moderatora ima 15 stranica postova jedan za drugim a ne dva posta  Smile
pravila su za sve ista ,bez ljutnje :
http://forum.burek.com/index.php/topic,248200.0.html
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia 
Dragi dnevnice, mislim da cu nekog da izbacim sa foruma.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Izvinjavam se ako sam nekom zasmetala ,ali nevidim zasto se samo meni moraju ponavljati pravila , ako pogledas temu  moderatora ima 15 stranica postova jedan za drugim a ne dva posta  Smile
pravila su za sve ista ,bez ljutnje :
http://forum.burek.com/index.php/topic,248200.0.html
Duše nemoj da se zabrinjavaš, dok imaš malo postića još te uče, posle ćeš se snaći, ne možeš da pišeš postove jedno za drugim, koristi izmeni i nadopunjuj post ako nema nikog ispod tebe... Smile

Dragi dnevnice, mislim da cu nekog da izbacim sa foruma.

Ko te  tako naljuti Liv, sram ga bilo... Smile
« Poslednja izmena: 14. Okt 2007, 00:16:01 od danicheli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Dragi dnevnice, mislim da cu nekog da izbacim sa foruma.
opet neke pretnje i prozivke na moj rachun  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
mikimitro,
moja napomena o pravilima nije bila licne prirode i ne odnosi se samo na tebe, vec na sve korisnike-
gotovo da nema ni jednog ko nije dobio identicnu opomenu, posto retko ko cita pravilnik (dok ne bude za nesto opomenut, a mnogi ni tada)

to sto velis za moderatore necu da komentarisem jer je tema koju navodis posvecena vestima, prosetaj na pr. po forumu 'zdravlje...' pa ces videti slicnih gomilu Smile
dakle, imaj poverenja da znam o cemu govorim, i da mi nije namera da te kinjim kada te opominjem da ne pises postove za redom Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung Galaxy SII
Bane, dnevnik ti je extra. Batali ETF i upisi FON  Smile
@ mikimitro takva su pravila, ozbiljno. a postoje i izuzeci gde moderatori lepe postove zaredom. procitaj pravilnik.
Napisala si da postoji neko nezadovoljstvo. Tome uvek postoji enki uzrok. dobro se proanaliziraj i dobrom starom dnevniku napisi sta je to. Mozda i on progovori  Smile
(6 meseci niste izasli  Smile zvuci kao da bi trebalo malo vise da se posvetite jedno drugom  Smile  )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


tezi nemogucim da bi ostvario moguce!!!

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
dragi dnevnice jako je tesko naci vremena
sami smo sa cetvoro dece sve jedno drugom do uveta sto bi se reklo najstarija 4 godine najmladji jos nema godinu
moj posao njegov posao i stalni odlasci u inostranstvo uzas pitam se kako izdrzavamo ....Veceras sam svatila da je tO sto nas drzi LJUBAV ...uzgred bilo nam je super pisacu sutra dragi moj!!! Smile
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 18.0.3.7
mob
Samsung SGH-E630
Bane, dnevnik ti je extra. Batali ETF i upisi FON  Smile
Smile
Ma kakav FON....  Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 03:51:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.