Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Namestanje svetskog prvenstva!!!  (Pročitano 15357 puta)
04. Jul 2006, 04:06:44
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1279
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Grupa A: Nemacka sa Poljskom, Ekvadorom i Kosta Rikom....definitivan favorit.

Utakmica Argentina-Nemacka selektor Argentine izbacuje Rikelmea i Krespa. Posle cega Argentina prima gol (80'), posle veoma opustene intervencije Argentinske odbrane (koja vazi za jednu od najboljih u svetu)

Ista utakmica izvodjenje penala Jens Leman dobija od trenera ceduljicu koju nosi sa sobom na gol. Pre izvodjenja svakog penala, iz stucne vadi isti listic i pregledava ponovo njegov sadrzaj, a potom ga vraca natrag. Nakon toga 4 puta za redom se baca bas u stranu gde ide lopta.

Posle navedene utakmice izbija tuca, koju zapocinje Frings (Nemacka). Napao je J.R. Cruza, koji je postigao prvi gol iz penala. Da pocetim: sutirao je u stranu u koju se bacio Lenman, sem sto je ta lopta isla malo nezgodno za Nemackog golmana. Da li je to uzrok tuce?

Narvno, mozda nisam u pravu, ali koliko je moguce da Nemacka dobije bas tako laku grupu, lakog protivnika u drugoj rundi, a zatim savlada Argentinu koja je po svim gledistima jaca od Nemaca. Ipak tolko su Nemci ulagali u ovo prvenstvo, da verovatno ocekuju da im se to vrati i isplati. Pa da bi u tom cilju uspeli, bave se namestanjem utakmica.

Da cujem vase misljenje....
Da li je FIFA ono sto treba da bude, ili nije? Da li stvarno postoji namestanje utakmica? Kako je Nemacka pobedila Argentinu? I sta se desava sa fer plejom u poslednje vreme?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia E72
Vidiš, nisam znao ovo za Lemana i ceduljicu, zanimljivo...
Ali ja sam ubeđen da nije bilo nameštanja, jer to znači da mi morali da potkupe takve vrhunske igrače kao što su Argentinci, a to i nije tako lako...
Ali moguće je da su ima grupu malo "navukli" Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
Pa mozda su imali dobar skauting gde su analizirali gde ko iz Argentine najcesce sutira penal, a posto su domacini ne bi bilo cudno da su snimali trening protivnika pred utakmicu na kojoj su mozda Argentinci vezbali i penale, sve u svemu to je i zapisano, a Leman se samo podsecao u zavisnosti ko ce da mu puca...nesto kao u odbojci gde se za vreme utakmice prati statistika smecera gde i kako smecuju da bi se pomoglo bloku....Ne verujem u namestanje, mada mi drugar iz zezanja kaze da ce Italijani proci Svabe, jer je Vatikan sredio dil, Svaba za papu, a Italijani svetski prvaci...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
Nemcima ne bi bilo prvi put da varaju jer su dosta puta uhvaceni na delu. Ne pricam za fudbal vec za sport uopste.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone 3Gs
Cedulja sa uputstvom za penala na aukciji


Ceduljica sa koje je golman nemačke fudbalske reprezentacije Jens Leman više puta čitao uputstvo o odbrani penala tokom utakmice sa Argentinom prošlog petka, ponudjena je na prodaju preko internet aukcijske kuće "Ebay".

Leman je posle produžetaka u meču sa Argentinom, kada su se izvodili penali, odbranio dva gola i tako Nemcima omogućio ulazak u polufinale.

Pri tome je više puta "konsultovao" ceduljicu čiju je sliku u nedelju objavio bulevarski list "Bild am Zontag" (Bild am Sonntag).

Na papiriću sa logom hotela u Berlinu gde su tokom prvenstva smešteni nemački fudbaleri, videle su se preporuke Lemanu kako da "postupa" sa argentinskim igračima Kruzom, Ajalom, Rodrigezom i Kambijasom.

Prema navodima prodavca, ceduljica je nabavljena preko poznanika koji je "imao dobre veze" sa ekipom koja čisti stadion i kabine fudbalera.

Medjutim, portparol Nemačkog fudbalskog saveza Harold Štenger tvrdi da je ceduljica i dalje kod Lemana.

Na njoj je trener nemačkih golmana Andreas Kepke pre jedanaesteraca Lemanu pribeležio "osobine" svih argentinskih strelaca.

Nemački golman se potom prilikom sva četiri penala bacio na pravu stranu i odbranio dva udarca sa 11 metara.

To nije prva bizarna ponuda aukcijske kuće "Ebay" vezana za ime golmana nemačke reprezentacije.

Pre dve nedelje je za nekoliko stotina evra na internet-aukciji prodata žvakaća guma koju je navodno na teren ispljunuo Leman tokom utakmice Nemačka - Kostarika kojom je u Minhenu 9. juna otvoreno Svetsko prvenstvo u fudbalu.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


zapamtićete vi mene..´oćete!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 213
Zastava albukerki
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Što se tiče određivanja grupa i onih šešira to je Fifa odradila svesno i namerno zbog ekonomskih razloga,naravno u saradnji sa domaćinom prvenstva.Sve je sada biznis,samo se seti prošlog prvenstva kako je Koreja progurana od sudija u polufinale,ni kriva ni dužna.Nemoj da se sekiraš oko toga,Ćiro Blažević je izjavio javno pre par godina kada je bio trener Dinama,da kada budu imali više para moći će da izaberu lakšu grupu u Ligi Šampiona i to je bolna činjenica koja važi i za našu Srbiju.
Argentinci su veliki vernici tako da ne bi sigurno prodali utakmicu zbog straha od Božije kazne, a ne od reakcije srotinje u domovini kojoj je sport jedina radost.(tu leži odgovor na onih 6:0)
Leman sigurno nije slučajno odbranio penale,Nemac ništa ne prepušta slučaju i Božjoj volji za razliku od Argentinca vernika.Sve je predvideo unapred,psihički daleko stabilniji,samouveren da je jači i bolji(uber alles in der Welt).Bog silu ne voli,ali sila Boga ne moli!
Pročitaj knjigu Adolfa Hitlera-Majn Kampf,mnoge će ti stvari u životu biti jasnije. Smile Smiley 1 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Pa gdje si našao Mein Kampf povezivat sa Lehmannom i nogometom?

E svaka ti čast - ovu nacističko-nogometnu teoriju zavjere sa primjesama kršćanskog misticizma još nisam vidio

ovo je definitivno play of the day!!!

O majke ti mile...
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


GoNe WiTh ThE WiNd

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11180
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
HTC Desire HD
za grupe je ok da je bilo mozno namjestanje a dok za utakmicu sa argentinom ne verujem da je bila namjestena , a sto se tice ceduljicom mogu samo da kazem jedno veliko  Smile za nemce sto su sve izanalizirale pa i to ko kako i gde sutira penale

P.S: I ja sam hteo da idu argentinci dalje ali to je sta mozemo da radimo
IP sačuvana
social share

Enjoy life today, yesterday is gone, and tomorrow may never come!!!!

Život je kratak, umetnost duga, prilika brza, pokušaj opasan, odluka teška.     Hipokrat, grčki lekar, otac medicine (460–377. p. n. e.)
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.53
mob
Samsung i5700 + D880
Au,Mile,ti uvuce i Hitlera u sve ovo Smile

I meni je ta utakmica sa Argentinom sumnjiva,ali ajde,nek bude da nije namesteno... Ali,ne lezi vraze - Italija prodje u finale,osvoji SP u Nemackoj,a Nemci osvojise SP '90 - u Italiji...Slucajnost? Mozda...

Znaci,ako osvoje Nemacka ili Italija - jeste namesteno Smile

Nadam se da sam vas malo prosvetlio... Smile
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


zapamtićete vi mene..´oćete!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 213
Zastava albukerki
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa gdje si našao Mein Kampf povezivat sa Lehmannom i nogometom?

E svaka ti čast - ovu nacističko-nogometnu teoriju zavjere sa primjesama kršćanskog misticizma još nisam vidio

ovo je definitivno play of the day!!!

O majke ti mile...
Sine,nema to veze sa nacizmom,misticizmom,zaverom,to je profesionalno odrađivanje onoga za šta ste adekvatno plaćeni,a ne personifikacija ruleta i šuta lopte nogom u okvir od 720 x 240 cm.Nismo imali sreće!Takav izgovor ne postoji,moraš se boriti za nešto,a ne očekivati grešku protivnika.Možda sam prefilozofirao,a samo hoću da kažem da su Nemci velike picajzle u svemu pa što ne i u penalima,knjigu ako nisi čitao nemoj komentarisati,nije to tema,ni vreme,ni mesto-ustvari forum. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.