Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:36:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muž bi još djece - žena ne, dvojba?  (Pročitano 14190 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 
Не разумем. Smile
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 
kada bih ja dala sebi za pravo da se zanimam svojim detetom/ decom samo kada sam za to raspolozena, a ne i onda kada mora zato sto tako mora i treba, kao sto to gro oceva cini (a mora svaki dan po veci deo dana), rodila bih 10 jugovica ako mi zdravstveni razlozi to ne onemogucavaju (smajli koji koluta ocima  Smile )
znaci najgore je to sto se djecom morate baviti i kad vam se to ne radi!!!..dobro onda prihvatam da trebamo ostati na jednom djetetu..(smajli koji koluta ocima)


@liv

a sad? Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
(umesto 'ves' sta vi 'vam' i iskaz dobija neki smisao...)

banjac... olako si to prihvatio  Smile
umesto da se prihvatis svog dela odgovornosti... i ne samo ti.
prosto, naprosto, najprostije i najjednostavnije- dete ima dva roditelja, koji zajedno imaju dve glave, cetiri ruke i cetiri noge.u praksi to najcesce tako nije... (smajli koji koluta ocima)
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 
haha pa vidis li ti citat u vrhu..ne?! jbt. koja hipokrizija!!! Smile

ma mi muskarci nista ne radimo ,samo vi morate da iznesete citav teret odgajanja djece... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 19882
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Niko nije rekao da treba biti jedno dijete  Smile Ali okolnosti su drugacije. Smile

 i ja ne zelim vise djece a svo vrijeme sam govorila da bih najmanje troje, ne mogu reci da je mucenje ali imati tolike obaveze i biti dobar roditelj i biti sam u tome bez icije pomocii....nekom je neshvatljivo, ali tesko je!
Pri tom ne mislim na pomoc dadilje, baka, djedova...nego samo i iskljucivo njegovu pomoc, oca te djece,. mog muza..... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Hajde da se i ja oglasim... S obzirom na to da sam veoma, veoma daleko od ideje o braku i rađanju dece, mogu pričati samo teorijski...

I muškarac i žena su podjednako kompetentni za brigu o detetu, teorijski. Međutim, praksa je ta koja pokazuje da su ipak žene mnogo češće u glavnoj ulozi (ne znam za vas, ali ja nigde nisam čula/videla da je muškarac bio na porodiljskom).
Tražiti od žene da se konstantno brine o jednom, drugom, trećem, petom detetu je prilično sebično. I žena, ukoliko želi, treba i može da se posveti drugim stvarima (nebitno da li je to karijera, ili jednostavno vreme koje želi za sebe). S druge strane, ovome se može prigovoriti da je i to sebično, jer ukoliko muž želi još dece, a žena ne, onda bi se i njena odluka mogla okarakterisati kao sebičluk. Teorijski.

Kako naći kompromisno rešenje? Neka odluči biologija. Žena nosi devet meseci bebu, žena rađa, žena trpi brojne psihičke i fizičke promene koje nisu ni malo bezazlene, i na kraju, najčešće vlada ona stereotipna podela uloga - da žena uglavnom vodi računa i ogromno vreme posvećuje brizi oko deteta. I zato je opravdanije da žena bude ta koja će doneti odluku da li želi još dece ili ne.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
banjac, ironija nije argument, vec nedostratak istih  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Loša ironija, ako smem da primetim.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13

zar bi samo zbog toga napustio svoju zenu i svoje dete?


samo zbog toga? hajde mi molim te pametnice objasni sta ti smatras da je cilj bilo kog braka!!? Smile

  bannnnjac33 (smajli koji koluta ocima)            Smile  Smile  Smile

 verovatno spadas u grupu muskaraca zbog kojih zene kazu "svi su isti".
ocinstvo se ne zavrsava time sto ces samo pare da donosis kuci  ili da kupis hleb kada se vracas sa posla uvece oko 20:00h
mnogo muskarcina koji prisustvuju porodjaju pada u nesvest, zbog takvih je uvedeno da mora da se plati da bi muz prisustvovao porodjaju. jer (stvarno) ko jos zeli da prisustvuje porodjaju. sada svi imaju razlog za beg "nemamo para".
  mislis da je zeni lako da po ceo dan slusa plakanje deteta?  dok ima grceve, dok mu rastu zubi, ako ima upalu uha...?
sa jednim detetom je tesko, a zamisli vise male dece. tajna je koliko mladih majki dobije sizofreniju od takvog zivota.

   podrzavam da svaka porodica ima sto vise dece, ali majke ne mogu same!
« Poslednja izmena: 31. Mar 2008, 14:16:46 od gottago »
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia 
ironija je mac oprostanja, koja ima dve ostrica. Mora sa takvim dvoznacenjima paziti, i ako bolno je suociti sa tom.To uvek najvise protiv nama ide. Al naravno ponekad i lagaju nama, onda sta..?
Onda ponaze ironija...Odgovor da ni onda ne, nego suprotno, zbog dvoznacenju u komunikaciju.
Kod mog sestra bas zato nije rodilo dete, jer tadasnji muz bio je okupiran sa ironijom i otudjeno od realnosti...
Kljucna rec realnost, ako si na tom terenu, zena ce ti radjati 1000000 dete kao bubamara. Smile
al to da nisi na realnu terenu nije dovoljno razlog da ides protiv sebe ni to da idu protiv tebe...
« Poslednja izmena: 31. Mar 2008, 14:24:07 od onodys »
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:36:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.