Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 22:41:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 30 31 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najlepse ljubavne pesme  (Pročitano 278409 puta)
Svakodnevni prolaznik


Tako blizu, a tako daleko...

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 233
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Postupaj....

Postupaj njezno sa mnom

Drzi me u rukama kao dragu malu stvar

i pazi da ne zadrhte


Ako zelis da lupis sa mnom o pod

od sakupljenih komadica

nikad me vise neces slijepiti u mene


Odmakni tvrdu ljusku iza koje stojim,

pogledaj me stvarnu:

vjetrovima isaranu

suncima isprzenu

kako treperim na tvom dlanu kao svijeca

Pazi da ne dodju kise i ugase me



Silvija Balija


Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Tako blizu, a tako daleko...

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 233
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Povedi me do zvezda

Usnama me svojim probudi,
Dodirom što drhtaj izaziva.
A onda me do zvezda povedi,
U kraljevstvo što se ljubavlju naziva.

Pokaži mi kako se voleti može
I kako telo telu odgovara,
Pokretima, dodirima, strašcu,
Jezikom ljubavi se najlepše razgovara.

Pa kad se opet vratimo na zemlju,
Sretni i zaneseni u toplom zagrljaju,
Znat ćemo kako se istinski voli,
I kako tek požuda pršti u sjaju.

Znam da si moj i ja pripadam tebi
I nikakav drugi dokaz mi ne treba.
Samo me ovako kroz život vodi
I pružaj mi ljubav do samoga neba


nep. autor

Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Tako blizu, a tako daleko...

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 233
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
NAPISACU TI PESMU BAS OVDE

Napisacu ti pesmu o tome
kako sam sama,
i kako provodim dane.
Napisacu ti pesmu,
kako mi svakodnevno sve vise trebas
i kako precrtavam dane.
Monotona i dosadna popodneva,
i besane noci.
Napisacu ti pesmu,
ali ne umem da pronadjem prave reci,
ne umem recima da iskazem bol.
Napisacu ti pesmu, ludo moja,
o tome kako stalno mislim na tebe,
kako sam samo tvoja,
i kako ti u svom pismu saljem deo sebe...

Ali ne umem da te dodirnem u pesmi,
ne umem da dodirnem rubove tvojih usana.
Mozda te moja pesma zaboli,
i bojim se da je napisem.
Ali ona vec nocima treperi u meni,
i moli me da ti kazem,
sve one reci bolne i nezne,
koje se radjaju u mojoj glavi!
Ali kako da ti napisem broj svojih suza,
kada to ni sama ne znam,
kako da ti opisem svoju ljubav,
kada ona ni u tri knjige ne bi stala!
Reci mi,najlepse moje,
kako da to napisem najlepsu pesmu o ljubavi,
kada si to u stvari,ti!
Sve ono sto mi treba,
sve ono sto volim i sto me boli...

Ipak,pokusacu da ti napisem pesmu,
o najlepsem delu moga zivota,
o jednom hladnom decembru,
o tamnim ocima koje vidim i kada zazmurim,
napisacu ti najlepse reci koje znam,
ali sve je to nista,
sve je to samo dim...
Jer jedino sto zelim je da dodirnem,
tvoje srce,
jedino sto zelim je da shvatis,
sve ono sto nisam napisala,
sve ono sto sam precutala,
jer necu da budim ceznju i stvaram bol.
I evo,napisala sam ti pesmu,
mada je jedino sto sam zelela u ovom trenu,
da ti kazem da te volim
i da to cujem od tebe!!!

Tako mi nedostajes...

 Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 19. Apr 2008, 19:04:45 od una80 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Tako blizu, a tako daleko...

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 233
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung 
SVE JE TU

Sve je tu-
i tvoje oči protkane nitima mladosti,
i tvoje ruke išibane linijama sudbine,
i tvoj dah još vrišti u mojim lavirintima
sećanja i BOLI,
i tvoja kosa se mrsi na mojim dlanovima,
boreći se sa dugom senzacijom opstanka,
i tvoj miris tela me budi kraj ivice sna
- tu gde ležim među zvezdama........

I sve je tu-
jedino tebe NEMA!!


 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
zak prever je zakon! :!:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 72
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Nokia N95 8GB
Ne,ja te tako vatreno ne ljubim,
ljepota tvoja ne blista za mene
u tebi svoje prošle dane ljubim
i mlade svoje dane izgubljene

U času, kad te zadivljeno gledam
s očima tvojim kad svoj pogled spojim,
tajanstvenom se razgovoru predam,
al ne s tobom,već sa srcem svojim

Ja s drugom zborim,koje više nema
u tvom liku tražim crte njene
u živim ustima - usta davno nema
u očima ti - sjaj ugasle zjene


          Mihail Ljermontov
IP sačuvana
social share
panta rei
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.62
za jednu malu...

Mija-za Andjela

http://www.youtube.com/watch?v=ndf_jHm1BsA

intro:
shvatam ja da nista ne traje doveka, i shvatam ja da ni ti nisi jedina, shvatam to... ali jebi ga, za mene ces biti uvek moja malena! ma sta drugi pricali, ma sta drugi mislili, za mene - uvek i zauvek samo ti! kada cekam noc da prodje, kada odbrojavam sekunde do naseg ponovnog susreta i jedva cekam da mi dodjes, da prodje ova mecava, ne mogu da mirim se sa tim da nismo uvek zajedno, ja samo zelim da nam se usne spoje i da budemo jedno...!

a malena, ni sama ne znas koliko mi falis, ni sama ne znas da svake noci sanjam iste snove, ni sama ne znas da ne znam za dane nove... a da li se secas onog dana kada sam te prvi put video na prozoru...? tada sam prvi put video andjela... a i dalje si moj andjeo, malena! uvek i zauvek!

I-strofa:
od kad te nema, za tobom place ceo hor andjela, svestan da necemo vise biti jedno, zato sto ti ja nisam nista vise, nikad vise na klupici zagrljeni i nikad vise zajedno... za mene od sad, retko kad, duga posle kise duge kise, ti i ja, andjele nikada vise...! sve sto je bilo sada se brise... zaista mi je zao zbog toga, ljubav tinja sve tise, a kunem ti se-bila si dusa zivota moga, neko drugi na mom mestu pesme pise! ma nije vazno meni zbog mene, ma samo neka tebi krene, da ne vidis da propadam u mraku, da ne vidis da mi dusa vene, da ne vidis da placem ko pickica, da ne vidis da vise nema mene! da su ostale samo jebene uspomene! a ja ne mogu da ti dokazem da teces mi kroz vene!

po prvi put sam imao svoju malenu, po prvi put imao sve zvezde pod sobom, po prvi put tako jako voleo, i zeleo da svaki tren sa tobom traje vecnos! ali onda me je jako zabolelo! znam da zivot nije ogledalo, da ja nisam bog zna sta, svestan sam toga. ali ipak sam ostao sam na kisi, kazu mi: 'za andjela malog nista vise nisi...' jedina, uspomene me razdiru kao nikad pre, pristajem na sve samo da znam da vratim te, pa da opet budes moja malena i da ponovo poljubim te! da sanjam opet one prelepe sne, a ne vise kosmare! mala, shvati da mi falis kao kapi kise, shvati da mi falis odavde do neba, cak i od njega vise, shvati da bih uradio sve sto treba, samo kazi, za ponovo samo jedan minut sa tobom! a sve si mi na svetu bila, kunem ti se bogom! ne znam da li si mozda ljubav prema meni krila, ili nije ni postojala, ja samo hocu da znas da si i dalje moj andjeo bez krila!

Ref:
a malena, da li znas da sam nocima pijan plakao za nama, kad si mi bila najpotrebnija, dok me je gutala tama, da li znas, da sam plakao za nama...?!


II-strofa:
dosta toga je iza nas sto nas je spajalo, a sad k'o da nas godine razdvajaju, kao da nista nije ni postojalo. tvoje usne od sada za moje su neme, mozda ce rane stvarno izleciti vreme, ali ne zelim da verujem u to... zelim da znas samo to, bebo, da bih sada najvise na svetu zeleo samo da ti cujem glas, da ti priznam da ja i dalje sanjam nas...! da i dalje posmatram svet crnim ocima, samo secanja, pijan nocima, nikad vise ja i moja malena... i zato ovo mora da me boli, ma koliko bio jak, nisam jaci kad volim, kada na srcu nosim oziljak, kada sve moje se srusi i ostane samo mrak... ali da, za sve ima leka, tako i ja svako vece, pustim da mojim venama alkohol tece, i ne zelim da slusam da me tamo neko ceka, neko bolji, zato sto me uvek to pece, ta ista rana, koja me ubija vec danima, a nema dana da ne pomislim na tebe! a te ne znas kako meni srce u samoci zebe kada nema moje jedine... kada nema tebe...

i ubija me pomisao na koga mislis sada, i ubija me to da vise nisam ti nista, da mene nema, da je ostala samo prasina. a malena, veruj mi da se secam svakog poljubca, zagrljaja i osmeha... bila si moja suza i uteha, moja nadanja koja su se ugasila, pa sad sam lutam kroz hodnike vremena, i kroz lavirinte samoce, kao da sam niko i nista, u nadi da cu te tamo naci... jer suze su lile kao  kisa... a i voleo bih ponovo da vidim onu iskru u tvojim ocima, kao da me zelis, kao da zelis da mi nesto kazes, nije mi ni vazno, ni da me slazes, samo da ti cujem glas... a kada bi nam se pogledi spojili, tada bih se osetio kao da letim, ali sada samo se pitam gde smo u ovoj magli nestali...? mala, jedina si kojoj sam rekao volim te, mala, jedina si vredela, a sad molim te zaboravi me! stvarno bi mi lakse bilo da mi kazes da te ne zasluzujem, pa da opet pijan placem...!

Ref:
a malena, da li znas da sam nocima pijan plakao za nama, kad si mi bila najpotrebnija, dok me je gutala tama, da li znas, da sam plakao za nama...?! moj zavrsen je let, moj srusen je svet, moja krila su slomljena... andjele, dalje leti sama...

P.S... prozor,narukvica,klupica,mede, lavic...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Bas su vam bozanstvene ove pesme    Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
Ovo i nije bas ljubavna pesma, moglo bi se reci da je prica.  .  .   Zanima me vase misljenje o njoj.  .  .  
 :D


Htela sa da ispricam svoju pricu.  
Htela sam da me neko razume.  
Pocela da pisem, i onda shvatila da mi je poterbno da je on cuje.  
Da, bio je deo moje price, ali je nije razumeo.   
U svaku rec ovde napisanu sam utkala ljubav.  Nisam se oslonila na osecajne reci, jer kad sam ih
govorila nije zeleo da ih cuje, nisu se pokazale kao cvrst oslonac.  
Pisacu prostim recima, ali svaka od njih odise ljubavlju, ove reci secaju na nas.  .  .  
Dakle, pisem Tebi, pronacices se sam, znaces da je ovo za Tebe.  .  .  
 
Prvo bih volela da Ti postavim neka pitanja, i ako znam da odgovore mozda, necu dobiti.  .  .  
Gde sam pogresila? Zasto si dozvolio da pogresim? Gde si bio dok sam padala? Jesam li te uvredila, izdala?
Jesi li me voleo?
 
Opet kazem, ne znam da li cu ikada saznati odgovore na ova pitanja, ne znam da li cu te ikada videti, ne znam da li cu voleti, i zeleti, onim istim zarom kojim sam tebe volela.  .  .   Ne znam.  .  
 
Da li ovo ima smisla? Zasto sebe podsecam, povredjujem, zasto se vracam tamo gde me odavno nema?.  .  .   Tamo gde mi je bilo mesto, zasto pokusavam da vratim se u tvoj um, i srce?
 
Zasto cutis??? ODGOVORI MI!!!
Neka mi neko odgovori!!!!! Zasto tragam za izgubljenim, zasto guram u prazno? Zasto se secam proslih dana?
 
Eh ti dani.  .  .   Secas li se tih dana? Secas li se naseg prvog poljupca, dodira? Nase prve svadje? Ljubav, ljubav je vladala nama, ja sam prvi put volela tako jako, svom silom i svakim atomom svog bica, ti si mi pruzao neizmernu ljubav, bio si mi oslonac.  .  .   Stalno si govorio kako volis moju kosu, moj osmeh, ljubio me u celo, i gledao me zelenim ocima, koje su govorile: "Zelim te".  .  .   Imao si cudan pogled, nekako simpaticno ludacki, ako bi nesto pogresila, pogledao bi me bistro i reko :" Nemoj da pravis gluposti".  .  .   Bio si strasno ljubomoran, nekad sam te prekoravala zbog toga, i ako mi je bilo drago, jer u tim trenucima sam znala kolko ti je stalo, koliko me trebas.  .  .   Secas li se one noci, ispunjene dodirima, poljubcima, tvoja hladna ruka, na mojim golim ledjima, drhtala sam, tako sam te jako zelela, a opet je postajao strah, sumnja da mozda gresim.  .  .   Ali bila sam tvoja.  .  .  .   I nikada nisam bila srecnija, nikad se nisam osecala voljenijom, lepsom, vrednijom.  .  .   Ah volela sam, i htela sam da citav svet to zna, da svi vide tu blesavu, nasmejanu curicu, da shvate da je voljena.  .  .  
a onda se sve zavrsilo, ne secam se tacno kako je bilo.  .  .  .   Znam da je bio ponedeljak, lezala sam u postelji, pod jakom temperaturom, telefon je zazvonio.  .  .   Tvoj poziv na mene je delovao kao lek, kao blagoslov.  .  .   Javila sam se, a ti si samo uzdahnuo, znala sam da nesto nije uredu, onda si me nazvao punim imenom, hladno, poslovno, otudjeno, znala sam.  .  .   Moras da odes, znala sam da je tako bolje za tebe, znala sam da ce taj dan doci, ali me je bolelo.  .  .   Djavolski me je bolelo, gorelo je u dubini duse, grebalo, zelelo da izadje, bol me je satrla.  .  .   Naredila sam srcu da ucuti, dusi da ne boli, resila da idem dalje, da se ne osvrcem, zakopala sam srce duboko u grudni kos.  .  .   Zaboravila sam, prebolela.  .  .   Uspela sam.  .   Jesam!
Hhh
Imam samo jos jedno pitanje: " Jesam li?"
 
By AlonElla
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Prijateljstvo je jedna duša što živi u dva tijela.

Zodijak
Pol Žena
Poruke 106
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.127
Arsen Dedic
PONOVO TI GOVORIM LJUBAVI MOJA


Ponovo ti govorim ljubavi moja
poslije putovanja i svog zivota pusta,
ljubavnu pjesmu ponovo ti pisem
poslije pjesama iskustva.

Ponovo ti govorim ljubavi moja
onaj kom je bilo premalo da voli
ponovo je ovdje pred vratima tvojim
i ponovo spreman da te moli.

Ponovo ti govorim ljubavi moja
poceo sam sjajno da ponizavam i grijesim
gotovo pri kraju i gotovo mrtvac
na pocetku tu sam da se tjesim.

Ponovo ti govorim ljubavi moja
na obratnom putu pretvorenim u tamu
poslije sedam mora i vlastite zemlje
dosao sam umrijet u tvom stanu.

Ponovo ti govorim ljubavi moja
negdje sam vec bio, sad ostavljam sve to
da ti poslije srece, hrabrosti i znanja
da ti poslije svijeta vratim tvoje mjesto.

Ponovo ti govorim ljubavi moja
poslije loseg drustva, vina, nocas stojim
sam pred tvojim licem spreman da ti kazem
kao prvi puta opet: Ja te volim!
IP sačuvana
social share
Postoji samo jedna sreća u životu, a ona se sastoji u tome da čovjek voli i da bude voljen.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 30 31 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 22:41:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.118 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.