Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Модеран и традиционалан брак  (Pročitano 7169 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
bas da vidim te emotivno kastrirane kad ih prodje volja i zdravlje za partijanjem, sta ce onda da rade ..
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Moguce da je briga o drugoj osobi bila lekcija koju je trebao da nauci u ovom zivotu samo lik nije shvatio katalizator kako treba. Verovatno ce nesto slicno da mu se desi... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
Да ли га осуђујете?

Naravno da ne,niko nema pravo nikog da osudjuje .Trudim se da ne osudjujem ljude jer niko ne zna kakav je ciji zivot i sta ko trpi .Jedino koga mogu da osudim sam ja sama.


Citat
Како бисте ви поступили на његовом месту?
Iskreno ,neznam .U zivotu je sve moguce ,pa i to da godinama budes necija snaga i pokretac.Ako mi je to zadatak u ovom zivotu ,gledacu da ga odradim najbolje sto mogu.To zna da bude i smisao zivotnog zadatka,samo sto mnogi ljudi to ne prepoznaju na visem niovu i nastave po svom .


Citat
Како бисте желели да он поступи да сте ви она?

Uh ,ja se najezim na samu pomisao da sam nemocna i bolesna...Ono sto znam je da osobi koja bi mene negovala ne bi bilo nimalo lako,a naravno da bih imala motiv vise da ozdravim ukoliko bi ta osoba ostala pored mene .
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Takve situacije, kada je jedan od supruznika ili clanova neke veze, bolestan, tesko bolestan i kada onaj drugi na sebe preuzima ogromnu kolicinu obaveza i zadataka su jako nezahvalne za komentarisanje...

Svi mi kazemo da bismo u tim situacijama ostali uz tog nekog...
Takodje, velika vecina bi to i pokusala...
Koliko bi izdrzalo, ostalo u tome dugo, uprkos svemu... to je vec upitno...

Nikad ne bih mogao da kazem da bih osobu koju volim, sa kojom imam brak, mogao ostaviti... i nikako to ne bih zeleo... ali covek ne zna kako ce misliti nakon nekoliko meseci ili godina borbe... narocito ako je u pitanju neka bolest koja menja karakter osobe...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 


A bilo bi vise nego ljudski izdrzati ,a ?

Iskreno ,lakse bi mi bilo da nekoga negujem ,nego da sebe gledam nemocnu . Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Preplasenom se ne otvara

Zodijak
Pol Žena
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Samsung d520
Kvalitetan brak je zajednicki rast.
Deljenje zajednickih vrednosti.
I veoma je vazno da uz taj zajednicki prostor
postoji prostor i sloboda za licni rast i razvoj svakog od partnera.
IP sačuvana
social share
Preplasenom se ne otvara
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
Citat
Да ли бисте остали поред болесног супружника или бисте се развели и тражили нову љубав?
Naravno da bih ostao. Nema teorije da bih mogao da zivim sa sobom jer ako bih otisao smatrao bih da sam postao vrlo mali covek. Jer iskreno, na to se svodi, da li si sebican ili imas empatiju pa da ostanes kod osobe koju volis.

Citat
Како бисте желели да он поступи да сте ви она?
Kako god hoce. I da ode, ne treba mi takva osoba pored mene i to je to.



 nekada su ljudi ziveli u zajednici ,a svaka zajednica da bi uspela podrazumeva odricanje od nekih svojih sebichnih interesa radi zajednichkog dobra . u judeo-liberalnom drushtvu kao primarni ideal se stavlja egoizam . zbog toga svaki osecaj zajednishtva nestaje ,a sve institucije koje predstavljaju zajednishtvo (brak ,porodica , lokalna zajednica , drzava ...) postaju "prevazidjene "  Smile ....

 u stvari , raspad institucija od kojih je jedna i brak samo pokazuje da je kraj tog drushtva blizu , odnosno da je rak vec uhvatio maha.
Ovo procitah u potpisu jednog od clanova i dosta mi se svidja misao. Postali smo drustvo malih, gde se gleda samo svoje dupe i gde nema osecaja zajednistva. I treba u nekim situacijama gledati sebe, ali da napustis voljenu osobu zato sto je bolesna(pri bolescu mislim na ozbiljnu bolest tipa rak i sl.) i zato sto ti ne mozes da se nosis sa time, to je vec dno dna sebicluka.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
Хм, незгодан избор. Ипак, разумем лика који је отишао, барем на нивоу да жели да нађе некога са ком би остварио потомство. мало је сулудо да укида своју генетску линију из пуког сажаљења. А што се тиче породице и брака, пракса показује да спермићи не питају за бурму. Стога, породица уредно опстаје и без матичара, попа или врача.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.