Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mozemo li ziveti samo od domacih proizvoda?  (Pročitano 8689 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 27.0
Hoce li ovi "novinari" naci drugu sliku za ilustraciju tema vezanih za stanovanje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 27.0
У Америки Мустанг 20 иљада долара  Smile

Kola su tek posebna priča...
Kad sam video bivši policijski Ford Crown Victoria za 5000$,odlepio sam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows
Browser
Chrome 32.0.1700.107

Mali frizider gura evo vec 17. godinu... i u boljem je stanju od velikog koji je kupljen pre 3 godine...

Sve nove stvari su napravljene tako da ne traju previse. Ne isplati im se jednostavno. Tako da nema to veze do proizvodjaca koliko do toga da su stvari pre kvalitetnije proizvodili...

Evo moj stari bojler trajao 30 godina skoro bez kvarova. Novi poceo posle godinu dana da zajebava.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 27.0
Usisivači su ipak najbolji reperi promene u kvalitetu. Nekad radili po 20 godina bez problema,danas počnu da crkavaju posle 6 meseci.

A drug na selu (vikendici) ima neki mali Nemački od pre 60 godina,koji ja zovem Mig-21.  Smile Jer izgleda ko raketa sa velikim izduvnikom nazad, i kad god startuje izbaci oblak. Ali zato uvek radi. Ko Mig-21.  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 11. Mar 2014, 22:16:09 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Citat
Sviđa mi se ovo.  Smile I Ajfoni koji koštaju 500$,a prave se za 30 po komadu.

Не верујем да је 30 долара али је свакао нека мизерна цифра.

Tu je negde blizu, samo su opet to troskovi proizvodnje, ali bez ulozenog novca u razvoj...

A drug na selu (vikendici) ima neki mali Nemački od pre 60 godina,koji ja zovem Mig-21.  Smile Jer izgleda ko raketa sa velikim izduvnikom nazad, i kad god startuje izbaci oblak. Ali zato uvek radi. Ko Mig-21.  Smile  Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 27.0
mob
Sony xperia
To o cemu pricate se naziva Planirana zastarelost. A pocelo je od sijalice 20-e godine proslog veka. Grupi biznismena nije odgovaralo da se uredjaji ne kvare. Na udaru se nasla sijalica. Trazeno da joj se vek smanji na 1000 radnih sati od tada nastalog kartela. Udruzenja istorodnih firmi, koji time stvaraju monopol.

Da ne duzim, bice opet, eto teorija zavere. Sto se zavere tice, Evropski potrosacki centar ili ti CEC, je izdao izvestaj "Programirana dotrajalost, proizvod potrosackog drustva".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 27.0
To o cemu pricate se naziva Planirana zastarelost.

Ja to zovem ''Politika potrošnog smeća''.  Smile  Smile Al,dobro,to je to,kako god ga zvali.

I nije teorija zavere,to je realnost. Proizvođačima ne odgovara da im proizvodi budu previše kvalitetni. Ali užasno preteruju u njoj. Pa zato odu u krajnost i umesto da smanje trajnost na recimo 5 godina za nešto (neki uređaj),oni je smanje na godinu dana.Iako mogu da ga naprave za iste pare,a da duže traje. I nema frke, čovek skupi pare i kupi novi po jeftinoj ceni. Lepo njemu,lepo proizvođaču.

Ali zato po planeti ovakve stvari rastu i rastu

« Poslednja izmena: 11. Mar 2014, 22:40:09 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 521
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
Живети од домаћих производа би могли само у неком затвореном економском систему, где можемо до миле воље да штитимо своју производњу... У отвореном систему немамо шансе (осим вероватно у неким специјализованим областима), сувише смо мали. Не би било много другачије ни са СФРЈ, као што није ни са већином других земаља, много већих од Србије... Једино што се може је склапање којечега од готових делова... увезених из Кине, нормално Smile

Ja to zovem ''Politika potrošnog smeća''.  Smile  Smile Al,dobro,to je to,kako god ga zvali.

I nije teorija zavere,to je realnost. Proizvođačima ne odgovara da im proizvodi budu previše kvalitetni. Ali užasno preteruju u njoj.

Ја мислим да је то последица сулудог економског система који захтева константан раст људске алавости. Сваке године, сваког квартала, приходи морају да буду већи, продаја мора да буде већа... докле бре?

« Poslednja izmena: 12. Mar 2014, 12:36:18 od Aleksandar_038 »
IP sačuvana
social share
Ček znači ti hoćeš da kažeš da ne voliš kad se nešto tera u krajnost?
Pa ti onda nisi Srbin...
 Smile Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
A drug na selu (vikendici) ima neki mali Nemački od pre 60 godina,koji ja zovem Mig-21.   Jer izgleda ko raketa sa velikim izduvnikom nazad, i kad god startuje izbaci oblak. Ali zato uvek radi. Ko Mig-21.   

Imam.. nesto slicno.. radi i dalje...doduse, zbog toga sto je izlepljen izolir trakom, pozajmljujemo ga komsijama.. Smile

Nego, sto se tice frizidera.. mislim da negde kod rodbine imamo jedan iz sezdesetih godina... mozda koju godinu stariji...


Napomenuto je i to da se ne kupuje domaca odeca... hm.. ne znam sta da kazem na to... posto mi je 3/4 garderobe domace proizvodnje...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 32.0.1700.99
razlog sto danas mnogi el. aparati brze crkavaju jeste i kvalitetna struja u Srbiji... pa imamo utisak kako su danas sve stvari napravljene da traju godinu dana.. u stvari se jadan muci sa oscilacijama napona i ko zna kakvim sve idiotlucima dok na kraju ne rikne..

ljudi sele svoje el. aparate kad idu u inostranstvo ili iz njega dolaze.. ne mogu da veruju koliko brzo im crkavaju u Srbiji  ili se cesto kvare..

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.