Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mozemo li ziveti samo od domacih proizvoda?  (Pročitano 8694 puta)
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
Ne zaboravi da su u zadnje modele ugradjivali Pezoove motore  Smile
Ja sam u vojsci vozio Floridu i poprilicno je komforan auto  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Indeed,ali mi uskoro ni hranu nećemo moći da napravimo jer nikog ne boli dupe ni za poljoprivredu.

Krece eto trend sa zapada ekoloske hrane pa ce neki likovi da uzmu malo da obradjuju zemlju, samo ce to da bude u nekim fensi shopovima pet puta skuplje naravno od industrijske hrane pa ce lepi i bogati da se osveste i jedu zdravu hranu, obican covek ce i dalje da gleda jeftinije...

Citat
Možda je nekima teško da shvate ali kvalitet je kvalitet. Nažalost u Zastavi ga nikada nije bilo.

Sta ja znam, ako ocekujes neki Kadilak ili Mercedes, onda se iskeriras i mirna Backa, Yugo je bio pravljen prema dzepu prosecnog Jugoslovena, da je standard bio bolji, pravilo bi se nesto kvalitetno na nivou VW-a, ovako, pravi ti kvalitet koji kosta, samo nece ga niko moci priustiti...  Smile
Mislim, moglo se recimo i zatvoriti Zastava, pa uvoziti automobili, jednostavno raspustiti sve pa na uvoz...  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 33.0.1750.154
Мандара...човек говори о квалитету Заставиних возила а сам вози кршину од 20 година старости Smile
Da, Zastavin proizvod bi bio kršina ali moj auto to nije - baš zato što nije Zastavin! Štaviše da još postoji novi Jugo ne bih ga menjao za novi Jugo ili 101, pa čak ni za Floridu!
Možda je nekima teško da shvate ali kvalitet je kvalitet. Nažalost u Zastavi ga nikada nije bilo.

Наравно да је кршина...и то тешка кршина Smile
И Ламборџини од 20 година је кршина а да не говоримо о некој посраној Фиести или Шкорпиу Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Samsung Galaxy S2
Мандара...човек говори о квалитету Заставиних возила а сам вози кршину од 20 година старости Smile
Da, Zastavin proizvod bi bio kršina ali moj auto to nije - baš zato što nije Zastavin! Štaviše da još postoji novi Jugo ne bih ga menjao za novi Jugo ili 101, pa čak ni za Floridu!
Možda je nekima teško da shvate ali kvalitet je kvalitet. Nažalost u Zastavi ga nikada nije bilo.

Наравно да је кршина...и то тешка кршина Smile
И Ламборџини од 20 година је кршина а да не говоримо о некој посраној Фиести или Шкорпиу Smile

Pa sad, za lambordzini mislim da ipak malo duze traje. Sto se tice normalnih automobila, 12-15g je neki kraj. Vec posle 10te godine se pojavljuju veliki kvarovi.
« Poslednja izmena: 24. Mar 2014, 21:46:48 od system_v_r5 »
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 33.0.1750.154
Мандара...човек говори о квалитету Заставиних возила а сам вози кршину од 20 година старости Smile
Da, Zastavin proizvod bi bio kršina ali moj auto to nije - baš zato što nije Zastavin! Štaviše da još postoji novi Jugo ne bih ga menjao za novi Jugo ili 101, pa čak ni za Floridu!
Možda je nekima teško da shvate ali kvalitet je kvalitet. Nažalost u Zastavi ga nikada nije bilo.

Наравно да је кршина...и то тешка кршина Smile
И Ламборџини од 20 година је кршина а да не говоримо о некој посраној Фиести или Шкорпиу Smile

Pa sad, za lambordzini mislim da ipak malo duze traje. Sto se tice normalnih automobila, 12-15g je neki kraj. Vec posle 10te godine se pojavljuju veliki kvarovi.

Добро Станиславе...читај мало између редова Smile Наравно да Ламбо дуже траје јер то нису аутомобили за свакодневну употребу.
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Pa sad, za lambordzini mislim da ipak malo duze traje. Sto se tice normalnih automobila, 12-15g je neki kraj. Vec posle 10te godine se pojavljuju veliki kvarovi.

Dobro, da ides i zimi i leti sa njime na posao, na pijacu, na selo, bas ni to ne bi nesto dugo trajalo  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Titov omladinac u penziji

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 79
Zastava Smederevo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Samsung 
Yugo je bio pravljen prema dzepu prosecnog Jugoslovena,
Da li?
Kolike su naše a kolike nemačke plate? Koliko je naših plata trebalo izdvojiti za Yugo a koliko nemačkih za VW, Opel ili Ford?
Ako se tako poredi Yugo je bio bar pet puta skuplji od bilo kog stranog automobila!

Mislim, moglo se recimo i zatvoriti Zastava, pa uvoziti automobili, jednostavno raspustiti sve pa na uvoz...  Smile
Da nikada nije postojala proizvodnja vozila u Zastavi imali bismo i bolje i jeftinije automobile!

Наравно да је кршина...и то тешка кршина Smile
Pa dobro, ako ti to čini zadovoljstvo, neka je kršina. Da li to išta doprinosi kvalitetu Zastavinih proizvoda?
To je samo dokaz da sam dosledan: Zastavine proizvode smatram lošim i nemam nijedan. Za razliku od onih koji hvale Zastavu a voze strana kola.
IP sačuvana
social share
Umetnost življenja je u tome da se svemu nađe prava mera!
"Danas je ludo vreme! Ko nije lud - taj nije normalan!"
Pametan čovek uzima reč zato što ima šta da kaže a budala zato što ima pravo da govori!
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 33.0.1750.154
Citat
Zastavine proizvode smatram lošim i nemam nijedan. Za razliku od onih koji hvale Zastavu a voze strana kola.

Ја никад нисам хвалио Заставине производе. Могу само да потврдим Мандарине речи. Мој ћале 40 и кусур година вози Заставине аутомобиле. Увек је куповао нове и никада ниједан није возио више од 5 година. За све то време није имао ниједан квар . Вози га пет година, прода, дода још мало пара и купи нови. Људи из места су се увек грабили кад је он продавао ауто јер су знали да га је он одржавао, да је био гаражиран и да га је возио умерено.
Ја сам возио Југо Флориду 5 година. Наравно, купио сам га новог. Могу рећи да је био комфоран ауто са највећим гепеком у тој класи аутомобила. Истина, није имао стотину дугмади на командној табли и пун курац још којекакве електронике али је био сасвим солидан ауто за те паре и за задовољавање потребе тачка А - тачка Б. Продао сам га за 50% од оног што сам дао за новог и ево две године служи новог власника сасвим ок. Наравно ниједан квар.
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Yugo je bio pravljen prema dzepu prosecnog Jugoslovena,
Da li?
Kolike su naše a kolike nemačke plate? Koliko je naših plata trebalo izdvojiti za Yugo a koliko nemačkih za VW, Opel ili Ford?
Ako se tako poredi Yugo je bio bar pet puta skuplji od bilo kog stranog automobila!

Pa eto, mogli su da ga prave jos jeftinijeg, npr. od kartona, ko Trabanta, tad bi sigurno bio jeftiniji  Smile

Citat
Da nikada nije postojala proizvodnja vozila u Zastavi imali bismo i bolje i jeftinije automobile!

Well, seems legit  Smile Smile
Mislim, mozemo i komplet hranu da uvozimo, em je jeftinija em bolja  Smile

Citat
Zastavine proizvode smatram lošim i nemam nijedan. Za razliku od onih koji hvale Zastavu a voze strana kola.

Aman... Poenta je da je Zastava taman tu po ceni kakav joj je bio kvalitet. Reko sam, oces kvalitet, pa Mercedes, BMW, moze i Audi, VW, pa Volvo pa onda neki Shevrolet pa Cadilac i tako to, samo, opet, to nekako kosta...
A zato vidis Italiju, eto, kao zapad, pa pogledas njihovu marku "narodnih" kola, Fiat, pa vidis da je Fijat bagatela, al u razmeru sa kvalitetom, za gore navedene marke krs, ali dobro, prosecnom Talijanu opet Fiat dobar, u stanju je da ga kupi ko prosecan Svaba Golfa...
Mislim, ni prosecan Jugos nije bio nesto preterano odusevljen Ficom, Jugom, 101-om i najradije bi uzeo VW, Mercedes, Audi i tako to, ali avaj, kolko para tolko muzike.
« Poslednja izmena: 24. Mar 2014, 23:42:50 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Titov omladinac u penziji

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 79
Zastava Smederevo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Samsung 
Yugo je bio pravljen prema dzepu prosecnog Jugoslovena,
Da li?
Kolike su naše a kolike nemačke plate? Koliko je naših plata trebalo izdvojiti za Yugo a koliko nemačkih za VW, Opel ili Ford?
Ako se tako poredi Yugo je bio bar pet puta skuplji od bilo kog stranog automobila!
Pa eto, mogli su da ga prave jos jeftinijeg, npr. od kartona, ko Trabanta, tad bi sigurno bio jeftiniji  Smile
Koliko znam nijedan strani auto nije bio od kartona pa su ipak u odnosu na plate bili mnogo, mnogo jeftiniji nego bilo koji Zastavin proizvod. Ti i svi ostali iz Zastave, svesno zanemarujete da je nemačka plata daleko veća nego plata ovde bilo kada. Prema platama, čak je i Mercedes u Nemačkoj bio jeftiniji nego Jugo ovde!


Citat
Aman... Poenta je da je Zastava taman tu po ceni kakav joj je bio kvalitet. Reko sam, oces kvalitet, pa Mercedes, BMW, moze i Audi, VW, pa Volvo pa onda neki Shevrolet pa Cadilac i tako to, samo, opet, to nekako kosta...
Ne, poenta je upravo u tome što su prema YU platama Zastavini proizvodi bili daleko, daleko skuplji nego sve te pomenute marke u njihovim zemljama!
Ovde je Zastava imala monopol, uvoz je bio skoro nemoguć, uvozni automobili su bili opterećeni dažbinama koje su i po pet puta premašivale nabavnu cenu. Sve je to bilo posledica zatvorenog tržišta monopolisanog od Zastave.


Citat
Mislim, ni prosecan Jugos nije bio nesto preterano odusevljen Ficom, Jugom, 101-om i najradije bi uzeo VW, Mercedes, Audi i tako to, ali avaj, kolko para tolko muzike.
Da, opet zbog Zastavinog monopola.

« Poslednja izmena: 28. Mar 2014, 20:08:29 od DiplomiraniDuduk »
IP sačuvana
social share
Umetnost življenja je u tome da se svemu nađe prava mera!
"Danas je ludo vreme! Ko nije lud - taj nije normalan!"
Pametan čovek uzima reč zato što ima šta da kaže a budala zato što ima pravo da govori!
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.