Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:13:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: najveći strah: strah od smrti?  (Pročitano 25843 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 
strahuju zivotinje kad vide patnju, to su merili.Kad lav udavi jelenu onda bi bilo potrebno na lavu glavu jednu PET snimanje, koji psihoticni amin gde se pojavjuje. (Da li oseti pored glada i sexualne uzbudjenost?( ovo je preterano sala))
A kod zivotinje to su merili kad su oni stigli u smrt jako puno puta. i kod coveka isto, ja sam video jednu predavnju na  neki fakultetu, da kad nema vec kiseonika dovoljno u krvi, dopamin se pocinje u mega kolicinama pojaviti, i od toga umre najvise neuronski celica. Moguce to kazati da oni koji imaju mozak tako umreju svi kao bi drogirali  su jako zestoko poslednji put, jer posle toga vec samo rajsko hor nudi lepotu.
Te halucinacije o belom kapiju nije drugo kao sto nedostatak kiseonika u mozgu, ijos i lepo sa euforiom. A inace ovaj objasnjena ne suprostavi sa tom da ne bi postojao zivot posle smrti, samo o tome prica kako stignemo tamo.I postoji na forumu jendnu macku Euridicat, njena ime u potpunosti opisuje najteziji zivotne/smrtne izazova odnosno to da ko moze da seta izmedju svetovima svesno ona je najaca bica.
Kod Bon Budhizmu tako se zovu  put sa dopaminom ,da Bardo todal, i isto kao kod edjipcanima postoji opis u Knjigu smrti. Zanimljiva je to da knjiga skoro liricna. Po meni i plus eticki drzalj daje ljudima.
« Poslednja izmena: 22. Jan 2008, 15:17:08 od onodys »
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Dobar osvrt. Pojam osjecaja i mogucnost njihove percepcije uslovljen je sa inteligencijom. Poznato je da delfini jedini pored ljudi vode ljubav, a da krajnji cilj nije produzivanje vrste, tj. iz zabave. A delfin je jedna od zivotinja koja moze da se pohvali najvecom inteligencijom..
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


I smells the bestest...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 207
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia n70
e e znam vise sta da radim... umrecu od ove smrti  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
It's something unpredictable
but in the end it's right.
I hope you had the time of your life.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


VoLiM JedNOg bLIzanCA... :)

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 434
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Samsung 


Da li razmišljate o smrti?
Da li se bojite tog "sudnjeg dana"?
Ili pak više smrti bliskih ljudi?

I ako ne, koji je to vaš najveći strah?

Rijetko razmisljam o smrti,samo kad cujem za neku tragediju,kad mladi ljudi poginu.mada to je cesto u zadnje vrijeme Smile misli mi odlutaju na tren..

ako znam,da se bojim ne bojim se,svi cemo jedan dan na to mjesto.ali ne bih voljela da bude bolna smrt,toga se bojim..samo da ne umrem od vode ili vatre...A smrt kao smrt,sto cemo Boze moj..

A to mi je uzasno..bojim se smti bliznjih i o tome vise razmisljam nego o sopstvenoj..to mi je katastrofa.uzassss

Sve u svemu oni koji kazu da nikad ne razmisljaju o smrti mislim da nisu iskreni,svi se mi pitamo sta posle,jel moguce da je tu stvarno kraj,oce li boljeti...
i po meni u redu je to pomisliti nekad,kad su okolnosti takve tj kad smo podstaknuti necim,Ali u principu,treba se opustiti i zivjeti zivot,pa koliko traje da traje.

i nije me toliko strah smrti koliko osjecanja nemoci..nije smrt najgore sto moze da se dogodi....
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Ti i jA, Ti i Ja, bAsH Bi bILi dOBar pAR... Ti i Ja tI I jA POglEDaj mE JednoM BaR Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:13:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.