Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:27:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Imajuci u vidu poslednje politicke dogadjaje zanima me ko je za vas najveci neprijatelj srpskih interesa ( zemlje regiona)
FYROM
1.2%  (2)
Federacija BIH
7.4%  (12)
Hrvatska
49.1%  (80)
Albanija
23.9%  (39)
Bugarska
0.6%  (1)
Turska
3.1%  (5)
Madjarska
1.8%  (3)
Slovenija
1.2%  (2)
Crna Gora
11.7%  (19)
Ukupno glasova: 163
Idi dole
Stranice:
1 ... 34 35 37 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najveci Neprijatelj Srbije?  (Pročitano 23565 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 6230
@yetyou
Evo kako stoji problem. Paja i Milka su se jebali. Fakat. E sada mi svi ganuti tim aktom, raspravljamo: dala mu kurva, ma nije nego je silovao, ma nije silovao nego prevario, a da Mje Milka stisla noge, ne bi joj Pajin usao. Ali ako Paja ne bi popio ne bi mu se digo itd itd.
A fakat je veoma jednostavan. Ljudi su se kresnuli dogovorno.
Kada ce vam uci u glavu da je cela prica namerno uradjena dogovorom Tudjmana i Milosevica onda cete malo vise razumeti.
Kada sam ti rekao za vojsku Srpske, nisam mislio na pomoc Krajini jer jednostavno Radovan ih nikada ne bi pomogao. Covek je jednostavno bio isto kao ja i vi dva suprotna pola. Covek je jednostavno hteo da napravi srpsku drzavu sa svim njenim obelezjima i tradicijom.On je predstavljao veliku opasnost za sve. I za srpske komuniste na vlasti i za Hrvate gde bi se logicno otvorio pravi problem medjusobnih odnosa.

Pogledaj njegovu odbranu. Sve tacno kako se desilo.
Sve ja razumem sta ti pricas. Ali samo ima jedna stvar. Da je Srbija prvo priznata kao Srbija 91-e, pa posle ucestvovala ili neucestvovala u celoj prici, sasvim druga bi boja bila.
Jednostavno sama Srbija bi imala kontinuitet osnivaca Lige Nacija pre UN-a.
Niz drugih povlastica, medju kojima i saveznistvo sa Amerima i ostalima.

To je ono: da je Milka stisla noge, ne bi joj Paja razbio p*cku. Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 08. Mar 2010, 22:54:10 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Nije mogla Srbija biti priznata 91 godine - to je Karingtonov plan - jer su Srbi bili konstitutivni narod i u SFRJ , i  konstitutivni narod u SR Hrvatskoj i konstitutivni narod u SR  Bosni i Hercegovini !!! Ne moze se gubiti status konstitutivnog ( ja dodajem i drzavotvornog naroda ) zbog nekih  neonacistickih dzukaca iz Slovenije , Hrvatske , Bosne , Makedonije - koje su nahuskale strane sile ... i nase sluzbe koje su pocele da rade za Zapadne gazde .
IP sačuvana
social share
Slaba Engleska - jaka Srbija !

Jaka Rusija - jaka Srbija !

Volimo Francusku , kao sto je ona volela nas !

Nemce moramo naterati da klece !

Najsladje se smije onaj koji prvi puca !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 6230
Nije mogla Srbija biti priznata 91 godine - to je Karingtonov plan - jer su Srbi bili konstitutivni narod i u SFRJ , i  konstitutivni narod u SR Hrvatskoj i konstitutivni narod u SR  Bosni i Hercegovini !!! Ne moze se gubiti status konstitutivnog ( ja dodajem i drzavotvornog naroda ) zbog nekih  neonacistickih dzukaca iz Slovenije , Hrvatske , Bosne , Makedonije - koje su nahuskale strane sile ... i nase sluzbe koje su pocele da rade za Zapadne gazde .
Pa koliko ti godina imas? To je to. Karingtonov plan priznavanja po postojecim granicama.
Secam se da sam pukao kad sam video onog matuzalema, kada je drhtavom rukom podneo predlog.
Onda sam znao da je sve jasno. Hocemo necemo.

Kada su francuskog filozofa Miraboa pitali pred revoluciju 789-e, dali da pocnu ili ne, odgovorio je: ako ne uradis kada mozes, neces uraditi kada hoces. Krecemo.

Ako nisi uradio 18-e, onda si morao voditi politiku a ne izginuce.
Juris Paju zato sto je jebo Milku, a Milka i Paja na Balearima uzivaju u ljubavi. To je ono sto ne vidis.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Реално Крајишници нису знали кад треба да стану и платили су високу цену тога. Дато им је нешто оружја и речено да од Србије се више не надају ичему, јер јој је довољно њених проблема. Маштали су да им Београд и даље буде главни град и испунила им се жеља. Ево их сад су никад ближе Београду. Од Алтине до центра за 15 минута.

Nije ni to loše, menjaš vukojebinu bez struje i vode za kuću od 300-500 kvadrata na 15 minuta od Terazija.  Smile

Problem je nešto drugo. Krajišnici su imali najveće sirovine za svoje vođe.

1. Goran Hadžić - predratni magacioner u fabrici obuće Borovo
2. Milan Martić -  predratni milicioner
3. Predsednik Skupštine RSK - Mile Paspalj - predratni vozač autobusa
4. Predsednik Vlade RSK - Bora Mikelić - predratni komunjara i titoistička lopina, direktor "Gavrilovića" iz Petrinje i doživotni član CK SKJ

I šta se dešava, kad je došlo vreme da se rešava sudbina naroda, ova grupa sirovina se našla na pogrešnom mestu u pogrešno vreme. Nudi im se plan Z4, Martić javno, pred međunarodnim izaslanicima odbija čak i da primi dokument u svoje ruke, a kamoli da ozbiljno razmisli o suštini ponude. Uzdali se u Miloševića, koji ih je već bio prodao Tuđmanu, samo što toga mučenici nisu bili ni svesni u tom momentu.

 Epilog svega, posle desetak dana, ceo krajiški narod u egzodusu, vojska RSK u rasulu, čini mi se da se na Kordunu predao kompletan 21. Kordunaški korpus i Hrvati su se dočepali desetina neoštećenih tenkova i mase ostale tehnike. To im je najveći uspeh u Oluji.

Tako je to kad narod predaš u ruke fanatizovanih ekstremista, pa još polupismenih sirovina, osim Mikelića koji se nije nizašta pitao.
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Pa ja sad stvarno ne razumem gde je nesporazum ....  Smile ..  TAJ PLAN JE BIO SMISLJEN DA RAZBIJE SFRJ , a da u tom procesu Srbi najebu .

IP sačuvana
social share
Slaba Engleska - jaka Srbija !

Jaka Rusija - jaka Srbija !

Volimo Francusku , kao sto je ona volela nas !

Nemce moramo naterati da klece !

Najsladje se smije onaj koji prvi puca !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Реално Крајишници нису знали кад треба да стану и платили су високу цену тога. Дато им је нешто оружја и речено да од Србије се више не надају ичему, јер јој је довољно њених проблема. Маштали су да им Београд и даље буде главни град и испунила им се жеља. Ево их сад су никад ближе Београду. Од Алтине до центра за 15 минута.

Nije ni to loše, menjaš vukojebinu bez struje i vode za kuću od 300-500 kvadrata na 15 minuta od Terazija.  Smile

Problem je nešto drugo. Krajišnici su imali najveće sirovine za svoje vođe.

1. Goran Hadžić - predratni magacioner u fabrici obuće Borovo
2. Milan Martić -  predratni milicioner
3. Predsednik Skupštine RSK - Mile Paspalj - predratni vozač autobusa
4. Predsednik Vlade RSK - Bora Mikelić - predratni komunjara i titoistička lopina, direktor "Gavrilovića" iz Petrinje i doživotni član CK SKJ

I šta se dešava, kad je došlo vreme da se rešava sudbina naroda, ova grupa sirovina se našla na pogrešnom mestu u pogrešno vreme. Nudi im se plan Z4, Martić javno, pred međunarodnim izaslanicima odbija čak i da primi dokument u svoje ruke, a kamoli da ozbiljno razmisli o suštini ponude. Uzdali se u Miloševića, koji ih je već bio prodao Tuđmanu, samo što toga mučenici nisu bili ni svesni u tom momentu.

 Epilog svega, posle desetak dana, ceo krajiški narod u egzodusu, vojska RSK u rasulu, čini mi se da se na Kordunu predao kompletan 21. Kordunaški korpus i Hrvati su se dočepali desetina neoštećenih tenkova i mase ostale tehnike. To im je najveći uspeh u Oluji.

Tako je to kad narod predaš u ruke fanatizovanih ekstremista, pa još polupismenih sirovina, osim Mikelića koji se nije nizašta pitao.

A  Tudjman je bio Nobelovac , Susak akademik , Seks doktor nauka , Gotovina nuklearni fizicar -  idi bre ....  Smile

Uostalom , kakve to sad ima veze - RSK je bila UNPA zona - TERITORIJA POD ZASTITOM  UN - DOK GOD SE NE PRONADJE ADEKVATNO MIROVNO RESENJE !!!! To je sustina price i sustina njenog statusa - pa makar joj na celu bili najglupji ljudi na planeti - tipa Dzordza Busa ......

Mikelic se i tekako pitao - bio je predsednik vlade .....
« Poslednja izmena: 08. Mar 2010, 23:22:26 od Lepi_Bora »
IP sačuvana
social share
Slaba Engleska - jaka Srbija !

Jaka Rusija - jaka Srbija !

Volimo Francusku , kao sto je ona volela nas !

Nemce moramo naterati da klece !

Najsladje se smije onaj koji prvi puca !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
škorpi, pa ti pokušavaš ovima da objasniš gde je bila greška????

Ceo rat i krvoproliće je nastalo zbog avnojevskih granica, i ti sad njima objašnjavaš da je trebalo priznati republike u postojećim granicama, pa onda ići u pregovore o statusu srpskog naroda u svakoj republici posebno, naravno uz garancije UN  i MZ.

Naravno da je trebalo, ali to šabanima nećeš objasniti, jedino ćeš u njihovim očima ispasti još veći "ustaša" nego što mene drže.  Smile



PS.  Borate, ima veze i te kako.

Karadžić, Plavšićeva i pokojni Koljević su bili akademija nauka u odnosu na one sirovine. Znaš kad ćeš da postigneš kompromis i mirovno rešenje kad pregovaraš sa sirovinom? Nikad, taj će zapeniti, ili će biti po njegovom ili nema dogovora. U takvoj situaciji, rešenje se traži drugim sredstvima, van zelenog stola.
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
@yetyou
Evo kako stoji problem. Paja i Milka su se jebali. Fakat. E sada mi svi ganuti tim aktom, raspravljamo: dala mu kurva, ma nije nego je silovao, ma nije silovao nego prevario, a da Mje Milka stisla noge, ne bi joj Pajin usao. Ali ako Paja ne bi popio ne bi mu se digo itd itd.
A fakat je veoma jednostavan. Ljudi su se kresnuli dogovorno.
Kada ce vam uci u glavu da je cela prica namerno uradjena dogovorom Tudjmana i Milosevica onda cete malo vise razumeti.
Kada sam ti rekao za vojsku Srpske, nisam mislio na pomoc Krajini jer jednostavno Radovan ih nikada ne bi pomogao. Covek je jednostavno bio isto kao ja i vi dva suprotna pola. Covek je jednostavno hteo da napravi srpsku drzavu sa svim njenim obelezjima i tradicijom.On je predstavljao veliku opasnost za sve. I za srpske komuniste na vlasti i za Hrvate gde bi se logicno otvorio pravi problem medjusobnih odnosa.

Pogledaj njegovu odbranu. Sve tacno kako se desilo.
Sve ja razumem sta ti pricas. Ali samo ima jedna stvar. Da je Srbija prvo priznata kao Srbija 91-e, pa posle ucestvovala ili neucestvovala u celoj prici, sasvim druga bi boja bila.
Jednostavno sama Srbija bi imala kontinuitet osnivaca Lige Nacija pre UN-a.
Niz drugih povlastica, medju kojima i saveznistvo sa Amerima i ostalima.

To je ono: da je Milka stisla noge, ne bi joj Paja razbio p*cku. Smile Smile Smile

Да је Србија била призната 1991 умјесто 200.000 срба из Хрватске имао би у Србији још додатних
1.500.000 из садашње Републике Српске јер би тим признањем дефинитивно Србија изгубила било
какав правни оквир да се позива на конститутивност срба у БиХ првенствено,а ту ствар је чак и
МЗ морала прихватити као чињеницу и прихватила ју је у Дејтону дефинитивно.
То су фантастична размишљања да је на супрот срба из Републике Српске стајало 10.000 хипика
спремних да размјењују сокове а не 150.000 муџоса од којих је бар 50.000 свако јутро клањало и
тражило од милостивог да тај дан успије заклати србина прије дневника у 19 и 30 не бил му се
име појавило у најави истог.
Није ово средина да се ствари рјешавају мирним путем,видиш да и дан данас пјене о неком етничком
чишћењу као да то није спецификум и код њих.Неимање националног идентитета код њих ствара
жељу да на силу добију тај идентитет па на крају видиш како узурпирају ријеч бошњак и исту
поистовјећују са мухамеданцима из босне.Још имају и "свој" језик Smile,своје писмо Smile које са
свиме има везе осим са бошњацима или босанцима као етницима једне регије као што је шумадија
или лика нпр.
Незнаш шкорпи буди сигуран менталитет који се одиграва у нпр.средњој босни који нема везе са
менталитетом неког сарајлије или семберца.Не знам колико познајеш БиХ али од Тузле када дођеш
до Бановића е одатле па преко Живиница,Олова,Калесије,односно Коњух планина па до Зенице и у наставку до Шехера су људи у 75% радикални исламисти и немају никакве додирне тачке са нпр.сарајлијом,мостарцем или тузлаком гдје се тај проценат спушта на сваког десетог или и мање.
То је подручје од 70% територије коју контролишу на којој имаш три локације ван Закона државе
гдје је образовни систем по исламским правилима,дјеца умјесто да уче природу и друштво уче
курхан као главни предмет.Нема са тим људима компромиса,а камоли заједничког живота и то ти
ја не могу објаснити док се не провозаш тим крајем.

Е сада да ти појасним зашто сам ти ово све писао и шкрабао.САД су биле на њиховој страни прије
него што је рат почео јер су они пропуштали кроз средоземље контејнере са оружјем за луку
Сплит,а касније и муџахедине у Хрватску одакле су ишли у Босну.
Политику разбијања СФРЈ је креирала Њемачка и они су за све питани 90-тих,а САД су се само
прикључиле том плану.Мислиш да би САД стале на страну Србије,а против Њемачке дипломатије.
1990 Њемачка је одлучила да призна Словенију,Хрватску и Босну заједно са Аустријом и Ватиканом
и то имаш у више књига које су изашле након окончања рата.Очигледно никада швабе нису могле
прежалити што су их срби прије свега два пута у 31 годину бацали на кољена на балканском
полуострву,а позивање на некакво право на самоопредјељење је више него смијешно када то
право нису једино признали србима.Њемци су број један непријатељи срба прије свега па тек онда Србије као појма српске државности,а њихов концепт су подржале прије свега неправославне
земље и то није ни најмање смијешно већ чињеница да ли случајна или не није ни битно колико да
се све понавља три пута у 85 година. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Hvala Yet - ovom shabanu sam upravo nesto slicno hteo da napisem .....

Kakve su garancije MZ i UN videli smo upravo na primeru RSK , pa na primeru aerodroma u Sarajevu , pa na primeru tretiranja UCK , pa na primeru obecanja u ulasku u EU , pa na primeru ,,standardi pre statusa za Kosovo ,, , pa na primeru referenduma u CG   ....  Smile ...

Ajd spavaj .....
IP sačuvana
social share
Slaba Engleska - jaka Srbija !

Jaka Rusija - jaka Srbija !

Volimo Francusku , kao sto je ona volela nas !

Nemce moramo naterati da klece !

Najsladje se smije onaj koji prvi puca !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 6230
Dakle sve jasno. Klinton, papa, Soros, Cheda i Djiki. Sta ces takva nam je sudbina. To je iskljucivo u vasim boljsevickim glavama, jer drugacije ne znate da mislite. Mrze nas svi daj da ubijemo za kilo mesa.
Da se najedemo a sta ce sutra, nije vazno. Kukacemo na Busha.
Svi ste se kleli u Slobu a nikava nacionalna strategija.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 34 35 37 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:27:54
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.