Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Naplaćuju "nevidljive" sms poruke  (Pročitano 1290 puta)
14. Apr 2014, 18:35:46
Zodijak
Pol
Poruke 5
Browser
Chrome 34.0.1847.116
Ljudi, imam problem sa uvećanjem računa za mobilni, stalno mi naplate više nego što je po ugovoru.  

Kada sam otišla kod operatora rekli su mi da sam prijavljena na sms poruke koje mi šalje neka firma, ali da se te poruke ne vide kad stignu!!!

A naplate mi 100 dinara po poruci na svaka tri dana! I operater neće da mi vrati novac! Da li je neko imao sličan problem? Šta da radim?

Izvinite, ali nova sam na forumu i molim da mi se javite ako imate rešenje ili ako vam se nešto slično desilo.

Hvala!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
svasta  Smile Smile

nevidljive poruke... Smile

meni je tebe posve zao  Smile  Smile Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.116
Još sam ja pitala operatera kako je došlo do toga, NE zna da mi kaže, jednostvano se ta firma prikačila na moj broj i slala mi je poruke na svaka tri dana, a to se nikad nije videlo u inboxu.
 
I još sam dobro prošla, jer je na moju molbu operater pristao da blokira poruke od te firme, ali kaže da ja nisam jedina, izgleda ta firma poznata po prevarama, šalje nevidljive poruke hiljadama ljudi!
 
Zato ja mislim da su oni dužni da mi vrate novac jer su obavešteni o tome, znaju da neko vara njihove korisnike.
 
Je l možda još neko primetio da mu je bez razloga uvećan račun za mobilni? Ako jeste, jedini način da saznate za ove nevidljive poruke je da odete kod operatera!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 28.0
mob
Nokia 
Promeni broj telefona, i operatera.
Ako nije problem kazi koja si mreza?
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Apple iPhone SE 2020
MTS ili VIP?  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
mob
LG Nexus 5
Prijavi svoj problem odeljenju zastite potrosaca, najbolje licno, a o tome obavesti i svog operatera.

http://www.zastitapotrosaca.gov.rs/?pismo=latinica

Samo je nejasno kako ta firma ima bas tvoj broj.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.116
Moja mreža je MTS i kažem vam - oni neće da mi vrate novac, a znali su da se prevara dešava, jer se na njihovom listingu vidi da mi stižu te "nevidljive" poruke!

Guglanjem sam vudela da se ovaj vid varanja često dešava, a da to operatori neće da spreče, jer njima ide pola novca od svake poruke!

I u MTS-u nisu znali da mi kažu odakle toj firmi moj broj, ja jedino što ponekad pošaljem neku humanitarnu poruku, a poslednji put sam neke igrice skidala pre 3-4 godine...

Je l još neko imao sličan problem?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Windows
Browser
Ucweb 2.0
Ma promeni karticu...
IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 28.0
mob
Nokia 
Moja mreža je MTS i kažem vam - oni neće da mi vrate novac, a znali su da se prevara dešava, jer se na njihovom listingu vidi da mi stižu te "nevidljive" poruke!

Guglanjem sam vudela da se ovaj vid varanja često dešava, a da to operatori neće da spreče, jer njima ide pola novca od svake poruke!

I u MTS-u nisu znali da mi kažu odakle toj firmi moj broj, ja jedino što ponekad pošaljem neku humanitarnu poruku, a poslednji put sam neke igrice skidala pre 3-4 godine...

Je l još neko imao sličan problem?



Iskreno nisam ali sam imala problem da su me zvali na mobilni, neke banke, neke agencije, od kojih sam kasnije iskamcila da im je MTS ustupio imenik. Zvala sam MTS i napicila operatera, zapretila, i od tada me vise niko nikada nije zvao.
Nije bilo zabune, u pitanju je moj privatan broj, i njega ima mozda 50 ljudi...
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.