Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:52:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da li je islam , ovakav, radikalan, strano tkivo na tlu Evrope??
DA
NE ZNAM
NE
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muslimani u Evropi...da ili ne  (Pročitano 9739 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung S7
Citat
Питање је тендециозно  Smile ............................ Шта вам је радикалан Ислам ? Smile

Iz licnog iskustva sa muslimanima sirom arapskih zemalja(Jordan,Egipat,Liban,Irak,Alzir,Tunis,Maroko) mogu da kazem da ljudi mi gresimo sto globalizujemo stvari.Radikalni islam dolazi iz "neobrazovanog" dela muslimanskog sveta......e sad sta je to.Radikalni islam je samo izraz za "ekstremni" islam,koji nije prihvatljiv ni za same muslimane(primer Avganistan Talibani) jer se oni kose sa svim nacelima bilo koje religije a kamoli samog islama.Znaci jednostavno kao i nasi muslimani u Bosni koji tri blage sa Islamom nemaju ,a u njegovo ime svasta rade.......zasto?Pa zato sto ne znaju ni da ga tumace,opet zasto?,zato sto ne znaju arapski jezik?,opet zasto ? ,pa zato sto iza parade "Islama" stoji nesto drugo ,a to je stvaranje Bosnjacke nacije.....i sta to govori?Drugi primer su Albanci ,koji su upotrebili svoj "Islamski duh" i kao takvog ga zloupotrbili protiv samih nas...zasto?Pa sigurno nije u ime Islama nego zarad dobijanje nezavisne drzave Kosova.E a na to glupi seici padaju ,i naravno salju pare da se takve organizacije sto bolje opreme za Jihad ili borbu ,koju su oni sami i zapoceli.Prosto i jednostavno muslimani ne vole zapad i tacka,dosta njih zivi tamo ali ih i dalje ne vole iz mnogo opravdanih i neopravdanih razloga.

Morate da udjete u samu srz muslimana da bi ih svatili.Pa da je njima dobro tamo odakle su dosli sigurno bi i ostali,ali nije.E sad bolno ali istinito,za rast samog Islamskog fanatizma su krive bas drzave EU,koje su od pocetka 20 og veka kolonizovale sve arapske zemlje i tako ih eksplatisale na svim nivoima.U Alziru je poginulo preko 4 milona Alziraca u borbi protiv okupatora Francuske,u Tunisu je poginulo oko 2 miliona arapa takodje u borbi protiv Francuza,u Egiptu 3 miliona ljudi u borbi protiv Engleza itd itd.Sta sad ?Sto ti isti kukaju kad su sejali smrt gde god su stigli.Znaci nije to odjednom muslimani nas nevole itd....postoji tu istorija netrpeljivosti,kao i sa nase strane sto ne volimo Turke....sta pa zar treba da ih volimo posle 700 godina izrabljivanja,ne ali mi smo tupavi pa ce opet sledece godine da budu redovi za uplate letovanja u Kusadasiju itd.
Po meni svako ima prava da zivi gde god hoce nebitno za naciju,veru itd,dok god postuje coveka kao coveka,a ne kao roba ili budalu.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 327
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
* Herros
Свака част  Smile
« Poslednja izmena: 18. Feb 2006, 19:12:16 od Почетник »
IP sačuvana
social share
Да се не заборави !

Edit by canelane: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1813
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
religija ko religija zagovara ljubav suzivot i jos mnogo toga lepog
radikalni islam danas hara svetom i nije bitno odakle je potekao
nije bitno ni to ko se iz muslimanskog sveta sa njim slaze ili ne
nije bitno ni to ko ih finansira i podrzava a ko ne
nije vazno ni ko ih je dovukao u evropu zbog cega i kada

Bitno je da je radikalni islam udarna pesnica islama prema celom svetu
bitno je da imamo 60 miliona muslimana u evropi
bitno je da je poceo dzihad protiv nevernika
i bitno je (na svu srecu) da su ljudi poceli da prepoznaju pravu pozadinu delovanja islama
IP sačuvana
social share
Ljudi zive onoliko dugo koliko ih drugi ljudi spominju.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung S7
Citat
bitno je da je poceo dzihad protiv nevernika
i bitno je (na svu srecu) da su ljudi poceli da prepoznaju pravu pozadinu delovanja islama

Zbog takvih izjava,mogu samo da ih opravdam.....cekaj a radikalni islam ti odgovara sto ti prodaje gorivo?Mislim strasno.Poenta je u toleranciji ni u cemu drugom.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Svaki kriminal oseca potrebu da sebe "ulepsa" da bi lakse prosao. Nasi krimosi koji su se slikali ka krstovima od pola metra oko vrata, toboznji pravoslavci. Tako je i AlKaida toboznji zastitnik muslimana. Kad je SaudiArabija odbila da im da pare, onda su njima podmetnuli bombe, a znamo da je Sauda Arabija po svemu odana islamu. Albanska narko mafija koja se na vreme "odvojila" videvsi da Slobino vreme istice, i te svoje pozicije ce braniti "do poslednjeg Albanca"

Sad su na udaru zemlje koje "odstupaju od islama" to jest nece da im daju pare!!!!
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ljubav ljudi

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 116
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.01
Pocela istina da udara u glavu. Tako je, moji dobri momci.
Ali, ne zaboravite, za svadju je potrebno dvoje.   Smile
IP sačuvana
social share
Franc Herbert
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1813
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
da izvinete pun mi je i tolerancije i ljudskih prava
pogotova kada vidim ko ih zagovara i ko ih brani

pored mene mozes ziveti koliko hoces i ako me ne diras bas me briga sta radis
ali ne mozes da dodjes u moje gde sam ja i da mi nameces tvoje vrednosti, tvoju kulturu i nacin zivota
tada cu i tebi i svakom drugom reci da nosi  Smile Smile Smile

naravno da kriminalci pronalaze najbolje nacine da opravdaju i prikriju svoje delovanje
pa se u tu svrhu koristi i religija
ali zar na to nebi trebali da reaguju oni koji su toj religiji posveceni
zar nebi trebali svestenici da objasnjavaju da kriminalci koriste religiju

realnost je sasvim drugacija jer ce i svestenici da koriste svaku priliku da sire svoju veru
i ognjem i macem (po kuranu) ili na sve nacine (po bibliji)

herros
ajd pogledaj svoj citat i svoj komentar pa razmisli sta si napisao

opravdati ih zbog cinjenice da je poceo dzihad
zbog cinjenice da je glupa i matora evropa konacno pocela da prepoznaje deo problema

stvrano ne razume osim ako nisi musliman onda je tvoje misljenje ok
ali mi dozvoli da se ja ne slazem sa njim  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ljudi zive onoliko dugo koliko ih drugi ljudi spominju.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


no text

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 134
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 600
Herros jeste muslija.......samo takav Smile
Zove se Himzo, iz Travnika............. Smile
IP sačuvana
social share
ma da....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ljubav ljudi

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 116
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.01
@ziggi stardust
Citaj pravilnik, zabranjeno otkrivanje identiteta!  Smile
@puskar
Budi konkretniji, ko ti namece svoje vrijednosti, ako ti sam ne zelis da ih prihvatis. Uperi prst, pa da se svi obrusimo na gada.  Smile
Kriminalci i religija! Sto mi to poznato zvuci. Ma, osijeca, po neko od njih, grizu savijesti i traze milost za grijeh, ali grijese ako misle da to ide tako lako, sa parama.  Smile
Sve, ili skoro sve konfesije (mislim na vece), slazu se u tome, da je tvorac JEDAN. Dalje zakljucuj sam.  Smile
IP sačuvana
social share
Franc Herbert
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung S7
Citat
Herros jeste muslija.......samo takav Smile
Zove se Himzo, iz Travnika............. Smile


Ha ha ha ....ja muslija.Pa cekaj ,a sto mislis da bi mi bio problem to da kazem ?

Herros je ime Plutonovog oca u staroj grckoj mitologiji tupane jedan,i predstavlja boga brzine(inace po legendi on je zavrteo zemlju).I just like the name. Smile Hvala bogu pa sam rodjeni Srbin i dusom i telom ,dobro nisam bas seljak kao neki koji lupetaju pa ostanu zivi .....ali ok.





IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:52:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.