Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muškarca izujedala tri bul terijera  (Pročitano 13496 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
Odrapiti gazdu za primer. Korpa i povodac pa vodi sta hoces po gradu, da se ne bi desavale ovakve stvari.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.107
Kostić: Napad pit-bulova je kao iz horor filma!
Mišu Kostića (30) iz Zemuna umalo je rastrglo pet pit-bul terijera u subotu kasno uveče u zajedničkom dvorištu u ulici Đorđa Čutukovića! Razjareni psi napali su nesrećnog mladića, izujedali ga po kukovima i unakazili mu desnu nogu. Kostića su sigurne smrti spasli otac i majka, koji su, kada su čuli zapomaganje, istrčali iz kuće i rasterali pobesnele pse.



Kako je za P r e s s ispričao Miša Kostić, napad pit-bulova, koji pripadaju komšiji iz zajedničkog dvorišta, trajao je kratko, ali je izgledao kao iz horor filmova.

- Vraćao sam se kući kada su me napali. Ti psi su iz našeg dvorišta, vlasnik im je komšija koji trenutno nije tu. Prvo je na mene kidisala jedan kuja. Zgrabila me je za nogu, režala je dok su joj zubi bili zariveni u moju potkolenicu. Tad su odnekud dojurili i drugi psi. Mislim da ih je bilo pet, možda šest. Ujedali su me za noge. Vikao sam: „U pomoć! Pomozite mi!" To moje zapomaganje su čuli otac i majka. Ne znam koliko je sve trajalo, možda minut, možda i pet minuta. Roditelji su istrčali iz kuće i nekim motkama rasterali pse - kaže Kostić.

On je ispričao da su mu obe noge bile krvave i da je skoro iskrvario dok nije stigla Hitna pomoć.

- Zvali smo Hitnu pomoć, ali ne znam koliko je prošlo pre nego što su stigli. Odvezli su me u Zemunsku bolnicu. Zašili su mi rane i previli ih, pa su mi rekli da idem kući - kaže teško povređeni mladić, i dodaje:

- Kada sam došao kući, morao sam ponovo da zovem Hitnu pomoć da me vrate u bolnicu jer su mi rane puno krvarile i zavoji su bili skroz krvavi. U bolnici su ponovo očistili rane i previli ih, ali sada sa mnogo više zavoja.

Kako je Kostić objasnio, bol koji je osećao dok su mu pit-bulovi zarivali zube u noge bio je neopisiv.

- Sada me ne boli toliko, ali... Onaj bol, onaj užas, to ne mogu rečima da opišem - rekao je Kostić, i objasnio da su mu policajci koji su došli u dvorište rekli da oni ne mogu da reaguju već da će on sam morati da pozove komunalnu policiju ili inspekciju ako bude želeo da psi budu sklonjeni iz dvorišta.

Prijava protiv čuvara pasa

U policiji kažu da je nakon napada protiv čuvara pasa podneta prekršajna prijava.

- Prekršajna prijava je podneta protiv Živorada Č. (58), koji je vlasnik pasa. O napadu pasa i povređivanju mladića obavešteno je i tužilaštvo, koje treba da odluči da li ima osnova da se pokrene krivični postupak protiv vlasnika - rekli su u policiji.

Iako u policiji kažu da je vlasnik pasa Živorad Č., stanari ulice Đorđa Čutukovića rekli su nam da je on samo čuvar.

- Vlasnik pasa je Zoran. On je već godinu dana u zatvoru, a Živorad mu samo čuva pse. Ne znam koliko ih ima. Možda i petnaestak, slobodno se šetaju po tom dvorištu, samo se plašim da ne istrče na ulicu i ne napadnu neko dete - ispričao nam je stanar ulice u kojoj se umalo nije odigrala drama.


Veterinari: Pit-bulovi su kao njihovi vlasnici

Kako je za P r e s s objasnio veterinar Zoran Stevanović, pit-bul psi su borbeni psi, gladijatori čije ponašanje zavisi od ponašanja vlasnika.

- Oni su veliki borci. Znaju da budu izuzetno krvoločni, ali njihovo ponašanje zavisi isključivo od ponašanja vlasnika. Mogu da budu bebe, mogu da budu zveri, ubice - kaže Stevanović i dodaje.

- Pit-bul grize jačinom od tone po kvadratnom centimetru, to je strahovit ugriz i neće pustiti žrtvu jer je veliki borac. Na osnovu onoga što sam čuo o slučaju iz Zemuna, mislim da je napad mogao biti i daleko opasniji, jer su se psi ponašali kao čopor.

Lekari: Izujedan do kostiju
Povrede na nogama Miše Kostića su bile izuzetno duboke, bukvalno do kostiju.


(P r e s s)
« Poslednja izmena: 08. Avg 2011, 03:05:12 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Samsung S8
Ovaj covek koji drzi pse ih je sigurno cuvao za borbe, zato su i toliko agresivni.

Opet - kriv je vlasnik.
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
kad ubijaju džukele ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
ti psi su krvolocni i tako su nauceni... vlasnik im je u zatvoru... ne vidim zasto ih ne uspavaju ... ocigledna su pretnja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.107
Sad baš razmišljam zašto li je u zatvoru... borbe, jebiga... ja bih ga ipak ubacio u ring sa istim tim kucama finim Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
Munka postoji izolacija pasa. U boks i kraj.
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
nije sigurno u zatvoru zbog borbi...  Smile

koliko ja znam pitbul koji napadne se uspavljuje... ispravite me ako gresim..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.107
Ne znam kakav je zakon ovde... u Amerikama se ide u zatvor zbog toga Smile

A boks je samo mučenje za kera Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
valjda ako napadne jednom ide u boks, ako ponovi napad ide na uspavljivanje... ne mogu da nadjem sad zakon, nalazim samo hrvatski ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.