Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Naj osjecajniji horoskopski znak?  (Pročitano 59517 puta)
11. Jul 2006, 18:44:15
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Sto mislite koji je?

Rak?

Ribe ?

(ovdje mislim i na osobe koje imaju pored Sunca i Mjesec u navedenim znacima,a moze i podznak)
« Poslednja izmena: 01. Nov 2006, 14:53:00 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 858
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Nokia krs
e da meni je sunce u raku, ali je mesec u skorpiji.
Osecajna jesam, sto ne znaci da nema osecajnijih.
IP sačuvana
social share
Gentlemens good morning, ladies good night...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 256
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa slazem se da je Rak jedan od najemotivnijih, ali mozda oni vise tako deluju zato sto otvoreno pokazuju  Smile, u svakom slucaju oni su osobe koje ne mogu da funkcionisu najbolje na ostalim planovima ako je ljubavni ugrozen, to sigurno. Inace, mislim i da osobe kod kojih postoje veliki kontrasti i kontradikcije u natalnoj karti, takodje mogu imati neku stalnu dozu zabrinutosti, haoticnosti, i veelike emotivnosti. Npr. moja drugarica je Vodolija / Devica (jasno vam je koja je to suprotnost), Mesec joj je u Blizancima (znaci ne nesto preterano duboka osecanja), ali ona se uvek rasplace zbog najmanje sitnice, nenormalno je to koliko joj je lako da zaplace u najsmesnijim situacijama... Takodje drugi slucaj - Jarac/Ovan sa Mesecom u Jarcu (znaci u padu), sve drzi u sebi, nikad ne pokazuje apsolutno nista, a trese se i kad gleda glupi pateticni film..... Toliko o tome
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Da,uvjek me cudilo,kako i zasto se lako rasplacu osobe koje nemaju nista u vodenim znacima?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Ribe pa Rakovi pa Bikovi  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 256
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da,uvjek me cudilo,kako i zasto se lako rasplacu osobe koje nemaju nista u vodenim znacima? Smile

Pa verovatno ne mora to da bude najbolji pokazatelj... Ne poznajem osobu koja se vise nervira i pati zbog nebitnih stvari, a u nekom besplatnom tumacenju na netu za svoj horoskop procitala da sam izuzetno neemotivna, hladna, drska osoba, i da bi trebalo ``kad vec nemam emocije`` da ih barem glumim da me drugi ne bi shvatali kao isuvise frigidnu. Samo sam se slatko nasmejala  Smile

I ja bih, barem iz iskustva, rekla da su Device daleko emotivnije od Riba koje tako barem mi se cini samo izgledaju, sa tuznim okicama i zamisljenim pogledom  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 288
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung X430
Definitivno Rak!Moj najbolji drug je Rak,kad je u vezi kao da je u braku,devojka je za njega nesto uzviseno,sveto,prema njoj se ponasa kao prema kraljici sto mnoge ribe znaju da iskoriste pa ga lako vuku za nos!raskid jako tesko podnosi,totalno se povuce u sebe a meni place kao malo dete.
On se ne stidi sto je tako emotivan iako ga ostali zbog toga zezaju,prica mi
sve svoje probleme i jako brzo se vezuje!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 858
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Nokia krs
Taj meni treba!
IP sačuvana
social share
Gentlemens good morning, ladies good night...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
na koji nacin na osecajnost deluje moj slucaj ...
4. januar 1988.
11:45 (pre podne)
Novi Sad

Naime, moj Mesec je u 4. kuci u raku i u opoziciji je sa 10 kucom (u kojoj se nalaze Sunce i Merkur)...?
I kako uopste kombinacije Jarac/Ovan deluje jedna na drugu?

Unapred zahvalan, Milan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Nikad nisam verovala emocijama koje se preterano lako ispoljavaju,kao sto je slucaj kod Raka.Mozda zato sto ih ja ispoljavam uzasno tesko.A to upravo zato sto sam veoma ranjiva i sto ne volim da ljudi to vide i zloupotrebe.

Imala sam dve prijateljice Racice.Vise ih nemam.Jer one su bile emotivne pre svega prema sebi.Ceo svet mora da se vrti oko njihovih emocija i problema.Nikad nisam videla duboko i iskrenu potresenost njihovu zbog tudje boli.Zaplacu za cas.A par sekundi posle pricaju o necem sasvim desetom.Ali u stanju su plakati sve dotle dok ne kupe vasu paznju,posle nije vazno.Ko o cemu ,one o sebi i svojoj emotivnosti.Boze moj najranjivija dusa.No kad su vam potrebni,kad se vasa dusa raspada od bola,imaju nekako uvek preceg posla.Recimo da rucaju sa svojim roditeljima koje vidjaju svaki dan.Ili se mozda naprasno razbole,kad su vam potrebni.I tako ,trista cuda.A o zavisti ,cak i prema meni,ne zelim ni da pricam.Kakva emotivnost.Covek koji ima emocije ,treba da voli i da se raduje tudjoj sreci.Jedna je na svaki moj uspeh i uspeh i srecu drugih prijateljica ,naprasno zavrsavala u krevetu (toboz je dusevni bolesnik)I zapravo Mesec im je bio u Jarcu.Moj je u Lavu u 12 kuci.I ja im ama ,bas nista vise ne verujem,jer sam zakljucila da su im emocije sredstvo kojim manipulisu drugim ljudima.Milsim na njih dve.To ne znaci ,da su moja vrata zatvorena za ljude u znaku Raka.Nisu zatvorena cak ni za njih dve,jednostavno vise nase prijateljstvo nema dimenziju kakvu je imalo.

I ipak ,prednost dajem natalnoj karti ,a ne horoskopskom znaku. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.