Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 09:12:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 76 77 79 80
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najave albuma i ostale mjuza stvarcice  (Pročitano 324888 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Трудна Натали Портман у споту Џејмса Блејка


Црно-бели спот за нумеру Џејмса Блејка "My Willing Heart" снимљен је непосредно пре порођаја глумице Натали Портман, која је главна звезда тог видео-снимка.

Британац Џејмс Блејк објавио је спот за песму са свог прошлогодишњег албума The Colour of Anything.

Спот који је режирала Ана Роуз Холмер права је ода о мајчинству и трудноћи. У једном тренутку се јасно види померање стомака док се у њему беба рита, а ту су и предивни призори Натали испод воде.

Видео-снимак за My Willing Heart сниман је у Лос Анђелесу непосредно пре него што је глумица родила ћерку.

Блејк тренутно ради на новој музици, а овог лета креће на турнеју по Европи, која укључује и неколико фестивала, пa ће тако наступити пре „Рејдиохеда“ у Италији.



https://www.youtube.com/watch?v=otYHF8jaLjw
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Боб Дилан издао троструки албум


Амерички музичар Боб Дилан данас је издао троструки албум "Triplicate" у којем је обрадио песме Френка Синатре.

Дилан је наставио са обрадом песама 40-их и 50-их година прошлог века као у претходна два албума Shadow in the Night (2015) и Fallen Аngels (2016).

Осим Синатре, Дилан је обрадио песме Why Was I Born Били Холидеј и песму Едит Пјаф Le chevalier de Paris на албуму When the World Was Young, као и нумере Арете Френклин.

Дилан ће у суботу и недељу одржати концерте у Стокхолму, на којима ће представити песме са новог албума.

Музичар (75) ће искористити боравак у Стокхолму да коначно прими своју Нобелову награду за књижевност, пошто није присуствовао церемонији 10. децембра.

Многе Диланове песме обрадио је велики број извођача. Често је кроз песму изражавао бунт против политике и друштвених догми свог времена.

Нобелов комитет је навео да је Дилан награђен за „стварање нових поетских изражаја унутар велике америчке традиције песама“.

Његове најпознатије песме су The Times They are changing, Blowing in the Wind, Like a Rolling Stone и All Along the Watchtower.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Халси поручује „Сад ил' никад“


Млада америчка певачица Халси објавила је сингл "Now Or Never", којим најављује предстојећи албум "Hopeless Fountain Kingdom", а представила је и пратећи спот за песму.

Излазак њеног другог по реду студијског албума заказан је за 2. јун, а од данас је доступан у дигиталној претпродаји путем сервиса „Гугл плеј“.

Продукцију песме потписују Бени Бланко, Кашмир Кет и Хепи Перез.

Халси је за поменути сингл објавила и спот, који такође представља и њен редитељски деби, а режију је радила уз помоћ Синг Ј. Лија.

Халси је већ неко време на музичкој сцени – пажњу је привукла обрадама песама на Јутјубу 2014. године, а затим је издала свој први ЕП Room 93.

Ипак, свој велики пробој доживела је дебитантским албумским издањем Badlands које је светлост дана угледало 2015. године и доживело платинасте тираже.

Синглови са албума – Colors, Ghost и New Americana – освајали су врхове топ-листа свуда по свету.

Издање је доступно у Србији преко музичких сервиса Дизер и Гугл плеј.



https://www.youtube.com/watch?v=kzQTc0-iBX8
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
„Чејнсмокерси“ представили свој први албум


Последњих годину дана, амерички продуцентски двојац „Чејнсмокерс“ убедљиво доминира на светским топ-листама, иако није имао сопствено студијско издање – све досад.

Популарни „Чејнсмокерси“ објавили су свој први албум Memories...Do Not Open, преноси Билборд. Цело издање доступно је за преузимање на Ајтјунсу, а песме се могу преслушати и на Јутјубу.

Претходно су представили неколико синглова са новог албума, као што су Paris, The One и Something Just Like This у сарадњи са групом „Колдплеј“...

Нумера Something Just Like This већ је заузела треће место Билбордове листе „Хот 100“.


https://www.youtube.com/watch?v=fS7OffmLrf0
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Novi album Flitvud Meka izlazi u junu


Američko-britanska bluz-rok grupa Flitvud Mek izdaće u junu novi album ali na njemu neće učestvovati pevačica Stivi Niks.


Gitarista benda Lindzi Bakingem izjavio je da će se album zvati "Lindzi Bakingem/Kristin Mekvi", po njemu i pevačici, i da će imati 10 pesama. Album će biti dostupan od 9. juna, a bend će krenuti na turneju po SAD.
 
U petak će biti izdata pesma "In my world".
 
Bakingem i Mekvi su izjavili da je rad na novom albumu počeo tokom svetske turneje 2014-2015.
 
Osnivači benda, bubnjar Mik Flitvud i basista Džon Mekvi će takodje raditi na albumu, koji će se snimati u istom studiju kao i album "Tusk"(Kljova) iz 1979.
 
S druge strane, Stivi Niks neće učestvovati na novom materijalu jer je već nekoliko godina posvećena solo karijeri.
 
Niks je dugo bila u burnoj ljubavnoj vezi sa Bakingemom, a Kristin i Džon Mekvi su razvedeni. Za to vreme je Flitvud održavao sliku o slozi u bendu.
 
Prethodni album Flitvud Mek je izdao 2003, i na njemu nije bilo Kristin Mekvi.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
„Килерси“ најавили нове песме пред наступ у Новом Саду


Славни амерички рок бенд „Килерс“ у јуну креће на ексклузивну мини-турнеју на којој ће наступити у свега девет градова. Међу њима је и Нови Сад, где ће у оквиру спектакла „Get EXITed“ 5. јула наступити на Петроварадинској тврђави, непосредно пред овогодишњи фестивал „Eгзит“.

Та турнеја једна је од најтраженијих ове године, што доказује експресно распродат концерт у „Хајд парку“ овог јула, за који се цена карте на црном тржишту креће и до вртоглавих 700 евра.

Зато није ни чудо што су творци четири албума на првим местима топ-листа и добитници чак девет престижних награда за најбољи светски рок бенд најавили да ће пети студијски албум бити ускоро завршен, а нове песме први ће чути обожаваоци, и то уживо, већ на овој турнеји.

Брендон Флауерс, фронтмен „Килерса“ (Тhe Killers) потврдио је да албум продуцира Алан Молдер који стоји иза њиховог хит албума Sam's Town, а ту је и Герет „Џекнајф“ Ли, који је радио албуме за имена као што су У2, Роби Вилијамс, „Едиторс“, „Блок парти“ и Тејлор Свифт.

Део овог супертима је и Рајан Тедер из бенда „Ван рипаблик“ (One Republic), који је поред тога што је велики фан Килерса заједно са њима написао неколико хит песама.

Како је рекао Рони Ванучи, бубњар „Килерса“, нови албум ће бити жешћи од претходних, али и помало неистражена територија за њих, па можемо да очекујемо нешто другачији звук.

„Како бити свеж и иновативан као бенд у 2017. питање је које често постављамо. Ми само гурамо у неком правцу, а затим се вратимо и покушамо у другом. Када је свима помало непријатно, знамо да смо на правом путу“, објаснио је Ванучи.

У јануару ове године „Килерси“ су објавили видео-снимак на свом профилу на Твитер на ком се чују чак и неки фанки тактови, али нису хтели да коментаришу да ли је у питању нека од нових нумера или су једноставно необавезно свирали у студију.

Улазнице за овогодишњи спектакл "Get EXITed", где наступају „Килерси“, у продаји су по првим ценама од само 2.990 динара за партер, те 4.990 динара за Фан пит, и 12.000 динара за место на ВИП платформи
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Премијером спота „Љубав на дар“, „Фрајле“ најављују нови албум

Романтична балада Љубав на дар је уједно и први сингл са њиховог истоименог предстојећег албума, који ће бити објављен 27. априла, када ће се ЦД наћи у продаји уз часопис „Глорија“.

Редитељ спота је Филип Филковић.

На албуму ће се наћи 11 потпуно нових песама „Фрајли“ и две обраде, а у раду на албуму су учествовала многа позната имена: Никша Братош, Војислав Аралица, Анте Гело, Алка Вуица, Вана, Лео, Филип Гјуд, Драган Брнас и Федор Боић.

„Фрајле“ иза себе имају неколико хваљених издања – Наш први албум са путовања, А страна љубави, Б страна љубави, Мени требаш ти, као и бројне распродате наступе по целом региону.

Својим наступима освајају срца публике где год се појаве, чему сведоче разне награде: МТВ плеј авард, Оскар популарности, Руњићев галеб, Златна бубамара, Гуд филинг, Хелоу награда за хуманост, као и низ других признања од стране публике, медија, колега и критичара.

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Деби Кендриковог албума "Damn" на „Коачели“


Кендрик Ламар је један од извођача који су наступили пред неколико хиљада посетилаца финалне вечери калифорнијског музичког фестивала „Коачела“. Популарни репер је том приликом први пут извео већину песама са свог новог албума "Damn".

На свом новом студијском издању у трајању од 55 минута, Ламар се осврће како на верске, тако и на актуелне политичке теме.

Осим својих старих нумера, на бини фестивала „Коачела“ представио је нове песме попут DNA, Element, Lust, XXX и God. Свој наступ, како преноси портал Мјузик њуз, окончао је сингловима Humble и Love.

На сцени су му се придружили репери Травис Скот, Скулбој Кју и Фјучер, а на новом албуму се такође могу чути бројне музичке звезде, попут чланова групе "U2" и Ријане.



https://www.youtube.com/watch?v=tvTRZJ-4EyI
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Lejdi Gaga predstavila novu pesmu "The Cure"


Američka zvezda Lejdi Gaga na festivalu "Coachella" u Californiji iznenadila je svoje fanove novom pesmom "The Cure".

 Zanimljivo je da se "The Cure" ne nalazi na njenom nedavno objavljenom albumu "Joanne".
 
"Ljudi, mnogo vas volim. Prošla sam mnogo toga u životu i nagledala se svašta, a vi me svaki put izlečite svojom ljubavlju", poručila je Gaga publici.
 
Nakon premijere njena nova pesma je objavljena na "iTunesu" i već je na listi top 10 u SAD-u.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 76 77 79 80
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 09:12:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.