Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 19:23:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: muskarac vodolija?  (Pročitano 54268 puta)
Clan u razvoju


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 26
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Nokia 
ja sam rak sa Venerom u Blizancima moj dragi je Vodolija sa Venerom u ribama Smile
ne znam da li to ima neke veze ali mi se super slazemo...pogotovo u..... Smile Smile
...ljubomorni su i ponekad teski....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Meni je 7. kuca partnerskih odnosa u Vodoliji.Neki astrolozi kazu da je to kuca nasih idealnih partnera,ili kuca koja pokazuje sve ono sto nama fali i sto bi smo mozda zeleli da budemo.Ima istine.Moja najveca ljubav do muza bio je Vodolijaa/Jarac i ja sam ga obozavala.Jest da nije bio najiskreniji i najhrabriji,sto je meni jako bitno,ali imao je nesto detinje,neiskvareno,bar sa moje tacke gledista.Bio je zanimljiv i bleskast.Ko zna mozda me opleo Neptun u vezi sa njim,jer ga mnogi ljudi nisu dozivljavali kao nesikvarenog  Smile Imak meni je ostao u divnoj uspomeni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Aut Cesar aut nihil!

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Covek sa kojim sam sada u vezi je Vodolija.Divan je,savremen i od akcije, a ti najvise volim.Kosmopolita i ima siroke poglede na svet.
Inace,moji su ljubavnici uglavnom vodolije.Da li zbog umetnute Venere?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Aut Cesar aut nihil!

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Covek sa kojim sam sada u vezi je Vodolija.Divan je,savremen i od akcije, a ti najvise volim.Kosmopolita i ima siroke poglede na svet.
Inace,moji su ljubavnici uglavnom vodolije.Da li zbog umetnute Vodolije u uprvoj kuci?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
U bre kolko kombinacija  Smile

Moj subjektivni pogled na samog sebe (znaci dupla egocentricnost)

Bilo je pitanje sa kime se muske vodolije slazu - mozda jedini znak u horoskopu koji se slaze sa svima (ili bar sa onima koji su voljni sa njima da se slazu). Idealni su im visi tipovi blizanaca (mada ne volim tu podelu na vise i nize) - znaci blizanci koji su dovoljno individualni da ne padnu na zastitnicku ulogu strelceva i ovnova (sto se doduse desava mnogo cesce). Vatra je uvek u okolini Vodolija - strelcevi i ovnovi vise nego lavovi. Doduse uglavnom kao prijatelji a manje kao partneri. Vodolija - Vodolija je magicna kombinacija ali ne bas tako lako odrziva - ipak ko god je ostvari nek uziva u lakoci postojanja dok moze. Rakovi - skorpije  i slicni - katastrofa - ali totalna katastrofa - uuuu fuj fuj pomeri se smesta, trci oko kuce tri puta i povuci sebe za usi. Vodolije i emocije tipa ljubomore jednostavno ne idu zajedno - niti prohvataju niti ispoljavaju (bar ne otvoreno) - nizi tipovi mozda (opet ja). Voda ih iritira do beskonacnosti. Drugu na velikoj no-no listi su device - e od njih bezimo ko necastivi od krsta.

Ipak na kraju - sve vodolije su manje vise emotivni samotnjaci koji uvek sami biju svoju bitku be zobzira na broj prijatelja i partnera -
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ako zelite nesto ozbiljnije od veze sa Vodolijom verujte nece vam poci za rukom!Beze od braka obaveza grozni su!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Manjka ti strpljenje licanka - da si nasla pravu zica vodlija bi ti bio najverniji zivotni saputnik. Veoma lepo receno na pocetku teme. Ne znas sta si propustila
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Vodolije beze samo od onih koji neumeju da sacuvaju svoj inidviduallizam i koji ih guse.Od onih koji im nedozvoljavaju slobodu koja je njima preko potrebna.Sto nikako ne znaci da ce te osobe tu slobodu iskoristiti za vanbracne izlete,nego slobodu koja znaci ostati svoj i imati i dalje svoj zivot u punom smislu reci.Brak je za takve ljude samo deo njihovog zivota ,ali ne i njihov zivot i preokupacija.Vodolija u partneru trazi pre svega prijatelja,koji ce razumeti takvu njegovu prirodu.Ako imas slicne poglede niti jedna Vodolija nece otici.I bice i veran bracni drug i prijatelj.Ako pak trazis celo njegovo bice,naisla si na pogresnog.Jos preciznije to vazi za ljude cija sedma kuca pocinje u Vodoliji.Mnogim Vodolijama sedma kuca moze pocinjati recimo u Raku,pa su oni onda uprkos svemu porodicni ljudi.

« Poslednja izmena: 09. Avg 2006, 15:43:45 od Coccinelle »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Auu... Pa ovo je kao da opisuješ "moju" Vodoliju.. I mislim da je Strijelac sa Vodolijom stvarno dobra kombinacija. Kažem, mislim jer sam čitala da je Bik/Vodolija grozna veza, a ja sam Bik sa podznakom u Strijelcu, pa se malo slažemo malo ne.
Zna li neko više o toj kombinaciji - žena Bik/Strijelac, muškarac Vodolija/Ovan?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Ja znam za bik(ja) vodilja (on)...ali ipak podznaci čine čuda.. Mislim da se treba više pažnje obratiti na njih  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 19:23:52
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.