Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mitomanija ~ Ko smo mi i koliko (zaista) vredimo  (Pročitano 8960 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Svaka mu je na mestu, vala. Imam nešto lepo i pametno da napišem o kolektivnoj identifikaciji, ali moram kasnije, sad mi lobanja puca.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 3220
Nikada mi nije bila jasna ta masovna histerija kad neki nasi sportisti osvoje neku medalju ili kad Djokovic pobedi na nekom turniru, ma samo sto se saobracaj ne zaustavlja. Ok lepo je sve to, ali hoce li nam to resiti veci deo zivotnih problema-nece, hoce li nam biti vece plate-nece itd... Smile
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.7.3
Browser
Safari 534.54.16
mob
I-mate 30 Pro
Nikada mi nije bila jasna ta masovna histerija kad neki nasi sportisti osvoje neku medalju ili kad Djokovic pobedi na nekom turniru, ma samo sto se saobracaj ne zaustavlja. Ok lepo je sve to, ali hoce li nam to resiti veci deo zivotnih problema-nece, hoce li nam biti vece plate-nece itd... Smile

Ljudi sami sebe lazu...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 17.0.963.83
Nista ja ovdje ne kontam...izgleda slabo kontajuci...prica o Srbiji,zatim Marko i sport,te paket dosao na psihologiju Smile
Al' nekako hvatam konce il' mozda samo ispravljam "krivu Drinu" Smile.Marko je dao izjavu takvu kakvu jeste (kao Dzenita od Z.P. koja podriva drzavu sistem i vlast),al' mozda nije mislio to sto misli.Mozda u afektu razocarenja izjavi te rijeci
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
 eh.."tudja slava"...pamet...rad ..trud..uspjeh...moze samo da izazove zavist na licima...
u danasnje vrijeme...
prosla su ta vremena...kada su uspjesi drugih ljudi bili stimulacija za nase uspjehe... Smile

ja to gledam kao planinarenje...imas jedan cilj...godinama se pripremas za njega...
kad si spreman.. kreces na tezak put...mnogo faktora te tokom tog puta sprecava da dodjes do njega...
konacno kad uspijes...dodjes na cilj...stanes nogama...na sam vrh..zabodes zastavicu...
shvatis da na vrhu ne mozes dugo da budes..mozes da budes dok imas zraka u rezervi...

a nasi ljudi su skoro ko i svi drugi  ljudi... ali oni ce da ti klicu i da te slave samo dok si na vrhu...
cim se pocnes spustati..i njihovo interesovanje za tvoje uspjehe nestaje...
i onda ce da te pljuju... Smile



IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Nista ja ovdje ne kontam...izgleda slabo kontajuci...prica o Srbiji,zatim Marko i sport,te paket dosao na psihologiju Smile
Al' nekako hvatam konce il' mozda samo ispravljam "krivu Drinu" Smile.Marko je dao izjavu takvu kakvu jeste (kao Dzenita od Z.P. koja podriva drzavu sistem i vlast),al' mozda nije mislio to sto misli.Mozda u afektu razocarenja izjavi te rijeci

Ovo uopste nije prica samo o Srbiji...

Da nije Marko Jaric, mozda bi bio neki..

Sta vise... ovo je vise balkankski problem.. doduse... kada pogledam okolo.. nije ni samo balkanski, vise... onako... globalni...

I rekoh... ne mora uopste da bude Marko ... moze da bude i neko drugi... eto.. Nikola Kojo...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 17.0.963.83
Jednostavnost je ljepota zivljenja...svi smo mi pametni a nas Balkan tone pa tone sve dublje...
Inace...http://forum.burek.com/ko-smo-mi-na-cq-t553304.html
« Poslednja izmena: 01. Apr 2012, 03:11:15 od lapsus00 »
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Pita policajac Serloka Holmsa ko je najbolji detektiv u Britaniji.
Pa, ja sam, kao iz topa odgovar Holms.
Siroti Votson ga odvlaci na stranu  i krece da mu drzi predavanje, kako nije u redu da on tako prica o sebi, na sta mu Holms kaze:
- Dragi moj Votsone, potcenjivanje sebe, svojih rezultata i svojih mogucnosti podjednako je veliko zlo kao i njihovo precenjivanje. Svako bi morao da nauci da sagleda sebe i svoje mogucnosti, realno, jer samo tako svako od nas moze da da svoj maksimum.

Znaci Djokovic jeste najbolji teniser na svetu i trebao bi to bez blama da kaze. Srbin ili ne.
Jasna Sekaric jest najbolji strelac XX veka i trebalo bi to da se kaze i da se zna. Srpkinja ili ne.

Ali sem iskrene radosti sto je neko ko je svoj zivot ulozio u nesto - sport, nauku, tehniku - kada taj neko napravi zaista vrijedne rezultate u ovom svjetu od 6 ili 9 ili koliko vec milijardi ljudi, to nema mnogo uticaja na moj zivot.
Sem sto bi nam svima trebalo posluziti kao podsticaj da i mi damo vise od sebe za ono sto mi zelimo da u zivotu napravimo i mislimo vazni.
Njihovi uspjesi pokazuju da i neko odavde, ko krece sa iste polazne tacke, kao i mi ostali, moze planetarno nesto da uradi.

A sto se uspjesnih tice i kakvi smo prema njima:

Uspavanka za decaka

Pricace ti jednom mozda
kako sam ja bio sto-sta
pile moje, pace moje malo
mudrovace badavani
kad me nema da se branim
da sam blizu, ne bi im se dalo

Pricace ti o plovidbi
ti sto nisu sidro digli
sta sam za njih neg' ukleta sajka
tvrdice sa cudnim sjajem
da sam drhtao pred zmajem
gledali su oni iz prikrajka

Al' ti slutis otkud bore
trunje se u oku diglo
olujno je tamo gore
gde nas nije puno stiglo
znam da sanjas more sveca
i korake po tom doku
ti si tamo bio u mom oku

Pricace ti, kojekakvi
zloba se k'o rubin cakli
kako odjek mog osmeha jeci
i klece se u pretpostavke
kljuckajuci kao cavke
moje lose prepricane reci

Brojao sam ljude s krsta
pravila i izuzetke
posvud promasena vrsta
samo retki nadju retke
znam da sanjas vaskrsenje
jednu siluetu plahu
ti si tamo bio u mom dahu

Pricace ti jednom svasta
boljima se tesko prasta
pile moje, pace moje malo
i silni misevi u boci
javice se k'o svedoci
pustolovnog traganja za Gralom

Ne znam vise, Boze prosti
dal' da strepim
il' da stremim
da to breme posebnosti
i na tebe nakalemim
ako nije kasno vec

Jer znam da sanjas rimovanja
krike i tisinu nemu
ti si bio svugde
u mom' svemu
pile moje, pace moje malo
lavce moje
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.142
mob
Sony 
Nije toliki problem što mi kao narod slavimo pobede naših sportista , nego što ne umemo da cenimo njihov trud i onda kad recimo ne pobede... Evo npr. sad kad smo bili domaćini prvenstva u rukometu , bila je prava euforija kada smo pobedili Hrvate , sećam se i ja kako sam slavio , uopšte kako se slavilo , kakva je ludnica bila u gradu , al' eto već posle sledećeg meča mnogi su bili u stanje da vređaju tu istu reprezentaciju koja je izgubila od objektivno boljeg protivnika , to je možda i veći problem....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.