Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mislio sam, pitbul ce me rastrgnuti  (Pročitano 1925 puta)
26. Nov 2011, 10:59:05
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
LG Nexus 5
Milan Novaković (54) teško povređen kad ga je na Novom Beogradu izujedala razjarena životinja.



BEOGRAD - Sreća u nesreći!
Milan Novaković (54) povređen je juče oko 9.30 sati u parku nedaleko od Sava centra u Novom Beogradu kad ga je, dok je šetao pudlicu, izujedao pitbul! Pas je Novakovića ugrizao za levu ruku i oborio, a prilikom pada Novaković je slomio i desnu ruku! Povređeni Novaković je prevezen na VMA, odakle je, posle ukazane pomoći, pušten na kućno lečenje.

Novaković je rekao da je pitbul hteo da napadne pudlicu koju je šetao.
- Primetio sam kako razjarena životinja juri prema meni. Uzeo sam svog psa, ali je pitbul već dotrčao do mene, zgrabio me za ruku i oborio! Ne znam koliko je trajala borba, ali je za mene bila preduga. Pitbul je sve vreme pokušavao da ujede mog psa, a ja sam mislio da će rastrgnuti i mene i pudlicu. Ubrzo je dotrčao vlasnik pitbula i uspeo nekako da ga odvoji od mene. Sreća je to da moja ćerka nije šetala psa. Ne smem ni da pomislim šta je moglo da se dogodi - ispričao je Novaković.

Izvor: Kurir
« Poslednja izmena: 26. Nov 2011, 11:01:08 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
LG Nexus 5
Drama na Novom Beogradu - Još jedan napad vlasničkog psa




Pitbul izujedao penzionera

Penzionera Milana Novakovića (54) izujedao je pitbul dok je juče pre podne šetao svoju pudlu u novobeogradskom bloku 19A. Novakovića, koji je srčani bolesnik, razjareni pas je oborio na zemlju i ugrizao za levu ruku, a prilikom pada zadobio je i prelom desne šake.





Milan Novaković kaže za Press da je juče došao u park u kojem pudlu izvodi svakodnevno.

- Vlasnik i njegov pas već su bili tamo i igrali se. Vlasnik je u jednom trenutku krenuo ka obližnjem drvoredu, a pas za njim. Primetio sam da je pitbul iznenada krenuo ka nama, zbog čega sam ja uzeo mog Nanija u ruke kako bih ga zaštitio. Okrenuo sam se, ali pas je već skočio na nas i zubima mi zakačio levu ruku. U tom naletu nas je srušio na zemlju. Jedan prolaznik mi je pomogao da razdvojimo pse, a tek onda je prišao i vlasnik pitbula da stavi povodac svom "ljubimcu" - priča za Press šokirani vlasnik pudle, koji je inače srčani bolesnik i kome je nedavno ugrađen trostruki bajpas.

- Uspeo sam da zaštitim pudlu, ali sam zato ja nastradao. U tim trenucima mi je prolazilo kroz glavu da je sreća što sam ja bio na tom mestu, a ne moj sin ili ćerka. Svašta sam u besu rekao vlasniku psa. Podneo sam protiv njega i krivičnu prijavu, najviše zbog bezbednosti drugih građana - ističe Novaković. On je prevezen na VMA, gde su mu konstatovane povrede leve ruke od ujeda i prelom desne šake.

- Pacijentu je stavljen gips i pušten je na kućno lečenje - kaže za naš list dr Mladen Prcović, specijalista plastične i rekonstruktivne hirurgije na VMA.

Gradski sekretarijat za komunalno-stambene poslove najoštrije je osudio ponašanje neodgovornih vlasnika pasa koji ugrožavaju živote ljudi.

- Incident u kome je vlasnički pas, a koji spada u kategoriju opasnih pasa, napao i povredio našeg sugrađanina na Novom Beogradu, nažalost, još jednom je pokazao da smo bili u pravu kada je više puta isticano da su kontrola i kažnjavanje neodgovornog vlasništva ključ za rešenje problema sa psima, bez obzira na to da li se radi o vlasničkim ili nevlasničkim, odnosno psima lutalicama. Ovde je još jednom bilo u pitanju nedopustivo neodgovorno ponašanje vlasnika opasnog psa, koji po Pravilniku o načinu držanja pasa koji mogu biti opasnost za okolinu mora da bude posebno čuvan i izvođen na javne površine - navedeno je u saopštenju Sekretarijata.


Oštrije kazne za vlasnike

U saopštenju Sekretarijata rečeno je i da grad Beograd više ne može da toleriše ovakvo ponašanje vlasnika pasa i sada javno apeluje da se kaznena politika u ovoj oblasti pooštri i efikasnije primenjuje. Pitanje opasnih pasa, kao što su staford terijer i pitbul terijer, isključivo su u nadležnosti Republičke veterinarske inspekcije, kod koje će gradske vlasti insistirati da efikasnije sprovodi mere kažnjavanja neodgovornih vlasnika pasa koji mogu predstavljati opasnost po okolinu.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Eh,sad,pitbul... preterase ga.  Smile Pa,nema sanse da je pitbul,oni su divni i nezni psi. Nikada nisam cuo da je neki pitbul napao nekog...  Smile




 Smile

I,da,naravno,sasvim je jasno da ovaj penzioner mrzi zivotinje.S toga predlazem novi protest!  Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Samsung Galaxy IIs
Gazda da se uspava, a pitbul da se zatvori.
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Е да си чиле мало млађи па да ти растргнеш газду од ове звери али јбг не остаје ти ништа друго него да се судиш са њим.
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
svaki dan  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
54 године и пензионер...кул
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Ljudi moji sad u gradu vidim ribu ( 30 kg  sa mokrim krevetom)   vuku je 2 pitbula, na jednu pa na drugu stranu, srecom pa imaju korpe, poklali bi nas sve u Zmaj Jovinoj jbt Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.11
Moj skolski drug,kad su Pitovi bili u modi `90 tih..nadju se vlasnici da pare zenku i muzjaka..ovom nesto ne ide,on ulazi u box i titra mu jajca(bukvalno) da bi se muzjaku digla patka  Smile
..kad zarezi ,neki put je morao da preskace preko ograde napolje ali nijedan ga nikad nije ujeo..

dajte neke klipove borbi pasa kad smo vec kod te teme.
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
Citat
kaže za naš list dr Mladen Prcović, specijalista plastične i rekonstruktivne hirurgije na VMA

Ovaj nikako nije mogao da psotane ginekolog  Smile

I,da,naravno,sasvim je jasno da ovaj penzioner mrzi zivotinje.S toga predlazem novi protest!  Smile

 Smile

Pravda za Bull Pita  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.