Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 16 17 19 20 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najekstremniji navijaci,najjace grupe,huligani,incidenti....  (Pročitano 103179 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sto ti mene pites koliko sam ih ja zaklao?Pa jer to mera hrabrosti ili hoces da ti odgovorim pa da se ti nadovezes kako si ti klao???Sta se mangupiras ovde preko neta?Posto si ti opasan reci za koga navijas da ti ja nesto objasni posto ti turcin analiziras moju grupu i pricas da smo picke???Evo moderator je dao lepo predlog da se nadjemo da razjasnimo stvari rukama sto je najpametnije.Znaci svaki mali turski mis kao ti moze da glumi ludilo ovde a na ulici kad bi te pogledo spustio bi pogled i otisao u rupicu kao svaki mali mis.Tako bi mi bilo zadovoljstvo tebe da kastriram da nemas pojma.Dokle ces da se krijes iza tog ekrancica i da pljujes direktno srbe i njihove navijace magarce glupi???
Odgovor za don keno:Mojne ti da mi pricas o ponosu znaci kad te molim!!!Kad smo bili na utakmici Cukaricki-RAD ustvari kad smo se vracali posle negde na banovom brdu moj ortak se naravno izdvojio iz ekipe da ide kuci i njega samog su u nekom parku sacekali likovi(njih 10-tak)i odvalili ga od zivota ztanglama itd.Decko je jedva ostao ziv i duze vreme je bio u komi,a takvih slucajeva ima milion!Zato nemoj keve ti da mi pricas o ponosu!!!Sto se MAJICA tice niko od nas nije ponosan na to sto su pojedinci uradili i ne mogu da ti izrazim koliko mi je zao tog decka.Znaci stvarno katastrofa bilo ne ponovilo se nemam reci.Inace ja sam decko sa vozdovca,moj extra ortak je INVALID i druzim se sa barem 5 navijaca vozdovca,a da ti ne pricam o tome da znam decka koji je sa bojanom isao u osnovnu skolu.       

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

KULTRAUSCH_UF.JPG
(86.61 KB, 700x492)
OPET_TUCA.JPG
(90.92 KB, 562x359)
RAD_CZ_99_00_1.JPG
(71.01 KB, 591x383)
RAD_HAJDUK_02_03__3.JPG
(56.25 KB, 582x383)
RAD_HAJDUK_02_03__7.JPG
(65.06 KB, 575x374)
RAD_VOSA_94_95.JPG
(45.82 KB, 594x382)
TUCA_4.JPG
(70.29 KB, 580x382)
VITEZ.JPG
(74.98 KB, 571x382)
index[8].jpg
(28.59 KB, 410x304)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 40
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
ha ha ti decko nisi normalan.pa parmini boys-i su jedni od najludjih grupa u it. pogotovo njihova extremna grupa~a~.koja broji negde oko 100 clanova!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC 
ha ha ti decko nisi normalan.pa parmini boys-i su jedni od najludjih grupa u it. pogotovo njihova extremna grupa~a~.koja broji negde oko 100 clanova!!!

kome se obracas? koristi edit
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 40
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
uuuuuu edit.pa kazem ovo svima i sta ima da me ispravljas!nalaze se na curvi nord,sector a!skoro svi clanovi imaju policijski dosije a ima i difidata!oni ne nose nikakva klubska obelezja sem jedne bele zastave sa crnim krstom na kojoj pise A.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC 
ha ha ti decko nisi normalan.

ako je ovo obracanje svima onda  Smile


neka modovi razmisle o gasenju ove teme jer je odavno skrenuto s iste...
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 40
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
ha ha skrenuto!pa sta je covek skrenuto jel ja treba da uzmem neku knjigu i da pricam kako je osnovan propali cucb!kazem ti,nije ovo tema za tebe a ako je moderatori ugase bice nova i bolja!u ovoj temi se treba pisati o licnim iskustvima i dogadjajima!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
Brate ovako, i ako se pisu licna iskustva, ti onda nemas sta da trazis ovde nisi nikad bio na Parminoj tekmi.
Cak i ako si bio ne znas nikog od te "ekipe" o kojoj mozes da cujes na netu, to bi bilo kao kad bi se ja lozio na Bulogne Boyse znam da tamo ima par srba i da pricam po nasim saitovma kako smo najjaci najjludji itd..

Ne poznajes ni jednog vodju, nisi nikad snekim pivo popio od tih boysa, pa da pitas i navijace Fk Radnickog Iz Nisa, ima onaj pavke ovde on ce reci da su najjaci u gradu e a da ja ne poznajem nasu ekipu Nislija ja bi mozda mislio da je tako.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 40
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
ha ha mnogo smesno brate,e pa vidis ja se ne palim!ja jesam član boys-a!pivo isključivo ne pijem!a što se tiče tih vaših cigana iz niša!mene bi bilo sramota da navijam za klub iz drugog grada!medjutim ima toga svuda i ovde i u it. i po cemu ste najjači?!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Citat
skoro svi clanovi imaju policijski dosije
mora da sam sve ove godine ziveo u neznanju kad nisam znao da bi bio lud,moras imati dosije... Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 40
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
i covek ko je pricao da smo najaci,tebi se prividja ili si duvao vutru!mrly.ha mora imath policijski dosije ipak si ziveo u neznanju!sto kao ti si lud i imas polic. dosije?belgrade.p.s.znas li ti nekog ludog a da nema dosije?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 16 17 19 20 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 1.202 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.