Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Naći "dobru ribu", a nemati "kintu"  (Pročitano 31783 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
negledaj ti na maldju nista

sad ce on da ode  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Niko vas ne tera da trazite takve devojke...Samo toliko.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Ali, da je situacija  strashna-strashna je...U principu sve je vec recheno u prethodnim textovima.Meni je, kao zenskoj osobi, posebno muka kada vidim sta te devojke rade i na koji nachin ''zaradjuju'' i kakvim se stvarima u zivotu zadovoljavaju..Kao sto je i MIlosava (svaka cast na svemu recheno, slazem se u potpunosti), rekla, najvise me nervira taj nedostatak ambicije i potrebe da podignu svoja 'seksi-napickana-utegnuta-u-minicima-na-kojima-su-sati-bili-potrosheni-dupeta i urade nesto SAME od svog zivota..Da same zaradjuju za zivot i imaju svoje parche hleba i parche krova nad glavom.I posle se pitate zasto zene i dalje. posle toliko vekova imaju problem sa inferiornoscu..Zato sto namerno postavljaju sebe u poziciju jadne, nemocne figure kojima je potrebna da ih neko drugi izdrzava!Naravno da i dalje ima muskaraca(Cast izuzecima dragi moji, cveca za vas:flower:) koji misle da su superiorni u odnosu na zene.A zasto?Pa zato sto im one(naravno, ne sve)  priuste tu iluziju da su oni glavni i da sve zavisi od njih.Sta ti je chovek kada okusi moc....I to jos da ih izdrzavaju u materijalnom  smislu!.SVakome od nas je cesto  u zivotu potrebna podrska zbog nekih emocionalnih trosenja, i to je u redu, takvu podrsku je u redu traziti, ali ovo....Materijalna podrska? Zar nije sladje otici u prodavnicu i pokupovati se kao debil od para za koje znas da si ti sam zaradio?Zar nije sladje to nego vecito trckarati kod svog materijalnog zastitnika i slihtati mu se uz rechenice ''dragi, nemam sta da obucem,''(a ormar je pun od poda do vrha),,daj mi one tvoje zlatne kartice,'' posle cega sledi jedno veliko*BLING BLING* vestackim trepavicama.Zar nije bolje sve moci priustiti sam sebi, pa chak i te gluposti koje su NAVODNO potrebne za odrzavanje dobrog izgleda..A kad smo vec kod toga, to je totalna glupost:Zar je za devojke kriterijum za vodjenje rachuna o izlgedu  i sebi fensi(''sexy)garderoba-sto podrazumeva skupocu-, tona sminke i ne znam ni ja sta sve jos?Znam toliko devojaka sa prilicno skromnim budzetom koje izgledaju sasvim pristojno i neguju svoj izgled(pochev od imidza preko licne higijene i tela)...Kako je to naivno razmisljanje!-Pa svako moze(ali svom srecom nece svako), da izbaci grudi u dekolteu do pupka, nabiti se na visoke stikle i izvestaciti se od glave do pete...I onda mi uopste, ali uopste nije jasno zasto se muski zale na to-Njima niko nije prislonio pistolj na glavu i rekao:,,sad  ces ti da budes sa njom i davaces joj novac kad god joj se prohte''...Ajde jos i nekako da shvatim da hocete takve izvestachene  lepotice kao stancovane sto ih ima na tone samo na svakom koraku..Kad je vec tako onda nadjite neku takvu sa barem malo, malo mozga u glavi(ako je to uopste moguce)...Sto se prezivljavanja tiche, to nije izgovor uopste....Devojke koje ja znam, a koje idu u tom smeru uopste nisu u teskoj  materijalnoj/finansijskoj ili kakvoj vec poziciji vec su samo plitke, glupe i lenje da bilo sta  naprave od svog zivota...Same...Ne zelim da pravim stereotipe, ali pretpostavljam da je velika vecina takva...Kolike su shanse da ces naci neku, hajde da je nazovem, sponzorushom, koja je pametna, obrazovana i naklonjena nekim lepim i manje materijalnim stvarima kao npr. umetnosti?Ma dajte...
Mrzim sto sam se ovoliko raspisala, ali mnogo sam besna!Mnogo me nerviraju ovakve teme, a pogotovu MUSKARCI koji se zale na sve to...I'm pissed off... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
LG Nexus 5
Sta podrazumevaju reci "dobra riba?"
Za mene je to "onakva kombinacija" za jedno vece, eventualno dva....
U tom slucaju, nije tesko izdvojiti malo kinte sa strane i smisliti zvaku....
Bolje bi bilo da se postavi pitanje : "Kako naci dobru devojku?" - takva sigurno nece traziti da njen baja fura besnu limuzinu po gradu i izlazi iskljucivo u F6 itd....Zar ne?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Sta podrazumevaju reci "dobra riba?"
Za mene je to "onakva kombinacija" za jedno vece, eventualno dva....
U tom slucaju, nije tesko izdvojiti malo kinte sa strane i smisliti zvaku....
Bolje bi bilo da se postavi pitanje : "Kako naci dobru devojku?" - takva sigurno nece traziti da njen baja fura besnu limuzinu po gradu i izlazi iskljucivo u F6 itd....Zar ne?

Ovde se, po svemu sudeci, trazi  ''dobra riba'' u smislu rechi da izgleda dobro, a ne-nazalost-dobra devojka...Tvoje pitanje je sasvim na mestu, ali izgleda da je vecina muske populacije danas zaokupirana ovim prvim problemom koji se jako lako moze izbeci...Kako mrzim takve stvari... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.00
mob
Apple iPhone SE 2020
A, ja sad moram da se umesam.. ako si ti zadovljna svojim zivotom, sta te briga sta sponzoruse rade...
Mislim, njih i onako ceka sjajna sudbina: troje dece, muz koji ih tuce, zivot domacice i rak koze zbog solarijuma Smile
Odavno sam digla ruke od analiziranja takvih pojava... Tu su, ionako, samo da muskarci lupe glavom i nauce se pameti Smiley


Ako nisi zadovoljna svojim zivotom, promeni ga... Zestiti se zbog perifernih pojava je uzaludno gubljenje snage koju bi mogla da upotrebis na ispravljanje stvari kojima nisi zadovoljna ... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


dubine plavog beskraja su moj dom

Zodijak
Pol Žena
Poruke 83
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
To je idealna devojka za svakog muskarca. Ja sam imao srecu da upoznam takvih par devojaka i budem sa njima u vezi ali kao po mom dobrom obicaju sve veze se prekidaju sta cu tako mi kako mi je to mi je sto mi je. Bar se nezalim Smiley .

Ljubav nekosta i to je ono najvaznije kod toga, samo pstoji jedna problem, naci devojku koja tako razislja i koja je sprema boriti se da napravite nesto zajednicko u zivotu iako ste npr u nezavidnoj finansiskoj situaciji. Mnogo "ljudi" ispo 30 god neshvata u kom vremenu zivimo jer to nisu ni osetili, neznaju za krizu jer kako rece sf mama i tata im nadju za dzeparac i to im je dosta. Neko od nas sazre u 30 neko u 25 neko u 15 godina a neko nikad. Treba se boriti i teziti ka necemu, u ovo vreme jbg tesko je ali mora tako da bude ako se nema neki oslonac na pocetku. Bilo sta bilo gde treba otici, pokusati, jos ako si sa osobom koja te podrzava i krene sa tobom, nema vece srece uz to napraviti uspeh makar i mali.
Eh, Mladjo, pa koliko god da si prosao u svom zivotu i od tih 15 godina, ne mozes sazreti tada nikako, jer ti organizam, pa ni mozak ne mogu tada jos uvek ne funkcionisu kao u zrelijim godinama. Mozes imati iskustva, ali zrelost nikako, bar ne tada.

A sto se tice ove teme...
Hm, pa o tome se mogu prepredati bajke i bajkice i tome nikada ne bi dosao kraj, jer od kad postoji muskarac i zena, te price ce se uvek voditi, jer se nikada, ama bas nikada necemo uklopiti u istu, iz razloga sto nas je dragi Bog takve stvorio... Razlicite!
« Poslednja izmena: 30. Nov 2005, 13:53:56 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 2087
Zastava Beograd
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola PEBL
Vervatno ce te mi se smejati nije bitno... Za ljubav nisu potrebne pare!
Da, ima devojaka kojima je bitna samo kinta i one povrshinske stvari, i isto tako ima likova kojima je vazno da imaju "dobru" cicu pored sebe. Rupa nadje zakrpu...
I gde je tu ljubav?!
Ali te stvari, takve ljude, chine srecnim, to je njihov izbor i to je OK...
Mislim da se svaka "sponzorusha" provali posle pete rechenice, a i ako vi  ne shvatite da je ona sponzorusha, ona skapira da vi ne mozete da joj "pruzite" ono shto ona ochekuje i pricha se, barem shto se nje tiche, zavrshava.
Pitam se, dokle ce se nashi ljudi (i mushkarci i zene) vaditi na ovu NEMOGUCU zemlju Srbiju za sve svoje neuspehe?! Chinjenica je da se teshko zivi, a kukanje nishta ne poboljshava! Ja ne mogu da shvatim, da zdrav, prav mushkarac moze sebi da dozvoli da ga mama i tata izdrzavaju! Priche da posla nema su smeshne! Posla ima, raznih... ako nishta drugo, uvek ima nekog fizikalisanja... Ali lakshe je sedeti i kukati, nego mrdnuti svoju cenjenu pozadinu i raditi, bili shta, za pochetak... ko radi, UVEK napreduje.
Ako se dvoje vole, njima nije problem da odu u park, sednu na neku klupicu i podele flajku kisele vode! Druga je stvar shto se nash mushkarac ne oseca kao "mushkarac" u tom sluchaju, ali to je njegov hendikep!
Pokloni... pokloni su paznja! Poklon moze biti i buket ubranog cveca, i verujem da ce izazvati veci osmeh na licu od necheg shto koshta ne znam ni ja koliko....
Opet se vracamo na isto pitanje... Shta trazite momci? I zashto sedite i chekate da vam "dobra riba" padne sa neba?  Smile

(Nadam se da nikoga nisam uvredila, nije mi to bila namera!  Smile )
IP sačuvana
social share
Zato cuti, shta ce rechi kada ochi govore...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 288
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung X430
Pa sad...jbg,nismo bas sve takve!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 2087
Zastava Beograd
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola PEBL
kakve?
IP sačuvana
social share
Zato cuti, shta ce rechi kada ochi govore...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.