Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 03:51:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Imajuci u vidu poslednje politicke dogadjaje zanima me ko je za vas najveci neprijatelj srpskih interesa ( zemlje regiona)
FYROM
1.2%  (2)
Federacija BIH
7.4%  (12)
Hrvatska
49.1%  (80)
Albanija
23.9%  (39)
Bugarska
0.6%  (1)
Turska
3.1%  (5)
Madjarska
1.8%  (3)
Slovenija
1.2%  (2)
Crna Gora
11.7%  (19)
Ukupno glasova: 163
Idi dole
Stranice:
1 ... 33 34 36 37 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najveci Neprijatelj Srbije?  (Pročitano 23573 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 6230
Škorpi, koji majmun ovde podržava šešelja ili miloševića, koji su isti ku..., dr. pakovanje?
Šešelju hrvati treba da podignu spomenik, jer je najviše doprineo stvaranju njihove države! Smile
Ma bre covece imao je toliko pristalica da nijednu odluku nisi mogao doneti bez njih.
Cak je bio izabran za predsednika, pa cutao ko zaliven kad mu je Sloba rekao da nije.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46917
Zastava Босна
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Niko ne spori vasu borbu, ali reci mi sta je tebe Srbija pod Milosevicem pomogla, sem sto je pokrala sve iz Bosne? Sta je mogla naravno.

Ja ne znam jesu li marsovci slali vojsku i logistiku Srbima u RS i u RSK... ili je to ipak bio Sloba  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Ma ti Hrvati su uz  podrsku NATO-a i UN-a i organizovali "Bljesak" i "Oluju".To je cist dokaza da UN kao institucija ne sluzi nicemu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 6230
Niko ne spori vasu borbu, ali reci mi sta je tebe Srbija pod Milosevicem pomogla, sem sto je pokrala sve iz Bosne? Sta je mogla naravno.

Ja ne znam jesu li marsovci slali vojsku i logistiku Srbima u RS i u RSK... ili je to ipak bio Sloba  Smile

Najvise su isli ljudi poreklom iz Bosne. Ne zaboravi da je Mladic imao 30 hiljada dobro obucenih ljudi, sasvim dovoljno za njih tamo.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 6230
Ma ti Hrvati su uz  podrsku NATO-a i UN-a i organizovali "Bljesak" i "Oluju".To je cist dokaza da UN kao institucija ne sluzi nicemu.
Pa nego sta? Nudi mu drzavu u drzavi a ovaj bira pendrekasa za predsednika. Covek umislio da ce jebati Klinotonovu Moniku pa posle i samog Klintona. To bre nenormalno, necitavo debilno i zlonamerno.
Dvanaest struja su tamo imali. Svih dvanaest: ko ce pre za Beograd da se najebe ustasama majke.
Dobro su i prosli. Sada su svi Hrvati.Kriju ko zmija noge.Oni su i dan danas tempirana bomba u Srbiji.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
..... Tako Sloba ne bi ni stigao da nudi Tudjmanu da nabije na kolac Krajisnike [/b], nego bi to bio problem medjunarodne zajednice.



Lazes .

Ali ladno lazes .

Mislis da ovde postuju samo bolidi iz LDPa , aaaa matori ???  Smile

Pa ta tvoja baljezganja jedan prosvecen Evropejac kao sto sam ja denatuje za stotinku sekunde  Smile

Dakle , Skorpion laze .

RS Krajina JESTE  bila problem medunarodne zajednice , tacnije UN - JER JE PRAVNO BILA ZASTICENA ZONA UNa .  Smile . Takodje je bila i problem tadasnje SRJ  - kao garanta Vensovog mirovnog plana za Hrvatsku iz 1992 godine .

Ovaj veseli Skorpion je uspeo da u jednoj recenici opravda Ameriku , Englesku , Francusku , Jeljcinovu Rusiju , , Nemacku , UN , Tudjmana , Gotovinu ,  Milosevica , Jovica ,  Smile ... Pa to je zaista vestina !

Za razliku od Srebrnice RSKrajina nije bila demilitarizovana zona , vec je imala pravo na svoju vladu , policiju , vojsku , diplomatiju - dakle sve ono sto je cinilo drzavom . A garancije bezbednosti srpskog naroda u RSK su 1992 godine u ime SFRJ i JNA i UN  potpisali Jovic i Vens . Takozvani Vensov plan , kojim je srpskom stanovnistvu garantovan mir do pronalaska mirnog resenja !  Glavni ,, urazumitelj ,,  politicara iz RSKrajine bio je general Adzic . Kako su te obaveze medjunardne zajednice izvrsene smo svi  videli  ! Svi osim Skorpipona .  Smile

Hrvatska je napala zasticenu zonu UN a, izmedju ostalog u tom napadu  ubila 6 danskih vojnika , nekoliko vojnika drugih drzava - cak i jednog engleskog snimatelja . A UN  su na pitanju napada Hrvata na zasticenu  UN zonu prakticno prestale da postoje kao ozbiljna medjunarodna organizacija - sto je i bio cilj Amerike i NATO .
Ma daj bre govedo jedno, opet si krenuo od kraja? Ki onaj kurati Rus sto ciji tenk cekas pa stalno vozi rikverc.
Pocni od pocetka.Sta lazem/ Sve biste to odbranili da ste hteli, nego vam guslali ispod klamena: hajmo za Beograd, tamo ima ustasa. Zakoljemo, uselimo se i trazimo spomenice. Pa sada jedete g*na.
Imao si sto opcija pa i ona da se odbranis. Nisi hteo strvino beskarakterna.

Govedo je za tebe akademik Francuske Akademije .  Smile

Lazes ,, da bi Srbi iz Hrvatske bili tada problem medjunarodne zajednice ,, .... kraj citata ...

A ja drugim forumasima objasnjavam da Srbi iz Krajine i JESU  bili problem medjunarodne zajednice - jer je medjunarodna zajednica dala garancije RSK  i proglasila je po Vensovom planu - ZASTICENOM ZONOM UNa .  Smile

Stvarno si govedo .  Smile . I jos branis Milosevica i Jovica - skote SPS ovski !  Smile ...[b]
« Poslednja izmena: 08. Mar 2010, 22:06:15 od Lepi_Bora »
IP sačuvana
social share
Slaba Engleska - jaka Srbija !

Jaka Rusija - jaka Srbija !

Volimo Francusku , kao sto je ona volela nas !

Nemce moramo naterati da klece !

Najsladje se smije onaj koji prvi puca !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46917
Zastava Босна
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Niko ne spori vasu borbu, ali reci mi sta je tebe Srbija pod Milosevicem pomogla, sem sto je pokrala sve iz Bosne? Sta je mogla naravno.

Ja ne znam jesu li marsovci slali vojsku i logistiku Srbima u RS i u RSK... ili je to ipak bio Sloba  Smile

Najvise su isli ljudi poreklom iz Bosne. Ne zaboravi da je Mladic imao 30 hiljada dobro obucenih ljudi, sasvim dovoljno za njih tamo.


Znam. Najteze je bilo pred kraj rata. Muslimani i Hrvati zajedno udraili, a a ovamo Srbija zavrnula slavinu i povukla pomoc. Bas je bilo tesko tada ali i tada smo dobijali pojedine bitke... recimo onu kod Kozarske Dubice kada je vojska Hrvatske harala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.18
mob
Samsung 
Реално Крајишници нису знали кад треба да стану и платили су високу цену тога. Дато им је нешто оружја и речено да од Србије се више не надају ичему, јер јој је довољно њених проблема. Маштали су да им Београд и даље буде главни град и испунила им се жеља. Ево их, сад су никад ближе Београду. Од Алтине, до центра за 15 минута.
« Poslednja izmena: 08. Mar 2010, 22:52:28 od DuKiM57 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Kosmet je Srbija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3631
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Bosch pumpa
Реално Крајишници нису знали кад треба да стану и платили су високу цену тога. Дато им је нешто оружја и речено да од Србије се више не надају ичему, јер јој је довољно њених проблема. Маштали су да им Београд и даље буде главни град и испунила им се жеља. Ево их сад су никад ближе Београду. Од Алтине до центра за 15 минута.
nisu se oni ništa pitali već milošević koji je sve sje....
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
@yetyou
Pa sta ti je Seselj? Otvoreno, zvanicno: Srbi pre ameba, pa posle od Srba Hrvati. Svi ostali ste gola g*na, mozete da mi popusite. Halo bre, za njim je islo pola glasackog korpusa.
Ono sto mene licno odbija od ove gamadi, jeste da je bilo nas koji smo ukazivali sta im Milosevic radi, pa skoro da izgubimo glave.Sada te mrze jer si bio u pravu.
Podji bre covece od uzroka: pad Berlinskog zida, raspad komunizma, mora se ucariti crvenom tranzicijom nova bogatstva. Dogovaraju se biljsevici Milosevic-Tudjman, napravimo ujdurmu da se kolju, dok mi marishemo.
To se desava u citavoj istocnoj Evropi pa cak i u Rumuniji gde su hteli komuniste da vesaju na bandere.
Iskacu iz sheme Karadzic i Mladic.Niko ne spori vasu borbu, ali reci mi sta je tebe Srbija pod Milosevicem pomogla, sem sto je pokrala sve iz Bosne? Sta je mogla naravno.

Bolje bi prosao da se Srbija nije mesala. Smile Smile Smile

@taxtex
Koje bre strane sile? rade u svom interesu ljudi.

Ја не знам како ти функционишеш али упамти једну ствар Шешељ је у Републици Српској имао утицај мањи од мене али ово ти говорим најозбиљније.Исто важи и за Милошевића и његово миротворство,
немој то схватити буквално али испред њих је било и те како "јачих" људи које смо слиједили и
остварили ово шта имамо данас,а то је Република Српска са 90% српског становништва.
Ми смо њега поштовали ради Србије и данас поштујемо само Србију,а сви политичари могу да нам
пуше јер да смо слушали њих не би нас ни било јер су и друге двије стране имале за циљ
протјеривање становништва које није њиховог етно садржаја,а то се види и на дијеловима који су
под њиховом контролом.Нема овдје горих од горег већ само тренутно способнијих и оданијих
ствари за коју се борило,а то није ни Милошевић ни Шешељ ни један политичар већ КУЋА.
Све бих ја теби лијепо објаснио у четири ока али с обзиром да је овдје много више очију и да без
именовања нема сврхе причати остајем без текста јер нећу да дајем материјал усташама и турцима.

Не знам шта помињеш Младића и 30.000 људи не могу да одгонетнем у вези чега је то:
Ако мислиш на крајину Крајина се није могла бранити ради малобројности људи у самој Крајини,а
ми из Републике Српске да смо кренули доживјели би смо колапс у БиХ.
НАТО пакт је у том периоду напао ВРС ако се несјећаш и ми нисмо могли ризиковати и послати
потребан број људи да спашавамо србе из Крајине.

Што се тиче самог Бљеска па НАТО пакт је организовао ту акцију уз подршку авијације је уништен
комплет систем везе,а артиљерија УНПРОФ-ора је давала ватрену подршку на неким дијеловима
разграничења РС и Хрватске.
Крајишници нису очекивали да ће НАТО напасти и чим се видјело ко управља нападом било је
јасно да без подршке Србије нема шансе за одбрану.Хвала богу што су имали паметне људе да
макар извуку што више живих глава,а кућа ће се средити кад тад јер пас Милошевић највећи
крвник срба ван Србије није жив.

Да се НАТО није умјешао никада хрвати не би заузели Крајину или би доживјели контру гдје би
им се пушило из ушију.Ја теби кажем Ватикан,а ти мени курати рус,сорош и Ватикан. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 33 34 36 37 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 03:51:42
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.