Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nađena beživotna tela 4 mladića  (Pročitano 4498 puta)
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
90-te.....

тачно тако...убио их слоба у сарадњи са шуваковићем и амфилохијем Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Chrome 23.0.1271.101
mob
Apple iPhone SE 2020
Kakve veze devedesete imaju sa npr. neispravnim dimnjakom  Smile
Jer.. ako su umrli od trovanja CO, onda znaci da su oni spavali, eventualno se napili a pec pustala dim... te se ugusili na spavanju...  Smile

Covece.. kakva smrt..
« Poslednja izmena: 10. Jan 2013, 12:25:34 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Čuvaj se - pas ujedam!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1155
Zastava Pozarevac
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Samsung neki
za koliko sam samo slučajeva torvanja ugljen-monoksidom čula u zadnje vrijeme....  Smile Smile
Jes' majku mu, i to bas u sred zime.  Smile
IP sačuvana
social share
Kažu da je život kao jednosmerna ulica, moj nekako više liči na kružni tok.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Covece.. kakva smrt..

Bezbolna, mada prerana  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.12
mob
Samsung S8 Plus
kakve veze on ima sa ovim danas?? kad je covek mrtav... u koliko nisi shvatio rekao sam da su se vratile 90-te i da se opet ubijaju ko zecevi kao onda. I da je drzava opet ogromna rupa.

Vrati se odakle si dosao(verovatno forum b92)  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.12
Otac jednog od mladića stradalih u selu Svojnovo: Nije bilo dima, završili su roštiljanje, bili su trezni

Policija je jutros oko 8.30 sati u jednoj kući u ataru sela Svojnovo, opština Paraćin, zatekla beživotna tela četvorice mladića starih između 17 i 20 godina, izjavila je Tanjugu portparol Policijske uprave u Jagodini Gordana Cvetić.



Kuća u kojoj su mladići nađeni

Mladići su pronađeni u vikendici u Svojnovu u vlasništvu Bojana Atanaskovića. Miloša Atanaskovića (1995), Jovana Ilića (1995), Đorđa Marjanovića (1996) i Marka Živkovića (1993), u vikendicu, smeštenu oko 100 metara iznad sela, dovezao je sinoć Milošev otac Bojan kako bi roštiljali i prenoćili tu.

Dvojica od stradalih mladića su u Svojnovo došli kako bi novogodišnje i božićne praznike proveli s porodicama.

- Pošto se od sinoć nisu javljali, došao sam jutros i imao sam šta da vidim. Dvojica su ležala na krevetu, a moj sin je sedeo na stolici do vrata, a jedan dečko je ležao pored njega. Nisam video nikakve povrede na njima. Nije bilo dima u prostoriji. Šporet na drva se sam ugasio - rekao je Bojan Atanasković.

 On je naveo i da im je spremio drva za loženje, ali su upotrebili samo malo.
 - Završili su sa roštiljanjem, a jedan dečko ih je obišao oko šest sati i sve je bilo u redu tada. Nisu pili, bili su trezni - rekao je Atanasković, dodajući da su drugovi često dolazili u vikendicu.

 Komšije i rodbina četvorice mladića iz Svojnova kažu da su svi bili dobri i uzorni momci.  Prema našim informacijama, jedan od njih je učio za sveštenika, a drugi je pohađao birotehničku školu. Ostali mladići su se školovali u Paraćinu.

Nakon obdukcije tela i toksikoloških veštačenja znaće se uzrok smrti četvorice mladića čija su tela nađena jutros oko 8.00 u selu Svojnovo kod Paraćina.

 - Na lice mesta izašli su tužilac i istražni sudija koji je naredio obdukciju tela, kao i toksikološka veštačenja radi utvrđivanja uzroka smrti - izjavio je za agenciju Beta predsednik Višeg suda u Jagodini Dragan Janićijević.

Obdukciju radi obducent iz Beograda Ljubiša Božić, a toksikološke analize, koje će se uraditi u Beogradu, biće gotove za tri do četiri dana. 

Kako "Blic" saznaje, sumnja se da je u pitanju trovanje ugljen-monoksidom, ali nisu isključeni ni drugi uzroci.

Jedna od opcija je da su se mladići ugušili jer je dimnjak bio zapušen, a po drugoj teoriji do tragedije je došlo jer su se otrovali zbog curenja plinske boce.

Meštani Svojnova kažu da svi stradali mladići potiču iz mirnih, domaćinskih kuća i da je isključena mogućnost da je reč o bilo kakvoj sekti ili sumnjivom ponašanju. Celo selo je u šoku zbog nezapamćene tragedije.

Dačić: Nema tragova nasilne smrti

Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da prema prvim izveštajima policije na telima četvorice mladića koji su pronađeni mrtvi u kući u blizini Paraćina nema tragova nasilne smrti. Dačić je rekao da prve indicije ukazuju da su četvorica mladića otrovana gasovima prilikom korišćenja roštiljla, što se tragično završilo.

Sutra Dan žalosti u Paraćinu

Izvršno veće Skupštine opštine Paraćin večeras je donelo odluku da u toj opštini sutra bude dan žalosti zbog tragedije u selu Svojnovu.

Izvor

_________________________________________________________________________________

Tragedija, stvarno tragedija.  Smile

Ja cuh danas i verziju da im je agregat za struju bio ukljucen pa da je od toga, al ko ce ga znati...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Citat
Ja cuh danas i verziju da im je agregat za struju bio ukljucen pa da je od toga, al ko ce ga znati...

Ти агрегати су бучни и диме бре ... не верујем да би ико то ставио у затворену просторију у којој ће боравити ...  Smile

иначе ... стварно трагедија
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Misterija ....  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Chrome 23.0.1271.101
mob
Apple iPhone SE 2020
E, ovo je vec bizarno... Zasto odmah nije nazvala njegove roditelje?  Smile




POSLEDNJA FB PORUKA DEVOJCI: Srce moje, gušim se
CRNA HRONIKA, 06:06, 11.01.2013.Autor: 36 komentara

Umro je dok smo se dopisivali preko Fejsbuka. Pričali smo, a onda mu je odjednom pozlilo, ispričala je Sanja, devojka Miloša Atanaskovića


Umro je oko 19 sati, dok smo se dopisivali preko Fejsbuka. Pričali smo, a onda mu je odjednom pozlilo. Rekao mi je: „Srce moje, gušim se.“ Zatim mu je telefon ispao iz ruku - kroz suze se priseća Sanja, devojka Miloša Atanackovića.

Nazvala ga je, ali se nije javljao. Pomislila je da mu se pokvario mobilni telefon, a onda je narednog jutra čula stravičnu vest. Njene reči potvrđuju rođaci i komšije, koji su došli da porodici izjave saučešće.

Milošev otac, koji je sina sa trojicom drugara našao mrtve u vikendici, slomljen je od bola:

- Joj moj Obiliću. Nasledniče moj. Šta tata da radi sada bez tebe? Koga da volim, koga da ljubim - grleći svoju ćerku vikao je Bojan Atanasković, dok su okupljeni u dvorištu plakali.

Miloševa baka jecajući je dozivala ime svog mrtvog unuka.

- Miloše moj, što mi ode? Kako će baka bez tebe? Kako, Miloše? Uteho moja i ponosu moj. Doći će ti baka uskoro - naricala je nesrećna žena.

Plač se čuo i iz dvorišta kuće Marka Živkovića, koju od Miloševe deli samo ograda. Njih dvojica bili su drugovi od detinjstva.

- Nemojte ništa da me pitate. Ne govorite mi ništa. Pustite da me bol pojede. Da me ubije. Zašto moje dete da ode? Zašto da nas ostavi sad kada je počeo da živi punim plućima - gušeći se u suzama govorila je Markova majka.


Jovanov deda: Bože, zašto nisi mene uzeo?

I u kući nastradalog Jovana Ilića okupili su se rođaci i komšije da izjave saučešće. Jovanovi deda i ujak dočekivali su ih ispred kapije u suzama, dok je brat ćutke stajao u jednom uglu.

- Zašto je moj Jovan morao da ode? Bože, što ne uze mene umesto njega? - govorio je deda nastradalog mladića dok su ga uplakani meštani pridržavali.


Đorđev otac: Bili su nerazdvojni

U kući Đorđa Marjanovića muk. Ona je nekoliko metara niže od Miloševe i Markove kuće. Đorđev otac kaže da su njegov sin, Miloš, Marko i Jovan bili nerazdvojni i da su svake godine išli zajedno u vikendicu.

- Tamo su se provodili i družili.... - šaputao je Đorđev otac, a onda zaćutao i zagledao se u jednu tačku kao da ih se priseća.

- Ne mogu više da pričam.... Izvinite... Moram da sačekam suprugu. Otišla je da identifikuje telo našeg sina - rekao je skrhani čovek i polako ušao u kuću.

M. Dudvarski - M. Veličković

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.