Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muslimani žele da budu spoznati kao deo Evrope  (Pročitano 11521 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Pa poprilicno ne voli Srbe iz Bosne odnosno Srbe muslimanske veroispovesti... Tim recima ona to kaze Smile Kaze da su dosli kod njih u tursku i da sada kenjaju kako im je tamo lose a uzeli su turska imena i prave se veci turci od turaka...

Ona ih bukvalno zove 'bosnians' samo zbog prepoznavanja da se zna ko su ali je apsolutno svesna cinjenice da su oni poturceni Srbi i kaze da svi Turci tako razmisljaju... Bugare mrzi i kaze da su oni odvratni i da su pre bili Turci odnosno jedan od turkofonskih naroda e sad tu moj engleski malo jebe posto ne mogu bas da je razumem sta ona podrazumeva pod Turkish Smile

Ako sam dobro skontao za nju su Turkish svi narodi tog turkofonskog porekla a people from turkey su oni turci koji tamo zive Smile Moram malo bolje da naucim engleski jbg Smiley


I da kaze da su svi turski sultani imali srpske zene Smiley I kaze da sam ja pravi primerak Srbina zato sto imam takav oblik lica i usana sta god to znacilo Smile Riba se bavi istorijom Smile
mmm,zanimljivo.hvala.  Smile Smile
inace,cudi me da ne vole Bugare,mislim,ja sam uvek bio uveren da su oni u dobrim odnosima...  Smile
Pa Bugari, Madjari i Finci su u Evropi narod poteko iz istog plemena kao i Turci
e,daj,molim te,te price o "Ugrofincima",ili vezama Ma~djara i Finaca su mi oduvek bile smesne.
necu sad da ulazim u to,i da skrecem s teme,ali,mislim,to mi je jedna tolko debilna i smesna teza...
Ne znam za fince ali bugari i madjari bas i dan danas lice na turke Smile A i grci su im slicni Smile
da.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3

e,daj,molim te,te price o "Ugrofincima",ili vezama Ma~djara i Finaca su mi oduvek bile smesne.
necu sad da ulazim u to,i da skrecem s teme,ali,mislim,to mi je jedna tolko debilna i smesna teza...
Ne znam za fince ali bugari i madjari bas i dan danas lice na turke Smile A i grci su im slicni Smile
da.


E, hebi ga sada, ako bi tako gledao nemaju ni Madjari na prvi pogled nista sa Turcima. Imas jezicke dokaze, arheolosko istorijske, toponimske...
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mene ta prica podseca na onu teoriju kako smo mi u stvari potekli od Gruzina...
ili kako su Makedonci potomci Aleksandra Makedonskog...
ili jos bolje,na one price kad pojedinci uzmu pa povezuju nas i onu drevnu civilizaciju iz Vince...(desavalo se par puta)

mislim,dobro,necu da ulazim u to,pogotovu sto ne znam to dobro(prvo bas zato sto mi je uvek bilo smesno,a drugo zato sto me apsolutno briga za Ma~djare...),ali,za mene ce to uvek biti jedna smejurija.
« Poslednja izmena: 18. Maj 2010, 23:34:48 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Dobro, ima svakakvih teorija, al ovo je dosta stara prica i ima dosta dokaza za to, kao recimo izolovanost jezika koji im je srodniji Madjarskom nego Svedskom ili Ruskom
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Dobro, ima svakakvih teorija, al ovo je dosta stara prica i ima dosta dokaza za to, kao recimo izolovanost jezika koji im je srodniji Madjarskom nego Svedskom ili Ruskom
dobro,ok,kazem ja,nikada me to nije zanimalo,i ako gresim,slobodno me ispravi.nisam ja ko pojedinci s foruma sto ce pre da umru nego da povuku rec,ili sto vole da kontraju drugima vise nego leba da jedu...
kako god bilo...

dosad nisam imao tu cast  Smile da slusam Finski(Svedski jesam(samo kazem,znam da su razliciti)),ali,mislim,meni ta slicnost i ne znaci mnogo.
a i sem toga,kako god bilo,ostaje cinjenica da je Ma~djarski ubedljivo najodvratniji jezik koji postoji.
Arapski je lepse i lakse slusati nego Ma~djarski.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 3510
Istvan Becir Pecaros - Иво Лола Рибар :mrgreen
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3

dosad nisam imao tu cast  Smile da slusam Finski(Svedski jesam(samo kazem,znam da su razliciti)),ali,mislim,meni ta slicnost i ne znaci mnogo.


Evo ga u originalu, karaoke, ko ovo odpeva, svaka mu cast (ovo ne bi ni Dzej na LSD-u otpevo)  Smile Smile



I "Hotel Californija"  Humpa Smile



Inace najludji narod u Evropi, Srbi su kulturan narod naspram njih u picu, mislim da su zeznuli Ruse i Poljake, ako se tamo izgubis negde i niko ne zna Engleski (cest slucaj) e onda laku noc, sporazumevanje rukama i nogama, Grcki razumes poneku rec al ovde nista, osim "Nokia", jezik ko mesavina Madjarskog i Japanskog, cak Svedjani koji zive kao manjina u Finskoj ne znaju da pisu na Finskom  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 19. Maj 2010, 00:16:06 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Citat
Arapski je lepse i lakse slusati nego Ma~djarski.

немаш ти појма...јој кад мађарица оплете на мађарском Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1064
http://www.facebook.com/#!/yaoker
http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000882342221

doduse ovaj yasin ahmet je uclanjen u ovu grupu Ja sam SRBIN,Ja sam PRAVOSLAVAC <3  Smile

ako je ovo protiv pravila nek modovi izbrisu Smile

bio sam dokon pa malo gledao nesto Smile ovo dvoje su ustvari poturceni Srbi a pogledaj im imena Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
јој кад мађарица оплете на мађарском Smile

Јелда је симпатично? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.