Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 81
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Monstruozno! Psu odsečene sve četiri noge!  (Pročitano 69403 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Ma i na mene psi laju bez razloga .. kucni, umiljati .. a ja bas volim zivotinje  Smile Nekih se plasim pomalo, mozda to osete ili sta li vec.. ali nikad ne bih mogla da mucim zivotinju ili coveka koji mi je naneo zlo. Mozda bih imala zelju da ubijem, ali munjevito, trenutno i to je to. A ne da pustis nekog da se muci ovako, odmah vidis da je to delo bolesnog uma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 6300
Човече, када те нападне пас, ти ћеш прво да вичеш шибе, па да потежеш за прућем, моткама, камењем и шутираш, нећеш да му сечеш све четири. Евентуално, ако се ради о бесном псу, мораћеш да га убијеш.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

S.P.Q.R.

Zodijak
Pol
Poruke 1608
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 531.2
Hvala bogu pa ne znas sta je besnilo...
Tebe kad napadne pas pa ga brani,mene ne interesuje...
Znam vrlo dobro sta je besnilo i nije toliko strasno koliku famu dizu svi oko toga. Opasnije su cigarete od besnila. Od njih mozes dobiti rak pluca, a od toga se umire. A hvala Bogu da nisam nikada osetio sta je besnilo.

To sto kazes da tebe ne interesuje, jos jednom pokazuje koliko si civilizovan.

Jedno hipoteticko pitanje: Da dodjes kod druga kuci i da je pas pusten i pocne da rezi i laje na tebe, a pri ruci ti je sekira, da li bi ga ubio?
Ne podrzavam cigarete, a ako smatras da besnilo nije strasno...Ne znam sta da kazem...
Da kuce laje i rezi na mene,bilo koje kuce,ne bih mu nista uradio...
Da me napadne...Ko zna,kao sto sam ti rekao,imam fobiju od kucica,ne bi me cudilo da odreagujem,ali kuce koje ima dom i gazdu koji se BRINE o njemu ne bi te napalo tek tako...
Mozda bih imala zelju da ubijem, ali munjevito, trenutno i to je to. A ne da pustis nekog da se muci ovako, odmah vidis da je to delo bolesnog uma.
Slazem se sa ovim



http://forum.burek.com/pozovite-92-vesti-iz-crne-hronike-t235005.msg4962963.html#msg4962963
Zamislite da vam se desi (ne dao Bog) ovo,da vam kuce napadne dete...
I kao ne biste ga ubili...



Ali vec odoh u OFF,ovde se prica o odsecanju nogu kucicima,sto je stvarno previse bolesno...
« Poslednja izmena: 15. Apr 2010, 01:05:41 od idispavaj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Не бих.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 597
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia N70
@IdiSpavaj: Fobija je bolest. Leci se.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1045
mob
HTC One
Sta je bolesnika na temi... i ne, necu reci da se izvinjavam sto tako mislim.

U situaciji da me pas napadne, ili nekog oko mene, da imam cime ne bih ni sekunda mislio da li da ga ubijem (a i to opet zavisi od rase, da je neka manja dzukela dovoljno bi bilo da je sutne).

Sa druge strane, i sama ideja da bih mu odsekao noge jeste bolest i tu ima posla za psihijatra. Da ne ulazim u to kakva "zver' mora da bude pas kojem je neko u stanju da pridje i odsece noge. Uradi to nekom pit bul, odnosno probaj a da je pusten i da te je napao tako kako pricate. Nesto nisam siguran ni da bi probali a kamoli uspeli.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Мени није јасно што би неко убио пса који га нападне? Ја сам доживео да ме неко чудо нападне испред врата другарове куће где нисам имао где да побегнем, ал сам га зато млатно летвом која је ту стојала по њушци и да видиш како је оцвилео у 3 лепе. Њима је то довољно да би побегли. Зато сам и научио да ако се нека џукела залети према мени опампрчим га у њушку и воздра.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Wildfire S
Citat

Tz... ma daaaj bre...  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1045
mob
HTC One
Мени није јасно што би неко убио пса који га нападне?

Ako me napadne neka od rasa za koje znam da im ugriz pravi zestoko sranje, pa imam pistolj ne bih trazio letvu ili ga tukao drskom po glavi. Pa imam neki malj gadjao bih ga u glavu a ne bih mu trazio bubrege.

Da imam letvu, udarao bih njom gde stignem... ako krene da bezi, sigurno ga ne bih jurio da ga ubijem. U tome je sustina, a ne da ga ubijem po svaku cenu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
a ne da ga ubijem po svaku cenu.

Па добро у суштини то је тај резон, са што мање штете прво по тебе а после по џукца.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 81
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.