Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ministar naredio kontrolu skupih automobila u Srbiji  (Pročitano 937 puta)
14. Apr 2015, 07:18:40
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Ministar naredio kontrolu skupih automobila u Srbiji


BEOGRAD, 13. aprila 2015. (Beta) - Ministar unutrašnjih poslova Srbije, Nebojša Stefanović naložio je u ponedeljak saobraćajnoj policiji novu akciju zaustavljanja i kontrole putničkih vozila visoke klase, saopštilo je njegovo ministarstvo.

Uz redovne kontrole putničkih vozila, biće pojačano zaustavljanje automobila visoke klase s motorima velike zapremine, kao što su "džipovi", "mercedesi", "audiji" i drugi te kategorije.

Ministar je rekao da se "ne mogu tolerisati slike na ulicama u kojima policija kotroliše one koji voze automobile stare po nekoliko desetina godina, dok vlasnici skupocenih automobila smatraju da su sigurni i da ih policija neće zaustaviti. Selekcija ne sme da postoji".

U saopštenju se podseća da su pre mesec dana u probnoj akciji kontrole vozila visoke klase, pored saobraćajnih, uočeni i drugi prestupi. Za pet dana te kontrole otkriveno je i 19 krivičnih dela i zaplenjeno nekoliko komada oružja, a kod devet vozača je nadjena droga.

Izvor http://www.beta.rs/?tip=article&kategorija=vestiizzemlje&ida=3220104&id=&ime=
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 41.0.2272.96
U godiniiii jeeeedaan daan  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
jebes kontrolu ako nece biti kaznjeni jer se vecina njihovih prijava negde zagubi u transportu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Мислим да је чак и Слоба имао квалитетније популистичке методе Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Citat
U saopštenju se podseća da su pre mesec dana u probnoj akciji kontrole vozila visoke klase, pored saobraćajnih, uočeni i drugi prestupi. Za pet dana te kontrole otkriveno je i 19 krivičnih dela i zaplenjeno nekoliko komada oružja, a kod devet vozača je nadjena droga.

  Da li je to moguće u demokratiji Smile
 
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Rebić: Najčešći prekršaj nekorišćenje pojasa


BEOGRAD - Načelnik Uprave saobraćajne policije Vladimir Rebić izjavio je danas da je tokom prva tri dana akcije obavljena kontrola preko 5.000 vozila više klase i otkriveno više od 1.000 prekršaja, od kojih se najviše, preko 270, odnosi na nekorišćenje sigurnosnog pojasa.

Rebić je na TV Pink upozorio da je sigurnosni pojas neophodno koristiti, pogotovu prilikom brzina od 50 do 80 kilometara na čas, u kojima nevezani putnici najčešće gube živote.

Načelnik uprave saobraćajne policije je precizirao da u ovom trenutku u Srbiji sigurnosni pojas na prednjim sedištima koristi tek nešto preko 70 odsto ljudi, a na zadnjim sedištima samo oko tri odsto.

On je istakao da je u akciji kontrole vozila više klase, odnosno skupljih, utvrđeno da je značajan broj vozača tokom vožnje koristio mobilni telefon i da je zbog toga više od 100 njih sankcionisano.

Rebić je kazao da je bilo i prekršaja prekoračenja dozvoljene brzine i da se procenjuje da će biti verovatno evidentirano više od 2.500 vozača koji su učinili takav prekršaj.

Načelnik Uprave saobraćajne policije je precizirao da je od 5.000 kontrolisanih vozača utvrđeno da je više od 50 njih, odnosno otprilike svaki stoti, bio pod dejstvom alkohola.

Rebić je najavio da će se saobraćajna policija angažovati na obezbeđenju sutrašnjeg 28. Beogradskog maratona, podsetivši da je građanima upućen poziv da uklone vozila sa trase te manifestacije.

On je najavio da će u saradnji sa "Parking servisom" eventualno biti neophodno uklanjanje, odnosno pomeranje pojedinih vozila kako bi trasa bila bezbedna.

Rebić je najavio da će se saobraćajna policija angažovati i na biciklističkoj trci Beograd - Banjaluka, koja će se istog dana održati na području Srbije od Beograda prema Šapcu.

Izvor http://www.tanjug.rs/novosti/174439/rebic--najcesci-prekrsaj-nekoriscenje-pojasa.htm
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1402
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Sama najava kontrole luksuznih automobila govori koliko su jadni,u normalnim zemljama bi im se smejali na ovakvu izjavu.
Oni hoće da kažu da su do pre akcije jebali samo sirotinju,selektivno.A i ovu akciju su im lepo najavili,da se pripreme.
Izjava skroz ponižavajuća i sumanuta.



« Poslednja izmena: 19. Apr 2015, 01:33:03 od Mile Rent-a bubreg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
jbt ovaj stefanovic je potpuni bilde...ja ne znam jel on izmislja ove izjave..ili ima savjetnike... Smile
sta ovaj covjek prica.,... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.