Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 28 29 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Napadnuti srpski turisti u Hrvatskoj: Bež'te kući, četnici  (Pročitano 33747 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung S500
па наравно...тешка вукојебина Smile

Pa da. Točno.

Mi smo plakali i grebali da se iščupamo, a junački Hrvati ljubili skute Arpadima, Habzburzima, Dandolama,...

Srbi su vam oslobodili Split, Rijeku, Zagreb, ali vi ste navikli na miris švapskih štala gospodo Danke Deutschland

Aha... Zaboravio si napomenut kako su Srbi oslobodili i Pariz, Madrid, Rim, Beč, Prag, Varšavu, Moskvu, Kuala Lumpur, Singapur i Tananarivo.

A također si zaboravio napomenut da su, cijelo to vrijeme dok su Hrvati ljubili skute, Srbi uredno primali velike količine turskog genetskog materijala.

A usput, kao slučajno, ratovali na strani Turaka. Za njihov račun. Bit će da je uštrcani turski genetski materijal vrlo brzo proradio.
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Mi smo sami sebe oslobodili i iselili naše turke u vreme Miloša i Mihajla. A vi ste bili elitne jedinice Vašeg Svetlog Cara i Kralja Franca Jozefa II  poznate po vešanju seljanki i paljenju dece u crkvi

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.50
mob
Samsung 111111
Citat
Nego, reci ti meni, jel' pod "borbom za svoju naciju i zemlju" računaš i sve one bežanije, poraze, okupacije, sramote, izgubljene bitke i jebačine koje ste trpili otkako ste se dovukli tamo na te vaše prostore, pa do dan-danas?

Jer ako računaš, onda ste stvarno jedinstven primjer u svijetu - da se za svoju naciju i zemlju borite tako da svaki jebeni put popušite kraljevski, pa onda cmizdrite.

E ne seri vise..Gde si ti koji ku*ac video da mi cmizdrimo ???
Gde si ti video da smo mi pobegli ?
Kako neko , ko pobegne sa svoje teritorije moze da ima vecu teritoriju od fasisticke kurvatske ????
Kako neko , ko gubi svaki rat i ubijaju ga , ima veci broj stanovnika od fasisticke tvorevine ??
Kako neko ko , je imao logor jasenovac i ubio 1000 000 coveka..maljevima,paljenjem streljanjima moze da ima obraz da komentarise druge ?
Kako neko , ko je ukrao jezik moze da promeni 5 reci i da kaze to je njegov jezik ?
Kako neko moze da protera 200 000 civila iz svojih domova moze da slavi to kao pobedu ?
Kako neko ko je ljubio Hitlera u dupe danas moze da predstavi sebe kao demokratu ?

Ponavljam ti mozgu jedan :
Mi se ne stidimo nase istorije jer je imamo..Ja tvoju istoriju ne znam jer je nemas ti moju znas jer je imam.
Tvoju malu istoriju znam samo po zlu ti moju znas samo onu gde je nas narod patio.I koliko vidim srecan si zbog toga.
« Poslednja izmena: 30. Jul 2010, 02:27:45 od jasikasi »
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.125
Citat
E to su onda bili jako ozbikjni i dubokoumni razgovori, kad ste vi igrali igrice.
Ajde neka... Baš lijepo. Dražesno čak.
Koja je razlika izmedju igranja igrice i dopisivanja na forumu? Cak sta vise na skype i msn-u imas mnogo zivlju komunikaciju sa ljudima.
Ako ti je to nacin da me diskreditujes onda je vrlo jadan.


Citat
Nego, reci ti meni, jesi li ti ikad izišao izvan granica te tvoje vukojebine, vidio svijeta, pričao UŽIVO sa drugim ljudima?

Ne znam dokle racunas vukojebinu ? Do spilta mozda? Smile
Ova moja vukojebina je za 10 koplja lepsa nego ta tvoja sugava Smile I moram priznati da nisam pricao uzivo sa strancima o istoriji jer je istorija poslednje sto mi pada na pamet kad sam u zivom kontaktu sa strancima.... Znas ono ribe, alkohol, zezanje etc nije mi bas istorija na pameti kad sam negde u turistickoj poseti.
« Poslednja izmena: 30. Jul 2010, 04:23:37 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ma najbolje kad dodju Hrvati na Srpski forum pa oce nesto da objasne, nema goreg apsurda  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Provalio sam,istina je da Hrvati i mi nismo isto!
Mi smo sisari,oni su sisavci,mi radjenjem dolazimo na svet,a oni se legu iz jaja,mi smo u budnom stanju dosli na ove prostore u VI veku i kroz vekove se borimo za svoju naciju i drzavu,a oni su sve do 1991 god. spavali tisuculjeta i sanjali svoj "tisuculjetni san"? i najbitnije od svega,ONI su klali u Jasenovcu,a mi smo bili klani! Sve ostalo su nijanse.Ovo nije besmisleno,a splico? Smile

Nije. To je budalaština.

Ali obzirom od koga je, ništa više nisam ni očekivao  Smile

Nego, reci ti meni, jel' pod "borbom za svoju naciju i zemlju" računaš i sve one bežanije, poraze, okupacije, sramote, izgubljene bitke i jebačine koje ste trpili otkako ste se dovukli tamo na te vaše prostore, pa do dan-danas?

Jer ako računaš, onda ste stvarno jedinstven primjer u svijetu - da se za svoju naciju i zemlju borite tako da svaki jebeni put popušite kraljevski, pa onda cmizdrite.
Splico,da bi se sacuvala nacija i zemlja,borba je neprekidna.Kad nesto imas,to moras da branis,od parazita,u koje ubrajam tvoj narod,do osvajaca u koje spadaju osmanlije,austrougari,italijani,nemci,danas na Kosovu NATO.I pored ogromnog stradanja mog naroda kroz milenijum bitisanja na ovim prostorima,mi smo i dalje najbrojniji narod na prostorima,koje je nekad obuhvatala SFRJ.Da te naucim,jer vi u vasoj domoljubivoj historiji,najmanje koristite cinjenice,kao i sto za vas istorija pocinje I deo,1941 god. 10 april,nastanak NDH i II deo,od 1991 god.kada proglasavate nezavisnost.Citav jedan milenijum ste sanjarili i sluzili,Mletcima,Francuzima,Ugarima,Austrougarima!Jedino vam onaj nas nesrecni karalj Aleksandar,u cijem ste atentatu ucestvovali(...stara narodna,hrani pseto da te ujede!),da postanete narod,odnosno da budete po prvi put u vasoj historiji ravnopravni.Ali i to se racuna,da ste sluzili i njemu kao srpskom kralju,zar ne?Posto Hitler,odluci da zagospodari Svetom,a uz koga cete kao pseta nego uz uz gospodarevu nogu,vas otac br.1 Ante,zarad ostvarivanja tisuculjetnog sna,postade najverniji sluga novih gazda.To potraja,jedva pet godina.Ali za tih pet godina,dobro ste se zahvalili narodu koji vas 1918 god.oslobodi od hasburske monarhije,samo u Jasenovcu ste poklali 700.000 Srba,a gde su podkozarska i podgrmecka sela,hercegovacke jame....Kad vas otac numero uno vide,da mu gospodari gube tlo pod nogama,on se brze bolje ponudi Cercilu na sluzbu,a protiv nadiruceg komunizma?Oni koji su najsrdacnije u Evropi docekali nemacke okupacione snage,nude svoje koljacke usluge saveznicima ali u borbi protiv komunizma? Smile O tome niko nije hteo da se pozabavi,to je bilo ispod ocekivanja i za jednog Antu Pavelica.Idemo dalje,posto je crvena armija bila realnost,vama kao takvom narodu,kakav ste vec nije bilo tesko,da organizujete docek i za crvenoarmejce,kakav ste vec organizovali pet godina ranije i za nemce.Prvi san se rasprsi poput pene,te vi postaste vece komuniste i od Lenjina,zakleste se Titu,partiji na cuvanju tekovina NOB i na ocuvanje bratstva i jedinstva.Tu ste se malo primirili,dok na scenu ne stupi otac nacije Franjo i dalje znas?To oko bezanja i gubljenja su samo epizode koje dozivljava jedan narod koji se bori od parazita i osvajaca da sacuva svoju zemlju i naciju.Splico,dozivecete onu dzabe ste krecili.Kapiras ili kao i svaka kokos,samo kljucas i kenjas okolo?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia ispo iz modu
Ma najbolje kad dodju Hrvati na Srpski forum pa oce nesto da objasne, nema goreg apsurda  Smile


НИје он хрват он је дошао међу своје. Мало је додуше застранио јер му је чика фратар давао бону вероватно у гузу.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
HTC Tattoo

Nego, reci ti meni, jel' pod "borbom za svoju naciju i zemlju" računaš i sve one bežanije, poraze, okupacije, sramote, izgubljene bitke i jebačine koje ste trpili otkako ste se dovukli tamo na te vaše prostore, pa do dan-danas?

Jer ako računaš, onda ste stvarno jedinstven primjer u svijetu - da se za svoju naciju i zemlju borite tako da svaki jebeni put popušite kraljevski, pa onda cmizdrite.

Da,naravno da računamo i bežanije,i poraze i okupacije,i ništa od toga nije sramota,ali smo se uvek vraćali,to da zapamtiš,u nekim slučajevima i posle nekoliko stotina godina,i to da zapamtiš,i na to smo ponosni,i jedna Francuska vlada je u drugom sv. ratu bila prognani,jer je sve to deo istorije jednog naroda,i naša istorija se proteže vekovima unazad,a šta je sa vama,šta ste vi radili svih ovih vekova,pušili kite,koji god rat da je bio u istoriji vi ste ljubili guzice,smradovi. Smile Zato vas i nema u istorijskim knjigama,sa koje god strane da je krenuo rat,na vas nisu ni računali da će da im pružite neki otpor,kod vas su dolazili sa otkopčanim pantalonama,da još jedne dočekate kako dolikuje,i nama ste ljubili guzice kroz istoriju. Smile

I ti nekoga da prozivaš,smejurija,idi pitaj dedu jel glancao austro-ugarske cipele. Smile








IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia ispo iz modu
Јок деда му је гланцао ципеле Краља Александра.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


edit by cg_ac: bez linkova

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3768
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia c6
vole oni da idu kod fratra od 7-12 godine. pa hrvate treba uciti od malih nogu da prime veru..
IP sačuvana
social share


 Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 28 29 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.