Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:31:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 78 79
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najave albuma i ostale mjuza stvarcice  (Pročitano 324212 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Млађа сестра Мајли Сајрус осваја музичку сцену


Седамнаестогодишња Ноа Сајрус објавила је сингл "Stay Together", а за ту нумеру снимила је и спот, који је за дaн достигао више од милион прегледа на „Јутјубу“.

Нумера Stay Together се нашла на њеном дебитантском албуму "NC-17", који представља њене иницијале и број година.

Осим песме Stay Together, млада Сајрусова је већ објавила две нумере са свог првог албума – Almost Famous и Make Me (Cry), коју је снимила у сарадњи са Лабринтом.



https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=uy3KFOykGQc
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Београдска група „Трње“ представља „Бес у Београду“


Панк-рок састав из Београда „Трње“ објавио је свој први студијски албум „Бес у Београду“.

Бенд „Трње“ је након освојене награде публике на Београдском ауторском рок фестивалу 2015. године наступао на рок фестивалима широм Србије, а затим су снимили и свој дебитантски албум у рокерском студију „Машина 23“.

Бенд сада чине Иван Ивановски и Игор Пашалић (гитаре), Марко Илић (бубањ) и Лука Рашковић (вокал и бас).

Њихове досада објављене песме су већ пронашле своје место на музичким листама радио-станица: Кажи ми кажи на текст Јована Јовановића Змаја, за коју је снимљен и спот, као и Обори ме са ногу.

Осим тих нумера, на албуму Бес у Београду налази се и седам нових песама.

Аранжмане, текстове и музику за цео албум потписују Саша Оташевић, Владимир Бејин и Лука Рашковић, са изузетком песме Пробуди се за чији текст је заслужан Алекса Челап.



https://www.youtube.com/watch?v=lcFOcjBuMiE
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Шакира најавила нови албум


Популарна Колумбијка Шакира открила је да њено ново студијско издање "El Dorado" стиже 26. маја.

Недавно је на Твитеру најавила да информације о новом албуму стижу веома брзо, а сада је путем исте друштвене мреже открила прецизан датум.

Реч је о њеном 11. албуму који је назвала El Doradо, а сазнали смо и како ће изгледати омот тог издања.

Шакира је на молбе обожавaлаца открила и листу нових песама, које се придружују већ објављеним снингловима La Bicicleta, Chantaje и најновијем Me Enamoré.

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
„Салонац“ нови сингл групе „Артан Лили“


Новим синглом „Салонац“ београдски састав „Артан Лили“ недвосмислено критикује апатију у коју је друштво у Србији запало.

Енергична нојз-поп четворка даје бритки и јасни пресек ситуације у којој се млади данас налазе.

Идеју настанка нове песме објасио је фронтмен групе Бојан Слачала: „Свако од нас има нешто што га заболи, али изгледа ништа не заболи толико као критика сопствених редова. То није ни пријатно ни једноставно, али је неопходно чинити. Изгледа да је висок степен идентификације са овом тематиком, што је само показатељ да смо дирнули у срж проблема. Као што добро знате, наша уметничка дужност је да реагујемо и утичемо позитивно на решавање проблема.“

Режија видео-спота Салонац још једном је поверена Миодрагу Цицовићу, а нова песма групе „Артан Лили“ наћи ће се на њиховом албуму Њу дил (New Deal), који се очекује до краја године у издању дискографске куће „Лeмпшејд медија“.

„Артан Лили“ богату концертну активност током овог месеца започиње у Суботици, а већ сутрадан су учесници на „Бир фесту“ у Загребу, као и 27. маја на фестивалу „Си стар“ у Умагу.



https://www.youtube.com/watch?v=U5W59mM5j5Q

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Pepersi objavili spot za pesmu sa novog albuma


Bend Red Hot Chili Peppers objavili su spot za pesmu "Goodbye Angels" sa njihovom poslednjeg albuma "The Getaway".

 Spot je režirala Torana Sigurdadotir, poznatija kao TOTA, a u njemu glumi glumica Klara Kristina, napoznatija po ulozi u filmu "Love".
 
Deo spota sniman je na koncertu koji je bend održao u Atlanti.



https://www.youtube.com/watch?v=txTqtm58AqM
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Сингл "Heroes" најављује деби албум састава "Cassidy's Brewery"


Београдски састав "Cassidy's Brewery" представио је први сингл са предстојећег дебитантског албума. У питању је нумера "Heroes", за коју је објављен и видео-спот.

Зачетници ирског панка на овим просторима објавили су прву од укупно 11 песама које ће се наћи на званичном издању.

Сингл Heroes динамично прати авантуру шкотског јунака Вилијама Воласа и његов сусрет са митским ратником Фином Мекулом, те на сатиричан и комичан начин представља разлоге за подизање шкотског устанка.

Песма је снимљена у студију „Блејз“ (Blaze), а продукцију је потписао Милош Михајловић. За видео-материјал су се побринули Момчило Стојковић и Андријана Крчмар.

Чланови шесточланe групе су потврдили да би комплетан албум требало да буде представљен ускоро.


https://www.youtube.com/watch?v=M8N99TqJ2zw
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
После дуге паузе "Hurts" кренуо у напад на топ-листе


Најављена као „прослава индивидуалности“, песма "Beautiful Ones" стигла је на музичке сервисе доносећи са собом препознатљиви синт-поп звук групе "Hurts".

Нова песма двојца "Hurts" бави се темама љубави и мржње, лепоте и суровости, које се преиспитују кроз ову нумеру укорењену колико у интригама, толико и у емпатији, наводе британски музичари описујући своју нову нумеру.

Бруталне слике обележиле су спот за ову плесну химну коју, како предвиђају музички познаваоци, публика неће моћи да избацити из главе тако лако.

Нова песма први је материјал који су популарни Британци објавили након што су 2015. године објавили албум Surrender.

Обожаваоци верују да је то сигуран знак да ускоро стиже још нових песама.


https://www.youtube.com/watch?v=LmVAaID4H7w
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
"DNCE" има нови хит


После глобалног успеха који су остварили дебитантским хит синглом "Cake By the Ocean", а затим и првим албумом "DNCE", објављеним крајем прошле године, група "DNCE" спремна је за нове походе. Припремили су поп посластицу "Kissing Strangers".

Иза продукције сингла стоји шведски двојац Метмен и Робин, који су већ сарађивали са групом "DNCE" на њиховом дебитантском албуму (песме Cake By the Ocean, Naked, Good Day). Момцима је помогла и Ники Минаж, која репује у песми.

"DNCE" су такође открили да спот за песму стиже врло ускоро. У на кратком исечку од 30 секунди, који је група објавила на свом каналу на Јутјубу, појављује се и пас Даг д Паг, тренутна сензација са интернета.

Сингл Kissing Strangers доступан је у Србији преко музичких сервиса Дизер и Гугл плеј.



https://www.youtube.com/watch?v=myaN5jTh79o
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
Novo!!!
« Poslednja izmena: 14. Dec 2019, 03:11:50 od rock out »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
Novi video singl beogradske grupe Grešnici:

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 78 79
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:31:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.