Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najuspešniji studenti ETF-a  (Pročitano 16036 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Najviši prosek postigli su studenti Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje - 9,55, a sa prosecima iznad devet su i FON, ekonomski

 Smile Smile sta reci...  Smile Sve creme de la creme.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
LG Nexus 5

Inace nisam "web divajloping PHP/MySQL" kako si pomislio nego C#/C++/Windows Phone  Smile
a tu i tamo se bavim Flex i Air-om.

Nisam ni znao cime se ti bavis, to za developere sam zakljucio onako "globalno".

 
Citat
Sta te toliko privlaci ka Telenor-u / VIP-u ?

Sem sto su veoma dobro kotirane nista posebno, hocu da probam nesto novo, nesto divlje. Smiley (manje-vise, postoje poznanstva izmedju vecih i srednjih firmi, tako da se zna gde se kako radi, kakve su mogucnosti, itd)




Međunarodni akademski centar priprema buduće studente


BEOGRAD - U Međunarodnom akademskom centru budućim studentima je omogućeno da odaberu najadekvatniji fakultet i dobijaju dobru pripremu za polaganje komplikovanih testova I stiču samopouzdanje za studiranje u svetu.

Međunarodni akademski centar u Beogradu (wwww.iacbg.org) ima najbolju sliku o uspešnosti I prolaznosti naših studenata, jer to je mesto gde se srednjoškolci pripremaju za polaganje vrlo složenih I zahtevnih testova.

Elizabet Čang, izvršna direktorka Centra napominje da je veliki posao i pre polaganja testova ustvari izabrati najadekvatniji univerzitet. Ako se zna da ih u SAD ima četiri hiljade, jasno je da to uopšte nije lako.

„Za vreme priprema, ovde u Centru, mi im pomažemo da u tom jako velikom izboru pronađu ono što zaista najviše odgovara njihovim sposobnostima, pa i temperamentu. U Centru, pomažemo studenima da prođu kroz niz komplikovanih testova i da apliciraju. Sve vreme sa njima radimo i na tome kakva je sredina najpogodnija za nastavak njihovog obrazovanja. Da li je to kampus ili manji koledž, da li imaju sportske terene i dobre laboratorije za nauke? Sve te informacije su jako važne za buduće studente, u nekim slučajevima i presudne za izbor koledža“, kaže Elizabet Čang.

Međunarodni akademski centar je deo mreže obrazovnih informacionih centara EducationUSA. Od osnivanja od 2004. godine, IAC je pomogao stotinama srpskih studenata da se upišu na univerzitete u SAD, Evropi i drugim delovima sveta. TOEFL, ACT I SAT, GRE, GMAT- iza ovih manje ili više poznatih skraćenica stoje univerzalni testove čije polaganje zahtevaju svi univerziteti u SAD, EU I svetu.


Međunarodni akademski centar je nedavno proširio svoje aktivnosti i na Prometric centar, koji je namenjen mladim profesionalcima iz Srbije, između 25 i 35 godina.


Polaganje ovakvih posebnih testova omogućava profesionalnu sertifikaciju, a naši ljudi staju rame uz rame sa kolegama iz celog sveta. Uz podršku USAID-ovog Projekta za razvoj konkurentnosti, obezbeđen je i program stipendija za polaganje dva testa, koji su trenutno veoma u trendu. To su PMI (Project Management Institute) i veoma aktuelni LEED (Leadership in Energy and Environmental Design).

 
Dobar deo ovih testova do sada je bilo moguće polagati samo u inostranstvu. Međunarodni akademski centar je potpuno izmenio ovu situaciju, ne samo da više nije potrebno ići u inostranstvo, već će ljudi iz drugih zemalja dolaziti u Beograd da se testiraju.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Sem sto su veoma dobro kotirane nista posebno, hocu da probam nesto novo, nesto divlje. Smiley

 Smile Smile Smile Smile

Al,nemoj Telenor,molim te,nemoj da budes profesionalni lazov.  Smile  Smile

Al,dobro,da,ti neces biti prodavac,nego informaticar/programer.  Smile Al,opet...ja ako bih imao i druge mogucnosti,nikad ne bih radio u telefonskoj kompaniji.Jer necu da budem deo razbojnicke bande lazova.
No,dobro,to je samo moje misljenje...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Samsung Galaxy IIs
Sem sto su veoma dobro kotirane nista posebno, hocu da probam nesto novo, nesto divlje. Smiley

 Smile Smile Smile Smile

Al,nemoj Telenor,molim te,nemoj da budes profesionalni lazov.  Smile  Smile

Al,dobro,da,ti neces biti prodavac,nego informaticar/programer.  Smile Al,opet...ja ako bih imao i druge mogucnosti,nikad ne bih radio u telefonskoj kompaniji.Jer necu da budem deo razbojnicke bande lazova.
No,dobro,to je samo moje misljenje...  Smile

Ako si pod "telefonska kompanija" mislio na mobilnu telefoniju, to jesu najveci pilicari.
A sto se telenora u Srbiji tice, ne znam da li imaju nekakv razvoj. Za NS znam da imaju
samo prodaju.
« Poslednja izmena: 22. Apr 2011, 13:27:22 od system_V_r4 »
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
LG Nexus 5
Krivi su oni koji odredjuju posloivnu politiku firme, menadzerija i razni direktori. Mene krajni korisnici usluga uopste ne interesuju, ja ni u svojoj firmi ne znam cene usluga koje se nude korisnicima. Jedno je lebdeti izmedju menadzerije i korisnika, drugo je implementirati nova resenja, nove uredjaje u sistem koji se sastoji iz milion uredjaja koji sami po sebi ne moraju biti kompatibilni, pa resavati probleme za koje menadzeri i direktori nemaju pojma i to na nacin na koji ne razumeju. E to je erotika.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Citat
edno je lebdeti izmedju menadzerije i korisnika, drugo je implementirati nova resenja, nove uredjaje u sistem koji se sastoji iz milion uredjaja koji sami po sebi ne moraju biti kompatibilni, pa resavati probleme za koje menadzeri i direktori nemaju pojma i to na nacin na koji ne razumeju. E to je erotika.


Da znaš da jeste...gledam to skoro svaki dan. Smile
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
LG Nexus 5
Tako nekako, nego bre mnogo komplikovano objasniti, a da neko ne pomisli da si buduci politicar, da pricas pola sata, a da te niko ne razume. Smiley

I naravno, uvek prisutna ogranicena odgovornost. Jedna istinita prica o jednom projektantu iz jedne domace firme: Ta firma trebala da razvuce opticki kabl iz mesta A do mesta B. Vuce se glavni i redudantni kabl. Smislio je originalan nacin ustede, tako sto je predlozio i sproveo u delo postavljanje oba kabla kroz isti kanal. Smile

Druga je stvar ako se prekine glavni, 99% ce i drugi biti prekinut ali to vec nije njegov problem, o tome brine drugi sektor. Ne znam sto sam ovo nalupetao ali ne moze da skodi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
@Crowz Ahaha ne smem da zamislim kako se u toj firmi pravi backup vaznih podataka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
LG Nexus 5
Nista nije moranje, mora samo da se umre, plati porez i backup da se radi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
mob
SonyEricsson W800i
Za ETF prica kao za umetnicke fakultete, probaj da se zaposlis negde kao dizajner na primer...bilo cega, a da nemas papir da se zavrsio ovu ili onu Akademiju, da li ce da te prime, malo sutra  Smile Realno, samouk covek moze da bude 20x bolji za taj posao i da ima mnogo vise iskustva od nekog ko je par godina gulio to na Fakultetu, ali taj covek sa Fakulteta ima jednu golemu prednost, diplomu, a ovom prvom mogu samo da veruju na rec  Smile Retardirano potpuno ..
Pa i ne bih rekao da je retardirano,zato sto ETF nije fakultet razbibrige.Mozda se covek nece bas najbolje snaci u pocetku,ali brzo ce nauciti sta treba da radi,i zbog najmanje 4 godine razbijanja od svakojakih cuda na faksu ce imati vece predispozicije da brze i bolje napreduje.
Necu da omalovazam druge fakultete,ali na ETF-u je "provlacenje" skoro pa nemoguce,eventualno ces tako proci iz nekog smesnog izbornog predmeta,ali OET,Matematika,Fizika...bez ozbiljnog ucenja i razumevanja te materije mozes da se slikas.
Kada bi sve bilo tako kako ti kazes,niko ne bi ni isao na faks,svi bi bili samouki.Pogotovo ne na fakultet poput ETF-a.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.