Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 19:18:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mrlje, tackice pred ocima  (Pročitano 61694 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
SIE-C65 04
mob
SonyEricsson Xperia mini
Znaci doktor kod kojeg sam bio "drzavna ustanova" i obavio sve testove vida sirenje zjenica itd. nema pojma ni o cemu i samo je onako udario pecat i rekao ajde kuci i ne obracaj paznju na to citiram "Zbog toga ti nikad nece oslabiti vid".Ma ko *ebe doktore svi smo mi pametniji od njih...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Žena
Poruke 515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Ma treba da pogodis i pravog privatnog lekara!
Ja kada sam bila konstatovao je  zamor od citanja i upotrebe racunara i rekao da je najbolje da napravim pauzu pa da dodjem na pregled, ali je pauzu ne mogu da napravim
« Poslednja izmena: 09. Jul 2007, 11:49:38 od sofijaa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Ma čudo jedno je, bar ovde gde ja živim, kako se dijagnoze razlikuju kada odeš na pregled u državnoj ustanovi i kad odeš kod tog istog doktora u njegovu privatnu ordinaciju... Imam gomilu takvih primera. No, to nije tema... Jednostavno probaj na pregled kod još nekog lekara jer neće škoditi da čuješ različita mišljenja.  Smile

Evo izvukla sam najbitnije o čemu su pisali na onom forumu čiji sam link ostavila u prethodnim porukama

''Rec je o promeni u staklastom telu koje kao loptica ispunjava oko,a sastoji se od pravilnog rasporeda molekula hijaluronske kiseline.Usled promena u strukturi staklastog tela javljaju se fenomeni koje ste opisali.Takve promene najcesce imaju kratkovide osobe,ali i ostali.To nije bolest,ali ukoliko bi se odjednom u vidnom polju naslo puno takvih mrlja,dlacica,tackica,to bi onda zahtevalo hitan pregled jer se moze raditi o rupturi jednog vaznog omotaca oka,mreznjace,sa krvarenjem.U tom slucaju,sto se pre reaguje,moguce je izbeci operaciju i sanaciju izvrsiti laserom.

U domovima zdravlja je obicno velika guzva ,a pregled te vrste zahteva malo vise vremena.Takodje,mnogi domovi zdravlja nemaju aparat,,Dreispiegle,, tj.Goldmanovo ogledalo ili kod nas prevedeno-tri ogledala kojim se pregled vrsi.''

IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
idi kod ocnog lekara secijaliste, da ti pregleda ocno dno  Smile
ovo sto si opisao imam i ja, jer sam kratkovida... to su promene na staklastom telu, i zovu ih 'musice'
mogu da se povuku donekle ili jos vise 'namnoze'... ako je sa mreznjacom sve ok, onda ti preostaje samo da se naviknes, jer se to ne leci...

ono sto ce ti ocni lekar uraditi jeste da ti prosiri zenice i temeljno pregleda oci  Smile
mislim da se takav strucnjak zove retinolog (pregleda retinu), barem ja idem kod retinologa s vremena na vreme, a uput za njega mi daje moj ocni lekar.

ako nista, idi kod jos jednog ocnog lekara, jos jedno misljenje i jos jedan pregled ti nece smetati  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11247
Zastava Zvezdara
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
SonyEricsson c702 + 2gb
Inace moje tackice su kao kapljice vode tako nekako, providne ali nedovoljno prozirne, tojest maglovite tackice, pa menjaju i oblike...

I ja takodje vidim sitne tackice, izgledaju kao da su malecni krugovi sa rupicom u sredini....Mada, vidim ih samo kad razmisljam o njima i uvek izgledaju kao da padaju Smile
IP sačuvana
social share
Everybody dies. That's just the way it is. The life clock ticks at the same speed for all of us. And we all know, that one day, that clock will stop. And when it does, we'll only have time to say: Oh fuck.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
SIE-C65 04
mob
SonyEricsson Xperia mini
Planiram da odem kod negog privatnog doktora..a sto se tice pregleda sa sirenjem zjenica i ono sa ogledalima sto ti svjetli sa nekim laserima u oci sve sam to obavio mogu i napisati sve sto pise na nalazu..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Imam isti problem, mrlje su se pojavile jos pre par godina, ali ih malo ima i uglavnom ih ne primecujem. Vid mi je bio odlican, medjutim, pre par meseci sam poceo da nosim naocare(- 0.5), a doktor me je uveravao da jedno sa drugim nema veze. Preporucio mi je da kod privatnika izmerim ocni pritisak pa da se javim. NIsam jos uvek nasao vremena da to uradim...
@Havin Fun: Cini mi se da te je neko vec pitao za pritisak, mislim da se radi o ocnom pritisku, i da je on na neki nacin povezan sa tim mrljama.
pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
SonyEricsson t630
ja tih mrlja u prilicnom broju na oba oka imam desetak god i bio na milion pregleda.kako ti je neko rekao,sa ocima je sve u redu,ali te promene u staklastom telu su takve i ne mogu se sanirati.dakle,tako je kako je,moras se naviknuti.jednostavno,pokusaj da ne obracas paznju,pa ce ih manje i biti.znam da nije bas uvek lako,onako iz licnog iskustva,nekad u jako osvetljenim uslovima,napolju ili unutra svejedno, ume bas dosta da prolazi i malo iritira,dekoncentrise,ali sta da se radi, ziv se covek na sve navikne.
ipak,slozices se najvaznije je da je sa ocima sve u redu,da su zdrave.zive ljudi sa mnogo vecim problemima

aj pa tako,mani ti mrlje gledaj lepse stvari
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
Sve mi je to jasno da se covjek mora naviknuti, ali ipak to je malo previse cak pomisljam da imam tumor na mozgu ili tako nesto.Ponekad me malo pocne kao peckati na desnoj strani glave (kao ugriz nekog insekta) to se desava kad se malo vise umorim ili tako nesto.Da li ima jos neko takve probleme ?
Da napomenem jos da sam isao kod mnogo mnogo mnogo doktora !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
SIE-C65 04
mob
SonyEricsson Xperia mini
Ako moze neko da me apdejtuje o ovom zadnjem pitanju..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 19:18:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.