Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Namestanje svetskog prvenstva!!!  (Pročitano 15386 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Aha. Znači prema tvojoj "teoriji" potkrijepljenoj "činjenicama" svaki domaćin koji godura daleko je to postigao zahvaljujući namještanju, sucima i podmićivanju... a ne, na primjer, dobroj igri i zasluženim pobjedama.

Dakle, zemlja koja organizira svjetsko prvenstvo ne bi se smjela natjecat na tom prvenstvu i onda, samo onda bi to prvenstvo bilo regularno.

Jel to hoćeš reć?

Cekaj,cekaj to si ti rekao,a ja to nisam ni mislio...to bi bilo malo preterano...elem sta htedoh reci,FIFA bi trebalo da se odupre pritiscima koji dolaze sa strane organizatora i da se rukovodi onom "ni po babu ni po stricevima",e sad koja ce zemlja da organizuje prvenstvo,a ocekuje da njena repka ispadne u prvom krugu? Koreja je cist primer,jer tu i FIFA ima velike koristi od svega toga pa je i ne zanima da zauzme cvrst stav prema domacinu.
Sledece svetsko prvenstvo se igra u Juznoj Africi 2010,ako moze da se igra na kladionici da li ce proci grupu,sve pare stavljam da oni prolaze grupu,bez obzira sa kim igraju,sta mislis zbog cega???
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


zapamtićete vi mene..´oćete!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 213
Zastava albukerki
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
do 2100-te Nelson Mendela će da  Frisko107 pa će izbiti neki crno-beli rat,ako ih SIDA,malarija,kravlje ludilo,ptičiji grip ili mačiji kašalj  ne istrebi,ponovo će biti prvenstvo u Evropi.Ko sme da se kladi?  :sherlock: [smilie=8.gif]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


seti se da zaboraviš...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1734
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia 
Milsim stvarno...teorija zavere... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone 3Gs
do 2100-te Nelson Mendela će da  Frisko107 pa će izbiti neki crno-beli rat,ako ih SIDA,malarija,kravlje ludilo,ptičiji grip ili mačiji kašalj  ne istrebi,ponovo će biti prvenstvo u Evropi.Ko sme da se kladi?  :sherlock: [smilie=8.gif]

pa vrlo verovatno..mislim..jos 94 godine..puno brate Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


zapamtićete vi mene..´oćete!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 213
Zastava albukerki
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
do 2100-te Nelson Mendela će da  Frisko107 pa će izbiti neki crno-beli rat,ako ih SIDA,malarija,kravlje ludilo,ptičiji grip ili mačiji kašalj  ne istrebi,ponovo će biti prvenstvo u Evropi.Ko sme da se kladi?  :sherlock: [smilie=8.gif]

pa vrlo verovatno..mislim..jos 94 godine..puno brate Smile
Štamparska greška,2010 godine je prvenstvo.Poštujem i cenim tvoje vreme provedeno na  čitanju mojih paranoičnih predskazanja i nebuloza,mada ponekad moram priznati da u gomili fraza odvojenih od smisla,gde se autor zatrpava svojim misaonim produktima ima i istine koju ne može svako da shvati.Nismo svi na istim talasnim dužinama,eto ja sam naprimer marsovac,gnušam se zemaljskih zakona,ali volim sve zemaljske poroke  :drunk: [smilie=frisko88.gif] Frisko9245 [smilie=friskoda.gif]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2323
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
eto ja sam naprimer marsovac,gnušam se zemaljskih zakona,ali volim sve zemaljske poroke  :drunk: [smilie=frisko88.gif] Frisko9245 [smilie=friskoda.gif]
Ti si k'o ono kad su pitali Cigu šta misli o vanzemaljcima?
Vanzemljaci, ma nema veezzee, neka živi koj di oćeeee Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


zapamtićete vi mene..´oćete!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 213
Zastava albukerki
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Milsim stvarno...teorija zavere... Smile
Vidiš da sam ti otvorio oči  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


ebeno je ovo sve..

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 522
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k 500i
hmmm sto se tice tog namjestanja za chetvrt finale mi je bilo sumnjivo malo sto je bas u 70 min izbacio rikelmea a vode samo sa 1:0... al hajd nejse bitno je da ih je Italija dobila mada je u toj utakmici sudija navlacio njemcima bio je jedan start Balacka za zutog kartona (udario je laktom nekog od Italijana), tada je sudija sudio kontra faul... i jos je bio jedan ocigledan faul na 21 metar to nije sudio za Italijane a svi znamo sta znaci kad Del Pero puca slobodnjak sa 21 metar:) pozdrav svim
IP sačuvana
social share
i onda ce on njemu ma  neeeeemoj.....
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


zapamtićete vi mene..´oćete!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 213
Zastava albukerki
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
hmmm sto se tice tog namjestanja za chetvrt finale mi je bilo sumnjivo malo sto je bas u 70 min izbacio rikelmea a vode samo sa 1:0... al hajd nejse bitno je da ih je Italija dobila mada je u toj utakmici sudija navlacio njemcima bio je jedan start Balacka za zutog kartona (udario je laktom nekog od Italijana), tada je sudija sudio kontra faul... i jos je bio jedan ocigledan faul na 21 metar to nije sudio za Italijane a svi znamo sta znaci kad Del Pero puca slobodnjak sa 21 metar:) pozdrav svim
đe,bolan nađe tu mačku naglavu da staviš,jebo sliku svoju! icon_poke
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.