Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ministar prosvete pao na pitanju sa testa za osnovce  (Pročitano 6396 puta)
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.16
mob
Nokia 6220
Ocigledno je da kondenzacija i isparavanje imaju suprotan smer, ali koji smer ima disanje ?
Citat
Pitanje je sviranje kurcu i proseravanje.
Pa to i jeste poenta, njegovo ministarstvo daje takva pitanja, nema pravo da se buni  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.1
Browser
Chrome 32.0.1700.76
mob
Apple iPhone SE 2020
Cak i da ne zna odgovor, mogao je da na osnovu ova prva dva da ukapira da je nesto suprotno ispustanju gasova...

U pitanju je ono sto se pokazuje na PISA testovima (znam da davim sa tim), a to je da se u srpskom skolstvu osoba ne uci da razmislja...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Pitanje iz petog razreda osnovne skole.

Difuzija, osmoza i trista cuda jos... Ali vecinom se to nabuba za peticu i posle zaboravi, takav sistem ucenja i takvi nastavnici, gomila gradiva koje se nauci ali i ne razume u potpunosti, ima par inteligentnijih u razredu koje to zanima, drugi se zanimaju sa kalkulacijom proseka i reakcijom roditelja uvidom u dnevnik na roditeljskom. A par kilikerasa u razredu i ako oce da se zainteresuju za nesto vise, obicno nije predvidjeno programom...

Citat
U pitanju je ono sto se pokazuje na PISA testovima (znam da davim sa tim), a to je da se u srpskom skolstvu osoba ne uci da razmislja...

Pa dva sistema skolovanja, kod glupih Amera izdvajaju nadprosecne koji dobijaju stipendije pa imaju dobru sansu, ostatak nek nauci da cita i pise i to je dobro, u drugom sistemu svi treba da znaju sve pa na kraju nista ne znaju...
« Poslednja izmena: 05. Feb 2014, 18:31:02 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.16
mob
Nokia 6220
Citat
U pitanju je ono sto se pokazuje na PISA testovima (znam da davim sa tim), a to je da se u srpskom skolstvu osoba ne uci da razmislja...
Apsolutno se slazem, do druge godine faksa, uvek sam, da tako kazem, hejtovan, kad god sam pokusao da razmisljam  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Ocigledno je da kondenzacija i isparavanje imaju suprotan smer, ali koji smer ima disanje ?
Da jbt! To se i ja mislim - kakve faking veze ima disanje sa vodom??!!!! Disanjem se u krv ubacuje kiseonik,a ne voda. A izbacuje se ugljen dioksid,opet nikakva voda.
Ma,mislim pitanje je ravno odvali ''šta ovde nije konstruktivno : proizvodnja, remont, modernizacija ili konverzija''... Pa ti sad ajde uzmi pa filozofiraj šta se tu može smatrati uništvanjem...  Sviranje bre kurcu.

Mada se slažem da je sam kriv kada pušta da i dalje budaletine i svirači kurcu kroje nastavni plan i program. Tu jeste kriv. Ali ne pita se samo on tu,nego i drugi faktori.

Cak i da ne zna odgovor, mogao je da na osnovu ova prva dva da ukapira da je nesto suprotno ispustanju gasova...

U pitanju je ono sto se pokazuje na PISA testovima (znam da davim sa tim), a to je da se u srpskom skolstvu osoba ne uci da razmislja...

Da se kod nas učenici slabo podstiču da sami razmišljaju i razvijaju se,to stoji. Ali to opet nema veze s ovim pitanjem, jer je ponavljam, pitanje glupost najobičnija.
« Poslednja izmena: 05. Feb 2014, 18:32:15 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Citat
U pitanju je ono sto se pokazuje na PISA testovima (znam da davim sa tim), a to je da se u srpskom skolstvu osoba ne uci da razmislja...
Apsolutno se slazem, do druge godine faksa, uvek sam, da tako kazem, hejtovan, kad god sam pokusao da razmisljam  Smile

Da, ti nadjes sad nesto da filozofiras kad lepo pise u knjizi  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.16
mob
Nokia 6220
Da su rekli udah, on ima smer kao i kondenzacija, iz vazduha u nesto  Smile
Izdah tom logikom ima smer kao isparavanje ... Ali smer kruznog procesa  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.102
Дисање...ниђе везе.
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.1
Browser
Chrome 32.0.1700.76
mob
Apple iPhone SE 2020
@hkj

Znas... njegovo ministrovanje je cista glupost...
Prvo je prosle godine rekao da ce biti 100 kombinacija testova...
Pa su ga lovili po ministarstvu da mu objasne kako je to nemoguce..
Zatim je rekao da ce biti i treci ispit, pa su ga opet lovili po ministarstvu da mu kazu da stvarno ove godine to nije moguce...

Misilm. to je lik koji je kranje lakomislen...
Sta god da mu kazes, on kaze - moze... i ode.. i niko ga ne vidi nedelju-dve...

Ako ga uhvatis, uglavnom je u fazonu - da, da... uradite to...

I odgovaranjem na ovo pitanje je to upravo i dokazao...

On pojma nema o cemu se radi, ali ce da kaze - da, ne, mozda... i onda da se pravda kako nije dobro odgovorio.

Da je kao covek rekao, hvala sto ste me ispravili... umesto sto je kao svaka sirovina sa fakulteta poceo da se pravda... ne bi bilo frke.

Meni bi bilo simpaticno.

Jer ni ja ne znam sve...

I ne samo to, vec je dokazao da oni klince ne uce da razmisljaju... jer da uce, oni bi eliminacijom dosli do odgovora... Wink
Ti testovi na zaokruzivanje se tako i prave (i odgovaraju).

A zamisli da su ga pitali koliko stranica imam paralelogram?
Mislim da bi mu mozak eksplodirao...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.16
mob
Nokia 6220
Kad ste vec tu, ako ima da sam promasio neku temu gde se kenja po nasem skolstvu, dajte da se upisem  Smile
Salu na stranu, samo cekam da ucitelji i nastavnici sledeci put najave strajk, bas me zanima da li ih nije sramota posle onakvih rezultata prijemnog ispita...
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.