Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:58:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najbogatija Srpkinja ne ulaže ovde  (Pročitano 17053 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
САД је у рату са Реп. Србијом, држављанин САД-а би да помаже Србе?  Smile

Stvarno jako cudno, mislim opet da je zena malo vise pomogla Srbe i Srbiju od tebe  Smile

Citat
Uskoro opet dolazim u Beograd na proslavu 40 godina od mature. Srećna sam zbog toga. Tada ću se priključiti akciji da milion Srba iz dijaspore daje po jedan evro mesečno za izgradnju kuća i stanova za izbeglice, samohrane majke, odbdaništa i bolnice, otkrila je Rebeka Mekdonald.

Citat
Za doprinos razvoju srpske kolonije u Kanadi naša sagovornica je dobila Orden Svetog Save. “Pomažem Srpsku zajednicu u Kanadi uvek kada me zove, finansiram neke organizacije i njihove programe. Podigla sam crkvu, jer mi je majka Ljubica u jednom trenutku rekla: „Ubavka, vidim da pomažeš naš narod, ali to nije dovoljno!“
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.168
mob
HTC One
Citat
Najbogatija Srpkinja ne ulaže ovde

Zato i jeste najbogatija.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Apple 
Sasvim je zena u pravu ,u Srbiji bi to bile izgubljene pare ,previse nekih poreza i ljudi da se plati nista ne funkcionise brzo i samo od sebe kako treba, svud i stalno su neki zastoji ,neka papirologija ,
Svi ti obecavaju jedno i svi kasne sa isporukom i datumima ,uopste nemaju kazne koje ocenjuju produktivnost i datum isporuke ili zavrsetka gradnje ,sve se odugovlaci i jednom kad pocnes da radis sa nekim uopste ti ne daju redovne i detaljne izvestaje ,stalno moras da juris budale .

Moras sve do detalja da napises na papiru i da ih nateras da potpisu i onda stalno moras da ih podsecas .

To su ozbiljne stvari ,zasto bi bilo ko isao u biznis sa nekim ko nije likvidan ,duguje bankama i stalno posluje sa gubitcima . Samo budala moze da investira u takav posao .

Ukoliko te pravno neko tuzi ,nije kao u drugom delu sveta da se pitanje mora resi maksimalno za 3 meseca
nego moze da se odugovlaci godinama ,oni te vezu sa pravnim postupkom i onda te cede do smrti i nista se tu ne resava samo se prepisuju zalbe .  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
Zabole je njena pička američka da ulaže ovde ....

jel u necemu pogresila?

zasto bi ulagala u bure bez dna koje je ogrezlo u korupciji? da se bavi humatiranim poslom moze i bez da sklapa multimilionerske ugovore..

ova zena sigurna sam, bolje nego vecina ljudi sagledava sta je prava slika Srbije.. i uopste nema veze sad ona prica "najbolje znate iz dijaspore sta treba Srbiji i imate sva resenja za nase probleme", to ne pije vodu ovaj put jer je ova stvarno u uhvatila boga za muda pa sigurno dobro zna o cemu prica  Smile

a sto se teksta tice ne znam koliko je bas to sve tako kao sto je ispricala vezano za spremnost za diplomatske sastanke i zanimanje za obe zemlje.. ako je bar i pola istina, onda smo mi stvarno otisli u kurac na svim nivoima..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.168
Zabole je njena pička američka da ulaže ovde ....

jel u necemu pogresila?

zasto bi ulagala u bure bez dna koje je ogrezlo u korupciji? da se bavi humatiranim poslom moze i bez da sklapa multimilionerske ugovore..

ova zena sigurna sam, bolje nego vecina ljudi sagledava sta je prava slika Srbije.. i uopste nema veze sad ona prica "najbolje znate iz dijaspore sta treba Srbiji i imate sva resenja za nase probleme", to ne pije vodu ovaj put jer je ova stvarno u uhvatila boga za muda pa sigurno dobro zna o cemu prica  Smile

a sto se teksta tice ne znam koliko je bas to sve tako kao sto je ispricala vezano za spremnost za diplomatske sastanke i zanimanje za obe zemlje.. ako je bar i pola istina, onda smo mi stvarno otisli u kurac na svim nivoima..

Kao neko ko zivi u Kanadi mogu samo da potvrdim ovo sto je Munka rekla
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Citat
a sto se teksta tice ne znam koliko je bas to sve tako kao sto je ispricala vezano za spremnost za diplomatske sastanke i zanimanje za obe zemlje.. ako je bar i pola istina, onda smo mi stvarno otisli u kurac na svim nivoima..

IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
pa jebote ne mogu da verujem da je htela da napravi kontakte za ministra a da niko odavde nije bio spreman za diplomatsku saradnju.. mislim to mi je malo ono.. proseravanje ..

ili kazem, prosto mi jesmo tolika banana da nas treba opasati zidom od 10 metara
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
pa jebote ne mogu da verujem da je htela da napravi kontakte za ministra a da niko odavde nije bio spreman za diplomatsku saradnju.. mislim to mi je malo ono.. proseravanje ..

ili kazem, prosto mi jesmo tolika banana da nas treba opasati zidom od 10 metara

Pa kad pogledas recimo jednog Palmu ili Velju, sta ocekivati od drugih a verovatno se proculo da je doticna alergicna kad se spomene "a koliki je moj deo" pa su je jednostavno iskulirali jer vide da nemaju koristi, mislim, sto bi se cimali bez veze kad to ne dobija izbore vec izbori se dobijaju parolama koje je suvisno navoditi  Smile
A cuo sam osim ove gospodje jos nekih slicnih stvari sto se tice "biznisa" dijaspore i Srbije (kao i recimo primer onog Maglice al to je Hrvatska, gde je izgleda dosta slicno kao i sa Srbijom)
« Poslednja izmena: 12. Maj 2012, 23:51:49 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.168
Da nece mozda da joj se napravi spomenik u Beogradu zato sto je najbogatija Srpkinja? Iskreno me zabole i za nju i za sve ostale momke i devojke iz inostranstva, koji dodju ovde samo da bi se prokurcili, jer ih tamo niko ne jebe 2%. 90% gastarbajtera koje znam dolaze ovde samo da bi pokazali ljudima da su kupili nova kola i da mogu da priuste skupe krpice, tj. citav svoj zivot rmbace da bi izlecili komplekse iz mladosti. Samim tim im je i sistem vrednosti poremecen. Ako su vec otisli tamo, neka tamo i ostanu. Bolje je i za nas i za drzavu u kojoj se nadju da se adaptiraju na lokalni nacin zivota i da se ostave malogradjanskih kompleksa. Nikom ovde nije potrebno njihovo lazno sazaljenje i milostinja.
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
skupi par hiljada potpisa i mozes da das predlog u opstinu, a opstina dalje da da predlog Vladi Srbije da se zabrani povratak svim Srbima iz dijaspore, da ih vracaju sa granice i da im oduzimaju stecenu imovinu (kola, cipele, nakit i iPhone 4s) na granicama da ne bi mogli da nabijaju komplekse Srbima koji studiraju 20 godina i zive sa mamom do sezdesete godine  Smile  Smile

napisala sam Ipod 4s  Smile

« Poslednja izmena: 13. Maj 2012, 00:07:32 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:58:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.