Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: napisite svoju Odluku O Kucnom Redu  (Pročitano 8763 puta)
05. Jan 2017, 17:57:36
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 193

ako ste ziveli u zgradi sigurnono ste primetili  u ulazu svoje zgrade , na zidu , uramljenu

odluku o kucnom redu .

mozda se niste slozili sa svim odredbama ,  ovo zato je pravo mesto da sami dodate koji redak.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
1. Da se komsije ne bune kad dodjem kolima kako je bucan auto
2. Da se ne bune kad radim oko gore pomenutog
3. Da babe i deda manje gledaju video nadzor i da gledaju svoja posla

Te tri tacke kad bi postovali, sve bi bilo ok, ovako samo probleme imaju Smile
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
bio je nekad kucni red..nekad tamo sredinom osamdesetih ..vidio sam ga poslednji put     Smile
mozda ima i sada : Smile ne znam...ali jedno znam ..sigirno ga nisam pocito  Smile
nit imam namjeru   Smile nit znam nekog ko to cita  Smile

jedino pravilo koja imam da predlozim to je da me ne diraju pa necu ni ja njih dirati  Smile
i tako mozemo zivjeti jos 45 g  Smile i ako moze ...ne moraju mi bas svaki put govorit dobar dan ..ili ee djesi komsija i tako nesto  Smile

posebno ne rano ujurtru i kasno navece....jer sam tada uglavnom mrzovoljan ili pijan
pa nisam lijepo drustvo ...
i moglo bi im biti zao... sto su mi rekli dobro jutro ili dobro vece... Smile

Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 193
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
da divljaci poput korada javne parkinge ispred zgrada nepretvaraju u radionice
nije za svakog su zivot za mnoge je suma  Smile

nisu blesavi u amerikama sto moras dobiti odobrenje ako hoces da se uselis u neku zgradu naravno geta se neracunaju tamo su svi divljaci  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
kod mene ..generalno u citavoj ulici...nema vala nikakvih pizdarija...cak ni u ratu ih nije puno  bilo....
bude s veremena na vrijeme
nekih problema s nekim podstanarima...ali to se brzo i lako resava...

tolerancija je najvaznija..i ne treba biti namcor...
i treba nauciti da razumijes i druge ljude i da gledas malo i na njih a ne samo na sebe...i na svoje potrebe...

treba covjek shvatiti da ne moze u isti kos stavljati...djecu..i ljude koji stasavaju..i odrasle ljude i starkelje...
sve su to razlicite kategorije sa razlicitim potrebama...
pa cak treba razumjeti i neke problematicne mlade ljude...koji imaju malo drugacije potrebe od standardnih uopstenih normi...

ali sta ces.... ima nas svakakavih...

imas degenerika kojima smetaju klinci od 17 -20 godina sa gitarama i par flasa vina na klupicama..
sto sviruckaju i pjevaju i zajebavaju se do 1-2 posle ponoci...vikendom..
ili momcici i curice koji se pofataju u haustoru i zezaju se smijulje se...ulaze izlaze...i sta ja znam sta sve rade...
ili kad im starci odu na vikendice ili na sela...
pa kad naprave neke male zurkice ..pa bude malo zvrke trke i zbrke...
pa kojekakve namcorcine serendaju...i tako..

ali to su uglavnom degenerici koj i nisu ni imali mladost...
a iako je jesu imali... valjda misle da svi mladi ljudi trebaju imati takvu mladost itd...

nit mi ko smeta... nit me zanima ko sta radi...a i nesto pretjerano me i ne zanima bilo ko  Smile
sto bi znacilo da me i ne  zanima bas nesto pretjerano
sta pojedini seljoberi i namcori imaju da kazu...i o meni...i inace...
a i onda   kad je i kod mene neka zbrka i loodnica  Smile

a i inace ne podnosim one koji glume neke dobrice...i one koji me savjetuju...iz dobrih namjera...
tj ne volim nikakve dobrote i dobre namjere...samo me zaobidji ako moze ikako...

ja na kilometar prepoznam foliranje...laz..licemjerje..fukarluk...spletke...opasne namjere i sl...
samo sto ja sutim....mene to ne zanma..a kad mi naude na bilo koji nacin... spalicu ih ispred zgrade...
kao jan palah sto je spalio sebe...Smile

ne treba tu puno materijala ..i nije neki trosak...jedan balon pun benzina..eto najvise  dva litra...
i jedna sibica  Smile
i za 60 sekundi ...sve je gotovo  Smile
a 60 sekundi mogu drzat odstupnicu i citavom vodu saj-a..
a kamoli nekim majmunima koji bi htjeli olose da malo ugase  Smile  Smile

ja sto zapalim to sigurno izgori  Smile
evo sad cu cigaru zapalit... i ima da izgori do filtera  Smile

Smile



« Poslednja izmena: 06. Jan 2017, 12:34:33 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
da divljaci poput korada javne parkinge ispred zgrada nepretvaraju u radionice
nije za svakog su zivot za mnoge je suma  Smile

nisu blesavi u amerikama sto moras dobiti odobrenje ako hoces da se uselis u neku zgradu naravno geta se neracunaju tamo su svi divljaci  Smile


hahaha Smile imam svoju garazu Smile
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.