Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 06. Jun 2024, 07:56:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muskarci: Protiv spoljašnjosti  (Pročitano 9091 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
A sta ako devojka ima ravno dupe ,grudi kao vas mladji brat ali zato jako je duhovita i zanimljiva ?
Sta onda ?
Iskreno...
Ima i onih koji to vole...

Ne mora da bude savrsena... ali neke elementarne estetske kriterijume mora da ispunjava Smiley

Citat
Muskarci su jako licemerni - jako su surovi prema nerazvijenim zenama i zele da setaju seks bombu ,a kad zena kaze da nece da bude s njim jer nema dovoljno love ili nesposoban je da zaradi vise -e onda je takva zena sponzorusa i kurvetina .Posebno ako ga takva odbije .
Nije nikakav problem...
Samo... sa takvim zenama se ne sklapa porodica... takve zene se samo tucaju.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
Ne mora da bude savrsena... ali neke elementarne estetske kriterijume mora da ispunjava

Pa eto vidis i ti si surov prema ruznim i zenama bez grudi i zadnjice .A kazes da kad zena ima svoje uslove i kad od muskarca ocekuje sigurnost - e onda je ona samo za  tucanje .Po tvojoj logici su onda svi nesposobni muskarci isto za tucanje -ali kamenom u glavu .
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
sve je stvar licnog izbora.. nema all inclusive, to smo davno prestali da se zavaravamo ..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Pa eto vidis i ti si surov prema ruznim i zenama bez grudi i zadnjice .
Nisam ja. Priroda je to resila.
Citat
A kazes da kad zena ima svoje uslove i kad od muskarca ocekuje sigurnost - e onda je ona samo za  tucanje .
Zena koja trazi pare, ne trazi sigurnost.
Te koje traze pare obicno zavrse sa nekim pa taman kada se malo opuste, izgube i njega i pare.
Jedna je stvar kada pricamo o ljudima koji su nesposobni da izdrzavaju (iako i ovaj izraz ima previse mogucih tumacenja) sebe i svoju porodicu, pa su samim tim i nezanimljivi. Ali ovde se ne prica o tome.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma...ima ruznih i zena i muskaraca...toliko ruznih spolja...da je tesko u njih i gledati.

eto,nekome moze biti i cudno...ali se nadje neko i da ih voli Smile...kao po pravilu...

interesatno mi je da mnogo vise znam starijih samaca,oba pola,izuzetne spoljasnosti ...za mnoge mogu reci  da su prelijepi i sada ( a mogu misliti kakva je to ljepota bila kada su bili mladji),a da su sami...nisu se "uparili"...imali su zelju...zao im sada...ali eto...nisu...

zanimljivo...ljepote falilo nije da privuku nekoga...falilo je,ocigledno,necega drugoga,pa da bi sa nekim i ostali i nesto ozbiljnije sagradili.

mislim...ravne grudi...ravna zadnjica...vidim u zadnjim postovima...koliko znam i vidim...ne podrazumjeva automatski i ruznocu...mislim,ima ih koji vole djecacku gradju kod zene Smile
a i znala sam neke zene sa ovakvom gradjom za koje  moram da priznam...da su bile nevjerovatno seksi...na jedan drugaciji nacin,mozda i neobican nacin...sta ja znam,bolje bi muskarci objasnili,ali...vrckalo je nesto iz njih:-))))

tako da...svaki lonac nadje poklopac...izgleda da biva cesto.
« Poslednja izmena: 11. Sep 2009, 21:23:32 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.43
Ma ta prica da izgled nebitan me nervira u p. m.
Koja li je to baba smislila... strava.

Nije da djevojka mora sad biti nesto ekstra. Al makar da lici na nesto.
I mnooogo mi je bitno ima nesto u glavi.  Mislio sam ko mladji da je svejedno - al bogami nije. Nasluso sam se svega.  Smile

A sad to za pare, pa nece makar za zabavljanja momak da finansira djevojku.
To je vise imidz ako neko zna lijepo da potrosi - dolce-vita... ..ovo ono - nece je niko kesirat'

Momak daje sakom i kapom ako nema sta, jelte, drugo....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 
Iskreno, mislim da danas pre treba da se osete ugrozenim zene koje nisu daskare i sifonjeri  Smile

Ma shvatam ja muskarce...Hoce lepe zene, vitke, ali sa oblinama i svim atributima na mestu...Naravno pod atributima se podrazumevaju grudi i dupe, to sto atributi mogu biti skladna gradja, lepa kosa, lepa faca,, lep struk, lepa ledja nikoga ne zanima...Zena je dakle dupe i sise  Smile

Ne znam samo gde pise da je zena koja ima i dupe i grudi automatski zgodna i dobra riba...

Salim se malo, ali u principu sve mi je teze da pratim ukus muskarca...Te im se dopadnu neki totalni proseci, te neke extra manekenke i modeli, te nemaju kriterijume i ne primecuju neke stvari koje bodu oci, a onda sa druge strane se nekad izlanu sa tako glupim komentarima i traze dlaku u jajetu kako nijedna zena ne bi...Pa onda ko ce ih vise pohvatati sa tim kakvu hoce za kres, kakvu za vezu, kakvu za brak..Pa onda lista pozeljnih psihickih osobina...A tesili ste se da ste jednostavni  Smile


Sto se tice spoljasnjosti : ja nikada ne bih mogla da budem sa nekim ko mi nije fizicki prijatan(to ne znaci da mora da bude lepotan sa ne znam ni ja kakvim telom, bitno mi je da mi se svidi, a svakakvi su mi se svidjali).
« Poslednja izmena: 12. Sep 2009, 02:17:18 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
Zena je dakle dupe i sise 

Otprilike je tako .

Citat
Zena koja trazi pare, ne trazi sigurnost

Nego sta trazi ? Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 
Citat
Zena je dakle dupe i sise 

Otprilike je tako .


Moram da napomenem da sam bila Irnocina, gledam iz perspektive klasicnog muskarca  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



O njihovom pogledu na zene i pricamo .Zapravo pricamo o tome koliko su licemerni . Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 06. Jun 2024, 07:56:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 14 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.