Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Naći "dobru ribu", a nemati "kintu"  (Pročitano 31835 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
Ili to, ili mnogi nemaju herca da pridju ,jer se plase da nisu dovoljno bogati,sposobni  ili nesto trece da bi bili sa njima...jednostavno, nesigurnost....a mozda je to bas "ona" koja bi bila prava za nekoga.
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
 Smile ...A,*PRAVA* ce traziti samo toplo srce! Vredi pokusati! Drzim vam fige u osporavanju moje gore navedene teorije o vecini danasnjih devojaka Smile
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15
Ovako objasnjenje [teorija po Milosavi] procitav, momentalno sam se razocarao.
Nikada nisam gajio idealisticke poglede na "stvar" ali postoji li tu mozda - zajednicka precutna igra/dogovor?
Muskarac voli tu ulogu mocnog lika koji resava probleme. Ne voli povredjivanje sujete i povlacenje za nos, ali
u sustini - posveceno samo jednom [njemu] svaki manevar mu je prihvatljiv.
Sa druge strane - zahvaljujem na ovom iskustvenom objasnjenju.
Ne volim "generalizaciju" tipa - zene volim ali im uopste ne verujem. Medjutim, nema se kud Smiley
Kao macke. Samo sto macke ne volim.
IP sačuvana
social share
Bravure na dnevnoj bazi... !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
U principu ako nekoga volis i u ozbiljnoj vezi si sa njim to treba da postoji poverenje. Jer ako ga nema nije to to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
Eh,da,...Nisam ja postavljala teorije napamet,samo sam napisala deo necega sto zene u danasnje vreme rade! I meni je muka od tih prenemaganja,ali nisam ja kriva sto su neke mame ucile svoje kcerkice da gledaju sebe(misleci,valjda,da ce im pomoci da im se ne ponovi njihova sudbina nekih razocarenja u zivotu) i da imaju takva shvatanja. Pa,i sama sam nekolicini njih govorila:Draga moja,kako ti ocekujes da nadjes zgodnog,lepog,pametnog,bogatog,sarmantnog lika sa *pedigreom*,koji ce da gleda samo u tebe,kad ni tvoja pozicija nije ni blizu toga sto trazis i ocekujes?! Naravno,bledo me pogledaju,naljute se,a ja sebi sve po spisku sto sam se pravila pametna,kad ionako nema sanse da objasnim nekome nesto ako ima takve tripove!!! Doduse,nekome je lakse traziti bogatog muza,nego podici dupe i uraditi nesto sa svojim zivotom,pa onda mirne duse traziti *KLIK* neopterecena zemaljskim stvarima poput novca!
Svako ima pravo na svoj izbor,ja sam samo javno napisala nesto o cemu devojke cute,pa su kasnije muskarci krivci ako primete takav stav kod devojaka-kao,nije to istina,nismo mi takve,... Realno,nema ni potrebe za pravdanjem,pre ili kasnije se prepoznaju devojke sa takvim shvatanjima,ali od njih to priznanje nikada necete dobiti. Treba ponekad zanemariti sta zene pricaju(prica je uvek za svet zbog reputacije,a prica se ono sto okolina ocekuje) ,a obratiti paznju na ponasanje(pre ili kasnije izbije na povrsinu pravo lice)!  Smile
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Isto tako imas i tipova koji tragaju za bogatim devojkama a netrude se da nesto naprave u svom zivotu. Ili traze one sa zapada pa se zene samo da beze iz Srbije.

E takvi me nerviraju al nevidjeno i muskarci i devojke.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15
as allways - bilo bi divno kad bi sve bilo jednostavno to jest, kad bi svi bili scanner-i.
U sustini, tako nesto "ne biva" i zbog toga je potrebno osloniti se na empiriju. A to opet - donosi bolna desavanja.
Na kraju takvog puta ostaje pitanje - koliko covek [muskarac u ovom trenutku] ostane ostecen sumiranjem ovih
iskustava? To definitivno vazi i za zene, naravno, medjutim sada razgovaramo na nama glupima .

IP sačuvana
social share
Bravure na dnevnoj bazi... !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
Udaris na *pogresna vrata*-crknes popreko-ispravis se,otreses prasinu i-nastavis dalje sa *potragom*  Smile
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
 Smile

uvek je tako
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15
pa naravno, to dokazujem postojanjem na ovoj planeti Smiley
Nisam tvrdoglav nego - uporan!
Ali - ne bih da okrecemo ovu pricu u pravcu mene iako mladjo tapse Smiley
IP sačuvana
social share
Bravure na dnevnoj bazi... !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.